Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Tv/Rádió
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Csaba



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 12:12
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 06, 2006 10:42 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, magyarul:

Kedves Csaba,

Sajnálom, de a koncert zárt köru esemény volt, egyéb esetben természetesen szóltunk volna. Kérlek, értsd meg ezt, és ne legyél emiatt elkedvetlenedve. Biztosítottamm két helyet a vendéglistán Dortmundba (hurrá!), és hamarosan üdvözölhetitek Mariant....

Köszönöm a megértésedet

Stefanie
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vendég






HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 06, 2006 12:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Taylor, kösz szépen a beszámolót, örülök, hogy legalább Neked tetszett a koncert. Ha esetleg bármi érdekelne az AV-től, amit nem találsz a boltokban nyugodtan szólj. Szerintem MG-t nem a kora, hanem 'képszőrzete' miatt nehéz azonosítani. Amíg nem volt neki ilyen, egész felismerhető volt. Smile

Viszont most már a cégre is haragszom. Ha 700 embert oda tudtak csődíteni az a néhány megszállott + Taylor felesége tényleg befért volna. Legalább a próbára!


Csaba: A Stefanie meg jó fej! Ha nem lett volna titkos a buli, külön értesítés nélkül is ott lettünk volna az első sorban. Megértem, hogy örülsz a neki, de attól, hogy most éppen Ti másztok át fél Eurólán hogy halljátok őket, és ő ad Nektek valami belépőt, nekem itt és most nem lesz jobb kedvem. És még mindig nagyon rossz kedvem van! Ezt megmondhatod neki, és felőlem akár a Goldnak is! Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 06, 2006 12:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs, a vendég én voltam!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csaba



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 12:12
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 06, 2006 12:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát igen, abszolút igaz, hogy miért nem tudtak egy kis helyet szorítani...
azért a Dortmundnak rülök, és remélem, tudok képeket is csinálni, azaz kapok engedélyt fotózni....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 06, 2006 12:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csaba írta:
Ja, magyarul:

Kedves Csaba,

Sajnálom, de a koncert zárt köru esemény volt, egyéb esetben természetesen szóltunk volna. Kérlek, értsd meg ezt, és ne legyél emiatt elkedvetlenedve. Biztosítottamm két helyet a vendéglistán Dortmundba (hurrá!), és hamarosan üdvözölhetitek Mariant....

Köszönöm a megértésedet

Stefanie


Es mi van a mezei rajongokkal? Nem mindenki megy Dortmundba.
Nem hinnem, hogy az a plusz 10-15 ember olyan tumultust okozott volna a koncerten.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Vendég






HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 06, 2006 1:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem a belépônek örülök igazából (meg lehet azt venni), hanem annak, hogy azért a leelébôl lehetett érezni egy kis együttérzést (vagy csak én gondolom így?)
Vissza az elejére
Csaba



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 12:12
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 06, 2006 1:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez én voltam, csak kijelentkezett közben.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 06, 2006 5:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anonymous írta:
nem a belépônek örülök igazából (meg lehet azt venni), hanem annak, hogy azért a leelébôl lehetett érezni egy kis együttérzést (vagy csak én gondolom így?)


En semmi egyutterzest sem erzek belole. Inkabb azt erzem, mintha azt mondana, hogy mit sirsz, mikor Dortmundban majd ugyis latod oket?
Ez azert nem ugyanaz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Taylor
Vendég





HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 06, 2006 11:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen, megértem a 'lázongást',de sajnos annyi volt az 1 négyzetméterre jutó hires , gazdag ember, hogy még a legyet is le kellett csapnunk amelyik be akart repülni.
Annyit viszont valóban megérdemelt volna ez a lelkes csapat, hogy találkozhasson a zenekarral.
Julius kérdezte mailban, "hogy melyik TV kamerái forogtak ott és , hogy végig vették, vagy csak részleteiben az előadást?"
3 kamera is vette, abbol az egyik végig, az elejétöl fogva,a másik az RTL, Ök a leadott anyagnál jóval többet forgattak (szerintem ugy kb egy órát), és volt még egy amatör videós a szinpad mellett Öt viszont men tudom, mert takarta egy oszlop.
Ha van számotokra jelentössége a teljes anyagnak, megpróbálom kideriteni, hogy ki volt az aki végigvideózta, mert profi kamerája volt az biztos.
Igérni viszont semmit sem tudok!! Csak megpróbálom!

Taylor
Vissza az elejére
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 07, 2006 7:23 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Taylor!
Természetesen szívesen vennénk, ha meg tudnád szerezni legalább az egyik felvételt. HJa már nem lehettünk ott...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 07, 2006 11:13 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Fer" vagy Taylor, köszönjük!
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 07, 2006 12:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon köszönjük, Taylor!!

Anonymous írta:
nem a belépônek örülök igazából (meg lehet azt venni), hanem annak, hogy azért a leelébôl lehetett érezni egy kis együttérzést (vagy csak én gondolom így?)


Én sem találtam benne semmi együttérzést, tőlünk még azt sem kérte, hogy értsük meg, és én a magam részéről nem is értek meg semmit.

Azt meg végképp nem értem, hogy miért pont az AV-t hívák meg egy ilyen luxus VIP partyra, nem való ez a zene oda. Nekem biztos az eszembe sem jutott volna, de hát persze senki sem kérdezett.

Ok, ma már nem morgok többet, inkább befejezem a fordítást Carolnak. Ide rakhatom ha elkészül?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 07, 2006 2:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem se "milliomos" zene, soha nem volt az.
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 08, 2006 9:14 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
Azt meg végképp nem értem, hogy miért pont az AV-t hívák meg egy ilyen luxus VIP partyra, nem való ez a zene oda. Nekem biztos az eszembe sem jutott volna, de hát persze senki sem kérdezett.


En meg azt nem ertem, hogy miert adtak full koncertet? Ilyen eszem-iszom partira eleg lett volna 1-2 szam (BIJ, FY) es akkor a tomeg sem unta volna magat meg mi sem ereztuk volna azt, hogy lemaradtunk egy jo koncertrol.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 08, 2006 6:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Voyager írta:
Azt meg végképp nem értem, hogy miért pont az AV-t hívák meg egy ilyen luxus VIP partyra, nem való ez a zene oda. Nekem biztos az eszembe sem jutott volna, de hát persze senki sem kérdezett.


En meg azt nem ertem, hogy miert adtak full koncertet? Ilyen eszem-iszom partira eleg lett volna 1-2 szam (BIJ, FY) es akkor a tomeg sem unta volna magat meg mi sem ereztuk volna azt, hogy lemaradtunk egy jo koncertrol.



Nyilván ezt rendelte meg a vevő, és leszállították.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
4 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség