Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

We lose control
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 24, 25, 26  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 12, 2007 4:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha minden igaz, a számok és a forgatókönyv már megvan hozzá. Elvileg mgállapodtak egy színházzal is, és valamikor múlt nyáron volt a bemutató. Laughing
Na, de komolyan, ha az idén végre lesz is belőle valami, már biztos kiválasztották a szereplőket, rendezőt stb, és elég valószínűten hogy erről sehol nem jelen meg semmi. + A színházak hónapokra előre tervezik a műsorukat. De Te ott vagy tűzközelben, ha bármit látsz/hallasz szólj!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bonnjour



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 16:04
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Németország

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 15, 2007 2:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmm, hat ha mar volt osbemutato (foproba?) akkor kellene legyen forgatokonyviro, rendezo, foszereplok, stb., viszont ezesetben eleg gyanus, hogy mindezekrol semmit nem lehet tudni -- altalaban ezeket az infokat nem szoktak titkolni egy musical eseteben. Smile Es ahogy irod is, a szinhazak mar reg kitoltottek a tavaszi programjukat, szoval max. osszel lesz ebbol barmi is, de ebben is ketelkednek.

A tuzkozelsegrol meg annyit, hogy Berlin majd' olyan messze van ide, mint Toled. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 13, 2008 11:42 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.youtube.com/watch?v=JQMFHvQLBLw&feature=related

Nem tudom, szoktátok-e nézni a youtube-ot, de ezt érdemes! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 14, 2008 8:26 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mercurygirl írta:
http://www.youtube.com/watch?v=JQMFHvQLBLw&feature=related

Nem tudom, szoktátok-e nézni a youtube-ot, de ezt érdemes! Very Happy


hát igen, ez nagyon ott van! nekem is megvan a komplett anyag, rajta is lesz valamelyik készülö DVD-n! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 15, 2008 3:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
mercurygirl írta:
http://www.youtube.com/watch?v=JQMFHvQLBLw&feature=related

Nem tudom, szoktátok-e nézni a youtube-ot, de ezt érdemes! Very Happy


hát igen, ez nagyon ott van! nekem is megvan a komplett anyag, rajta is lesz valamelyik készülö DVD-n! Very Happy


Milyen készülő dvd-n??? Mi lesz még rajta? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 30, 2008 3:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vafe, kösz szépen a letölthető lemezt!!!

Nagyon várom a borítót, és DVD-ket is...
(Carol, Vafenak van több VHS kazettája tele ritkaságokkal, és most veszi át őket dvd-re.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 01, 2008 9:25 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

March 15, 2008 12:28
...We have sampled a lot of really fantastic demos over the last couple of months (and years Wink from which we could choose for the production, but there will be two more writing sessions by the end of March and in April-May just for the fun of it and because we just can't get enough of the good stuff. Production time will be during summer. The album should be completed by the end of September, at the latest. Therefore, we plan to release it in 2008. I hope to introduce you to our new music at our shows during autumn.

Can't wait for that!


Marian Gold


Ezt nem olvasta senki az új honlapon???
Szóval legkésőbb szeptember végére album! És a demók erről valók...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 01, 2008 4:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mercurygirl írta:
March 15, 2008 12:28

Szóval legkésőbb szeptember végére album! És a demók erről valók...


Az nem biztos.
Ezt is ott találtam:

March 15, 2008 12:34

I'd like to point out that these demos do not represent anything of what you will hear on our upcoming album. 'Sweet Dreams' is a burlesque little song that could be featured in a musical, 'Criminal Girl', in this format, would fit nicely on 'Dreamscapes'. Martin and me wrote both songs in his studio in London while we were preparing the live-shows for 2004 and 2005. 'What You Need' is a short sample from a demo I did 2006 with Rainer and Ingmar, one half of the formidable Atomic Brothers. It repesents quite well the musical direction in which we were heading then (but not now Smile

That's it for the mo. I wish you all a nice and recreative weekend. I will occupy myself with writing lyrics for the new songs, feeding the dog and breathing plenty of fresh air on promenades through the Grunewald.

Marian Gold
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 02, 2008 9:37 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem az a lényeg, hogy az elmúlt hónapok (évek) demóiból hallhatunk majd párat (mint ahogy most is) az av honlapon. az pedig, hogy ezek közül melyik fog a következö albumon szerepelni, szerintem igazából senki sem tudja, mert ebben a hónapban kezdödnek a munkák, az a Sebastian Komor lesz a producer, aki tavaly a TGWL remixet készitette. igy tehát beleszólása lesz neki is, a wea-ról meg nem is beszélve, ja és itt van még az atom testvérek is... mindeesetre remélem, a Sweet Dreams féle opuszokat félrerakják... egy Demon Eyes-ot azért sokkal szivesebben hallgatnék ,aminek szintén kevés az esélye... ki tudja mi lesz... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 04, 2008 8:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem, mindenki elborzadva nézi az m1-et.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 05, 2008 8:57 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.mtv.hu/videotar/?id=20925
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TÉCSÉ



Csatlakozott: 2006.10.01. Vasárnap 10:27
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 05, 2008 10:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.................... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
SYNTHESIZERS FOREVER !
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 05, 2008 12:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Remélem, mindenki elborzadva nézi az m1-et.



Szerintem, nem volt olyan szörnyű... Ennek a fiúnak jó hangja van és jó kiejtése. Nem mindig az a jó, ha valaki tökéletesen leutánoz egy dalt, nyilván nem is lehet ugyanolyan....

Ezt a műsort most látom előszörSmile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 05, 2008 8:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Remélem, mindenki elborzadva nézi az m1-et.


a párom néha bele szokott nézni ebbe a műsorba, de tegnap pont nem...
én egyébként a falnak rohanok ettől a palitól, de meg kell, hogy mondjam, tök jól elénekelte a Forever Young-ot. Elvégre egy musical színészről van szó. 1 héttel korábban az A-ha Take on me dalát énekelte - azt pont láttam - az is nagyon ott volt.
1szóval, nekem tetszett. (vagy csak a 2 sör miatt Laughing )
A felkonferálás már kevésbé az elején, miszerint az "Alphaville volt" ... Tibi bácsi vehette volna a fáradságot, hogy legalább utána néz az együttesnek és nem múlt időben beszél róluk. Engem inkább ez bosszantott fel... Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 06, 2008 12:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
http://www.mtv.hu/videotar/?id=20925


Nekem tetszett. Nagyon szép hangja van a pasinak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 24, 25, 26  Következő
12 / 26 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség