Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Prostitute
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 19, 2007 4:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szabadságon voltam én is Wink

the one thing: A hangulata nagyon jó, viszont a 80-évek soft hangzása ami nem jön be.
some people: Nagyon erős szám. Igazi "odavágos". Az egyik kendvenc AV szerzeményem.
euphoria: Első halláskor én is a floyd hattásokat éreztem. Van valami abban is hogy az on the beach előfutára. Az ének kezdés nagyon sejtelmes és jó, a vége viszont nem az igazi. Jó szám.
apollo: Valamikor réges-régen... nem hittem volna, hogy az AV koncertek egyik meghatározó száma lesz. Nem rossz, van is benne valami különleges, de ezen a lemezen (is) vannak jóval erősebb számok.
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 20, 2007 1:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Természetesen én is nagyon szeretem mind a hármat, a The one thinget akkor szoktam végtelenítve hallgatni ha valakire nagyon be vagyok rágva.
Az Euphoria - On the beach párhuzam érdekes, a szöveg egészen más, de a zenében tényleg van kapcsolat.
Az Apolloval az az egyetlen bajom, hogy ulána vége a koncertnek, és ott nincs ismétlőgomb. Egyébként tökéltes.

Off: Én nem voltam szabin, de csak negyedszerre hagyták végigolvasni a szövegeket, és ráadásul ki akarják vetetni a maradék 2 napomat márc 31-ig. Pont most amikor nincs koncert a közelben. Pedig én arra tartogattam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 20, 2007 7:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:

Off: Én nem voltam szabin, de csak negyedszerre hagyták végigolvasni a szövegeket, és ráadásul ki akarják vetetni a maradék 2 napomat márc 31-ig. Pont most amikor nincs koncert a közelben. Pedig én arra tartogattam.


Március 12. Varsó. Az nem jó? A wizzair repül oda elég olcsón. Lesz 20+ napod az idei szabadságból koncertre.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 20, 2007 9:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Voyager írta:

Off: Én nem voltam szabin, de csak negyedszerre hagyták végigolvasni a szövegeket, és ráadásul ki akarják vetetni a maradék 2 napomat márc 31-ig. Pont most amikor nincs koncert a közelben. Pedig én arra tartogattam.


Március 12. Varsó. Az nem jó? A wizzair repül oda elég olcsón. Lesz 20+ napod az idei szabadságból koncertre.


Pont a minap merengtünk el Csabával, hogy menni kéne... ki gyün?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 21, 2007 1:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tulajdonképpen nincs is olyan messze az a Varsó, és még persze ott sem voltam. Mennyiből lehetne kihozni? Mikor jönnénk mennénk?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 21, 2007 1:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
Tulajdonképpen nincs is olyan messze az a Varsó, és még persze ott sem voltam. Mennyiből lehetne kihozni? Mikor jönnénk mennénk?


22ezer a repülőjegy. Meg lehet úgy oldani, hogy kedd reggel menni és szerda délután visszajönni. 1 nap elég Varsóra várost nézni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 21, 2007 10:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú de mennék én is, de most anyagilag nem fér bele, március végén szintén utazom, igaz nem AV koncertre...Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 22, 2007 12:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem nem olyan vészes (igaz én nem tervezek semmi mást) és nem lehet tudni hogy lesz-e mostanában koncert elérhető távolságban. Szólal menjünk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 27, 2007 12:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor most megyünk vagy nem megyünk? Nagyon nagy lett a csend. Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 27, 2007 9:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mert ez nem a Prostitour topic.
tessék a megfelelőt használni!!! Wink
én mennék, de inkább megvárom az őszi pesti bulit Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 23, 2010 3:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vafe, nagyon korrekt a lemez kritikád a prostiról. Gratula!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 08, 2019 9:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma 25 Ă©ve jelent meg a Fools, az egyik kedvenc kislemezem
(az egyik kedvenc albumomrĂłl)

https://www.youtube.com/watch?v=oC7X7Dp8uuw
http://www.alphaville.hu/history_fools.html
Wink Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
6 / 6 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség