Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

middle of the riddle
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 62, 63, 64  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 25, 2007 10:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De egy szép nagy doboz amiben kényelmesen elfér 1-2 dvd (koncertek, videók) minimum 1-2 cd természetesen új számokkal, meg még a könyvecske, az már egy egész tűrhető projekt. Laughing
A boltokba meg mehet egy sima cd a weatól.
Tudom, Wake Up!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 25, 2007 10:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
De egy szép nagy doboz amiben kényelmesen elfér 1-2 dvd (koncertek, videók) minimum 1-2 cd természetesen új számokkal, meg még a könyvecske, az már egy egész tűrhető projekt. Laughing
A boltokba meg mehet egy sima cd a weatól.
Tudom, Wake Up!


Igen, ez működhetett volna, ha nem írnak alá a warnerhez ismét. (A videóklipes dvd-t leszámítva, mert ott a jogok a warnernál maradtak.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 25, 2007 1:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért, ha aláírtak, akkor már CS szerű dolgok nem is lehetnek? A klippekről meg igazán megegyezhetnének ha már ilyen nagy lett a barátság.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 25, 2007 1:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
Miért, ha aláírtak, akkor már CS szerű dolgok nem is lehetnek? A klippekről meg igazán megegyezhetnének ha már ilyen nagy lett a barátság.


Egy lemezcégnek az az érdeke, hogy minél nagyobb nyeresége legyen egy előadón. Ebbe nem fér bele az, hogy CS szerű dolgot adjanak ki. Még az sem, hogy dupla-tripla-stb. dolgok jelenjenek meg, mert azokat csak drágán lehetne adni, csak a rajongók vennék meg (akik nincsenek elegen), a nép nem.
Videóklipes dvd akár ki is jöhet, de az kevésbé hoz lázba, mint egy új lemez. Különösen, hogy saját kiadásban már majdnem meg is el is készült a dvd. Ráadásul nem vennék rá mérget, ha mégis megjelenik, akkor az összes klip rajta lesz. Nekem több olyan dvd-m is van, amelyik azt hirdeti magáról, hogy az adott előadó összes klipjét tartalmazza, aztán mégsem. (Különösen az Enigma dvd-re vagyok dühös emiatt, mert arról a legjobb klip maradt le.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 25, 2007 7:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ok. ez mind stimmel. de ha azt nézzük, hogy az AV-nak még soha nem jelent meg ilyen dvd-je, csak egy koncert, az is 2500 példányban, szóval attól az nekem "nagy projekt" lenne. de ahogy az AV ismerem, nem egy egyszerű kiadványról lesz szó, ha valóban dvd következik...
egy régi interjúban olvastam, hogy a 96-os skandináv klubturnét is tervezték dvd-re... ez is rejtély maradt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 26, 2007 11:15 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
ahogy az AV ismerem, nem egy egyszerű kiadványról lesz szó, ha valóban dvd következik...


A koncert dvd szerintem nem egy nagy eresztés. A koncert zeneileg jó, de mint kiadvány nem a legigényesebb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 26, 2007 12:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak már legyen valami...
Egy könyvnek örülnék a legjobban.
Egyébként a "kiadós" lemez is lehet jó, csak... az esélyek csökkennek.
Rátesznek pl. 1-2 slágert még elfér, marad még 8-10 szám. A sláger is lehet jó. (pl. Flame)
A lényeg: nem könnyű kiszámítani Goldékat...
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 30, 2007 8:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egy újabb rejtély: vajon hogy került Gold egy olasz elektro-pop zenekar dalába: http://www.myspace.com/syrian
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Csaba



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 12:12
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 30, 2007 10:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
egy újabb rejtély: vajon hogy került Gold egy olasz elektro-pop zenekar dalába: http://www.myspace.com/syrian


Én is meglepődtem.
Kis adalék:

Alphaville singer joins Syrian

Posted on 29 Dec, 2005 -
Marian Gold, singer of the german band Alphaville, known for the worldwide hits "Big in Japan", "Forever Young" and "Sounds Like a Melody" during the eighties, has contributed additional vocals on the new Syrian track "Supernova". "Supernova" will be featured on the next album by Syrian, which will be released in 2006 by A Different Drum in the USA and Infacted Recordings in Europe.

(ezek szerint régebbi a történet....)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 31, 2007 10:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meghallattam, meglepődtem.
Azt még értem, hogy a Syriannak nagyon jól jön Gold hangja (a másik három remekművüket is meghallgattam), de mi a jó ebben Goldnak? Hallott már valaki egyáltalán erről a Syrianról? Lehet hogy csak én vagyok tudatlan, mert ez az elektro-pop nagyon nem az én világom, remélem Gold sem szerett bele.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 31, 2007 6:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
Meghallattam, meglepődtem.
Azt még értem, hogy a Syriannak nagyon jól jön Gold hangja (a másik három remekművüket is meghallgattam), de mi a jó ebben Goldnak? Hallott már valaki egyáltalán erről a Syrianról? Lehet hogy csak én vagyok tudatlan, mert ez az elektro-pop nagyon nem az én világom, remélem Gold sem szerett bele.


Sohasem hallottam még róluk. De újra meg kell állapítanom, hogy milyen jó hangja van Goldak. Smile
Nem volt olasz felesége Goldnak? Lehet, hogy onnan az ismeretség. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 31, 2007 8:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goldnak valóban olasz volt az első felesége (Manuela) ... Laughing
Ez a Supernova meg rémlik, hogy anno fent volt a .de hírei között is, csak nem kapott akkora hírverést. Mi meg csak most fedeztük fel.
Amúgy tényleg baromi jól énekel Marian ebben a dalban (is) ... Laughing

egyébként ez nem egy régi történet, mert az új albumuk csak most jelent meg, amin ez a dal is szerepel: http://www.spacetalk.net/news.html
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Csaba



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 12:12
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 31, 2007 11:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
Goldnak valóban olasz volt az első felesége (Manuela) ... Laughing
Ez a Supernova meg rémlik, hogy anno fent volt a .de hírei között is, csak nem kapott akkora hírverést. Mi meg csak most fedeztük fel.
Amúgy tényleg baromi jól énekel Marian ebben a dalban (is) ... Laughing

egyébként ez nem egy régi történet, mert az új albumuk csak most jelent meg, amin ez a dal is szerepel: http://www.spacetalk.net/news.html


...akkor nem régi. Smile
Tényleg lemossa a másik csávót. Kellett ez neki??? Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 01, 2007 1:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
Goldnak valóban olasz volt az első felesége (Manuela) ... Laughing
Ez a Supernova meg rémlik, hogy anno fent volt a .de hírei között is, csak nem kapott akkora hírverést. Mi meg csak most fedeztük fel.
Amúgy tényleg baromi jól énekel Marian ebben a dalban (is) ... Laughing

egyébként ez nem egy régi történet, mert az új albumuk csak most jelent meg, amin ez a dal is szerepel: http://www.spacetalk.net/news.html


Gyorsan körülnéztem a honlapjukon, nem volt időm mindent elolvasni, elsőre ezt találtam:

" Tell something about your history. Who stands behind SYRIAN? Where are you from? When did you found SYRIAN?
The band is formed by Lorenzo Bettelli (Voyager) at synths and production, and Andylab at vocals and keyboards. We are both from Italy (Milano and Asti), and we met a few years ago, being both once subscribed to the italian Alphaville fan club. So we decided to start playing together. It was 2001."

2001-benl találkoztak az olasz AV fan clubban, és elhatározták hogy együtt fognak zenélni.

"re-flexion: Was inspiriert euch an dieser Art von Musik? Wo liegen eure Wurzeln?
Lorenzo: Ich liebe die Melodien und die Energien, welche ineinander verschmelzen und von einem starken Beat geführt werden. Unsere Wurzeln? Wir beide waren und sind große Alphaville -Fans. aber auch dem Heavy-Metal war ich einmal verfallen. Ich spielte sogar in einer Death-Metal-Band in den Neunzigern. Doch hauptsächlich haben Syrian ihre Einflüsse aus dem Bereich Techno, Trance und Synthiepop."

Kedvencek, gyökerek?
Mindketten nagy AV rajongók voltunk és vagyunk. De egykor a heavy metalnak is rabja voltam. A kilncvenes években egy Death-Metal csapatban is játszottam. De a Syrian ra főleg a Techno, Trance és Synthiepop hatott.


"Mit wem würdet ihr sonst noch gerne zusammenarbeiten?
Lorenzo: Eine Ehre wäre es für mich mit OMD, Alphaville oder mit Rockets zusammenzuarbeiten."

Kikkel dolgoznátok szívesen együtt?
Megtiszteltetés lenne számomra az OMD-vel az AV-vel vagy a Rocketsel együttdolgozni.


Tud valaki olaszul? Az olasz AV oldalakon talán több info van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 01, 2007 6:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az Ákos és a Csaba tud olaszul... Very Happy
amúgy kösz a rögtönzött fordításokért... Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 62, 63, 64  Következő
22 / 64 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség