Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Pet Shop Boys
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> A 80-as évek sikercsapatai
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 14, 2006 11:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="mercurygirl
Azért Csilla szebb látvány, mint a kopasz Neil, nem? Very Happy[/quote]

Sajnalom, hogy sietni kellett a vonathoz, mert most lett volna esely egy kicsit beszelgetni vele.
Neil-t nem a kinezeteert szeretjuk. Csillat sem, az csak bonusz, hogy baromi jo no. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 14, 2006 4:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A látvány tényleg jó volt a PSB koncerten, már amennyire a bunkó- tolakodó- bagózó népségtől láttunk. Azok a kis leplek, amikből kiléptek, marha ötletesek voltak!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 18, 2006 10:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VOLT látogatok. A Sexepilt vagy a FO Systemet nem látta valaki?
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 20, 2006 2:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisa írta:
VOLT látogatok. A Sexepilt vagy a FO Systemet nem látta valaki?


Csak a PSB-re mentunk ki.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 21, 2006 11:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A szigeten valószinüleg -végre- egy jópár év kihagyás után sikerül megnézni a sexepilt. A szigeten szerintem "véletlenül" a Ferivel és moongrillel összefutunk... Jön az Asi meg a Kis asi is.
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 09, 2006 6:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisa írta:
A szigeten valószinüleg -végre- egy jópár év kihagyás után sikerül megnézni a sexepilt. A szigeten szerintem "véletlenül" a Ferivel és moongrillel összefutunk... Jön az Asi meg a Kis asi is.


mikor Szigeteltek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 10, 2006 8:35 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:
Kisa írta:
A szigeten valószinüleg -végre- egy jópár év kihagyás után sikerül megnézni a sexepilt. A szigeten szerintem "véletlenül" a Ferivel és moongrillel összefutunk... Jön az Asi meg a Kis asi is.


mikor Szigeteltek?


Mi (Asi, kis asi, én) kizárolag célirányosan a Sexepilre megyünk ma 10-én. A tavalyi szegedi fesztivál megerősitett abban a hitembe, hogy "kiválasztott zenekar(ok)" nélkül "szenvedés" lenne egy ilyen fesztivál. Tavaly még szerencsénk is volt, mivel az AV-el egy napon volt a doors emlékzenekar, de még így is volt egy-két zenekar amit "végig szenvettünk". A Feri több napot tölt a szigeten.
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 10, 2006 7:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisa írta:
carol master írta:
Kisa írta:
A szigeten valószinüleg -végre- egy jópár év kihagyás után sikerül megnézni a sexepilt. A szigeten szerintem "véletlenül" a Ferivel és moongrillel összefutunk... Jön az Asi meg a Kis asi is.


mikor Szigeteltek?


Mi (Asi, kis asi, én) kizárolag célirányosan a Sexepilre megyünk ma 10-én. A tavalyi szegedi fesztivál megerősitett abban a hitembe, hogy "kiválasztott zenekar(ok)" nélkül "szenvedés" lenne egy ilyen fesztivál. Tavaly még szerencsénk is volt, mivel az AV-el egy napon volt a doors emlékzenekar, de még így is volt egy-két zenekar amit "végig szenvettünk". A Feri több napot tölt a szigeten.


akkor erről már lemaradtam, csak bosszantó, hogy itt lakom szemben és megint csak egy napra fogok kimenni...Smile)))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 11, 2006 9:25 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:

akkor erről már lemaradtam, csak bosszantó, hogy itt lakom szemben és megint csak egy napra fogok kimenni...Smile)))


Az epp 1 nappal tobb, mint amennyit en kint fogok tolteni. Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 11, 2006 10:08 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kellemes csalodás volt a sziget. Nagyon jól éreztük magunkat, irigylem a Ferit hogy több napot kint tud leni. Remélem jövőre is kijuttok.
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 02, 2006 4:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tompus: ma hallgattam az Integralt, és az jutott eszembe, hogy egy kicsit hasonlít a gyors zene egy indulóhoz, és akkor már nem is üt el a szövegtől... Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TÉCSÉ



Csatlakozott: 2006.10.01. Vasárnap 10:27
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 02, 2006 5:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ütős lett a PSB új lemeze - főleg a dupla CD-s változat !!!
Valóban az Integral a "normál" CD legjobbja , de a 2. lemezen az Eltonnal nyomott duett - In privat - még kellemesebb !!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 03, 2006 12:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:
Tompus: ma hallgattam az Integralt, és az jutott eszembe, hogy egy kicsit hasonlít a gyors zene egy indulóhoz, és akkor már nem is üt el a szövegtől... Laughing


Nekem tovabbra sem tartozik a kedvenceim koze. A The sound of the atom splitting zenejehez inkabb illene a szoveg. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 03, 2006 12:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TÉCSÉ írta:
Ütős lett a PSB új lemeze - főleg a dupla CD-s változat !!!
Valóban az Integral a "normál" CD legjobbja , de a 2. lemezen az Eltonnal nyomott duett - In privat - még kellemesebb !!!


A Very ota a remixek kevesse fognak meg, itt is a 2. lemezen van jonehany szamomra hallgathatatlan verzio. Nem is ertem, hogy adhatjak a nevuket ilyen szornyusegekhez. Az In private az egy udito kivetel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TÉCSÉ



Csatlakozott: 2006.10.01. Vasárnap 10:27
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 03, 2006 5:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért jónéhány (üdítő) kivételt mutathatnék... Razz
Van 1pár a tarsolyomban... Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> A 80-as évek sikercsapatai Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
2 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség