Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

We lose control
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 24, 25, 26  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 24, 2006 1:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Boldog karácsonyt minden fórumozónak Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 02, 2007 6:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a minap került fel a .de past oldalára a 2006-os év összegzése. a lényeg az utolsó mondat. valószínű idén tavasszal már lesz új kislemez!!!

(2006:
In the first part of this year, Australian band Youth Group take their remake of Forever Young to #1 in the Official Australian Charts. Alphaville works on new material: Many of these brandnew tracks are performed live on the various shows given all over Europe. Furthermore, administrative matters have been in the focus of the band's attention. At the end of the year
Alphaville signs with WEA again and a new single can be expected for spring 2007.)

Ebben reménykedve kívánok mindenkinek boldog új esztendőt!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 02, 2007 7:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Feri írta:
Végre valami jó hir!Csak nehogy mellényuljon a Warner.Pl:A Gallery diszkósitva vagy mixelgetve 28 változatban kislemezen kapufa lenne.
Egyébbként ez a szám lehetne a Big In Japan kistestvére.A Forever Young utodja pedig az Around The Universe!Csak nehogy felgyorsitsák,mert az már remix a javából.Bár egyeseknek az is tetszik,egészségükre.Részemről a Crazyshowt nehéz lesz felülmúlni.Max.egy Gallery koncert verzióval lehet!De bizakodjunk.Üdv.


Már régóta készülök erre reagálni, de csak most értem ide: A Gallery valóban esélyes egy kislemezre, bár számomra eléggé Monkey in the moon "íze" van, sőt néha még a Wishful-t is eszembe juttatja.
De ha a koncertekről ismert új dalokat nézzük, a Sweet dreams és az I'll die for you today is eséllyel indulhat, mert egy kicsit megspékelve egy-egy táncszámnak simán elmegy. A My very blood inkább progresszívebb és a Hurricane vonalat viszi tovább, ami nem biztos, hogy elnyeri majd a "kényes" fülek tetszését a Wea-nál... A Universe valóban egy gyönyszeme lehet majd az új lemeznek, de a FY-gal semmiképp nem szabad egy kalap alá venni. Mindenesetre esélyt látok ismét egy progresszívebb elekrto-pop lemezre, már ami a várható új lemezt illeti, de az is lehet, hogy a CS vonal lesz a dominálóbb, ha a lemezcég ill. a producer engedni fogja. Bizakodjunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 04, 2007 12:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Új lemez? Az előjelek szerint egy populárisabb lemez várható mint a CS, valószinüleg több elektronikával.
Viszont idáig szinte mindegyik új lemez szolgált nem kis meglepetéssel.
AIU-nál akkor én nem vártam ilyen jó hangszereltséget. Úgy gondoltam akkor hogy a szinte tisztán szintetizátor zenét viszik tovább.
TBB-nél még mindig hallom azt a mondatot amit egy "zene gyűjtő" mondott amikor oda adtam a kazit: "biztos hogy alphavillét adtál".
Szerintem akkor sem ezt vártuk.
Prosinál már a 3 év is meglett fejelve kettővel, mármint a megjelenés.
Jóval több szám a lemezen, a sokat emlegetett műfaji sokaság, egyedül talán az nem volt meglepetés hogy a színvonal tovább nőt. A következő lemez meglepetése éppen ez volt hogy az elöző lemezekhez képest egy kevésbé meghangszerelt, egyszerűbb lemez jöt ki. (Salvation)
Tudta valaki hogy még ennyi talonban lévő szám hever? (DS)
Salvation után a CS természetesen meglepetést okozott (nekem kellemest).
Na ezek után lehet-e egyáltalán jósolni? Mind az öt szám rajta lesz a lemezen amit leadnak a koncerteken? Valószinüleg igen. Egyébként 1 számmal nem vagyok kibékülve az pedig a sweet dreams, ott már "baj van" AV esetében ahol a koncert változat ilyen gyengécske. A másik 4 szám jó. My Very, universe, gallery, i"ll a sorrend.
_________________
Kisa


A hozzászólás legutóbb Kisa által Pént. Jan. 05, 2007 10:25 am-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 04, 2007 8:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a Sweet dreams és az I'll die for you valóban gyengécske számok és erre akartam utalni az "egy kicsit megspékelve egy-egy táncszámnak simán elmegy" utalásommal. remélem csak b oldal lesz belőlük. bár a szövegekbe nem ástam bele magam, nem tudom egy ilyen kaliberű nótából mit hoznak majd még ki a stúdióban....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 09, 2007 10:26 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Láttátok a .de-n a hírek fölötti képet a könyvespolcról?
Találtam rajta egy magyar könyvet. Ki találja meg?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 09, 2007 10:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisa, lehet, hogy mégis lesz valami abból a DVD-ből? Vagy mi a csoda lehetet az a "another tremendous project"?
Én egyébként a Handful of darkness-t szeretném már nagyon meghallgatni, de attól tartok, hogy nem tartozom egyik marketinges célcsoportba se.

Láttátok, hogy megint mennek az oroszokhoz úgy fél órára? Csak reménykedni tudok, hogy nem tátogni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 09, 2007 11:02 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
Vagy mi a csoda lehetet az a "another tremendous project"?


Alice Csodaországban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 09, 2007 11:05 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
Láttátok a .de-n a hírek fölötti képet a könyvespolcról?
Találtam rajta egy magyar könyvet. Ki találja meg?


Az ősemberes? Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 09, 2007 11:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A következő számokról tud valaki valamit: Twilight Zone, God Shades Her Eyes, Ghost Ship, Always You?
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 09, 2007 12:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
S.M.I.L.E írta:
Láttátok a .de-n a hírek fölötti képet a könyvespolcról?
Találtam rajta egy magyar könyvet. Ki találja meg?


Az ősemberes? Laughing


azaz Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 09, 2007 2:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Voyager írta:
Vagy mi a csoda lehetet az a "another tremendous project"?


Alice Csodaországban.


Arról már mindenki tud, akkor minek titkolózni? Éppen ellenkezőleg, nem ártani elkezdeni hirdetni, feltéve ha nézőket is akarnak abba a színházba.
Szerintem itt valami más készül. Persze a Csodaországnak is nagyon örülnék.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 09, 2007 4:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
tompus írta:
Voyager írta:
Vagy mi a csoda lehetet az a "another tremendous project"?


Alice Csodaországban.


Arról már mindenki tud, akkor minek titkolózni? Éppen ellenkezőleg, nem ártani elkezdeni hirdetni, feltéve ha nézőket is akarnak abba a színházba.
Szerintem itt valami más készül. Persze a Csodaországnak is nagyon örülnék.


Egy DVD-t én nem neveznék óriási projektnek, egy musicalt már annál inkább. De persze az sem lenne baj, ha megjelenne egy limited edition sok cd-s album a rajongóknak, a nép meg megkapná a warneres anyagot.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 10, 2007 10:15 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És ha a limited editionhoz még hozzácsapják a könyvet amit MG már évek óta igér, meg egy koncertdvd-t (pl. Berlin) az már egy egész tűrhető projekt lenne. Laughing
Egy musicalt nem szokott egy színház két hét alatt összedobni. Tegnap néztem a nu-t és teljes a pangás. Nem létezik, hogy ha készül valami arról ott senki nem tud semmit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bonnjour



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 16:04
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Németország

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 12, 2007 4:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:

Egy musicalt nem szokott egy színház két hét alatt összedobni. Tegnap néztem a nu-t és teljes a pangás. Nem létezik, hogy ha készül valami arról ott senki nem tud semmit.


Egy musicalhez szerintem also hangon is legalabb egy ev kell. Eloszor is kell hozza legalabb egy-masfel albumnyi szam (bar MG termekenyseget elnezve ez nem hiszem hogy nagy problema lenne Smile), egy forgatokonyviro es egy szinhaz az osbemutatohoz, egy rakas enekes-szinesszel, a probakhoz szukseges idorol nem is beszelve. Mindez rengeteg szervezessel ilyesmivel jar, szoval meglepodnek ha tavasszal kidobnanak egy musicalt amirol meg senki nem tud szinte semmi konkretumot... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 24, 25, 26  Következő
11 / 26 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség