Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Iwiwen az Alphaville

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tor Salqvist



Csatlakozott: 2005.08.22. Hétfő 20:56
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Veszprém

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 02, 2007 12:44 am    Hozzászólás témája: Iwiwen az Alphaville Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv mindenkinek!

Én vagyok az illető, aki működteti az Alphavillet az iwiwen!
Mivel már több, mint 500 ember az ismerősünk, úgy gondolom nem ártana egy kis promóciót csinálni az eljövendő új albumnak, vagy épp az AV-s internetes oldalaknak.

Bármilyen tippet, belinkelhető oldalt, vagy ötletet szívesen várok!!! Afelől is adhattok tanácsot, hogy szerintetek hogyan kellene kinéznie a bemutatkozásnak, s melyik fotókat kellene kitennem az iwiwre... egyszóval bármilyen ötletet szívesen fogadok!

Egyre több iwiwes AV-rajongó lesz, átlagban kb. napi 8-10 ember jelöl be, úgyhogy nagy a lehetőség a promócióra... szerintem! Várom az ötleteket!

Üdv: Márk
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 03, 2007 9:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Márk!

A minap már olvastam az iwiw üzenőfalán egy üzenetet az Alphaville-től, jobban mondva Tőled... Esetleg erről bővebben? ... vagy csak épp ez jutott eszedbe???
Nos maga a tény, hogy feltetted a zenekart erre az oldalra, nem rossz ötlet, bár eleinte idegenkedve fogadtam, de elég hamar rájöttem, hogy Te vagy a hátterében. Mindent összevetve jó a kezdeményezés, ami azt a részét illeti, hogy összerántsuk egy kicsit a hazai tábort. Engem csak az zavar, hogy nem az igazi AV az, aki...
Olyan sok lehetőség az üzenőfalon kívül nincs ebben a projektben, de ha már itt tart a dolog, érdemes lesz minél többször ezt kihasználni. (Megaztán, hátha összefutunk rég elfeledett Alphavilles barátainkkal Smile )
A magam részéről szeretném, ha a magyar oldalt és ezt a fórumot "reklámoznád" egy kicsit az üzenőfalon Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tor Salqvist



Csatlakozott: 2005.08.22. Hétfő 20:56
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Veszprém

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 06, 2007 6:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meglesz a fórum reklámozása... kiírtam már a "magamról" oldalra is...

Az AV rádió pontos címe a http://radio.alphaville.hu ??? Régen számsor is volt benne, arra emlékszem! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség