Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nem csak Debrecen
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 25, 26, 27  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Koncertek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 18, 2007 9:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én már korábban leírtam, de úra: Bécsbe pénteken kettő körül indulunk, és ott is alszunk. Sajnos, nem valószínű, hogy összejön egy hosszabb találkozó (max. egy rövid), mert írták, hogy a másnapi koncert miatt egyből mennek pihenni a szállodába.. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 18, 2007 9:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager, Feri, én péntek reggel meggyünk busszal.
Arrow
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 1:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Julius írta:
tompus írta:
Megy valaki még Bécsbe kocsival?


igen, de koncert után jövünk is haza...


Akkor mégsem Csabáékkal mész?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 2:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nnna, rossz hírem van, fiatalok, sajnos, BIZTOS, hogy nem tudunk találkozni a zenekarral, mert ezerrel tűznek rögtön Krakkóba... Úgyhogy az első sorból lehet integetni csak.

Sad(((
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 3:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
Nnna, rossz hírem van, fiatalok, sajnos, BIZTOS, hogy nem tudunk találkozni a zenekarral, mert ezerrel tűznek rögtön Krakkóba... Úgyhogy az első sorból lehet integetni csak.

Sad(((


szuper!

Tehát a sorrend:

első a koncert, második a koncert, harmadik a koncert, negyedik a "megjelent" új album és utolsók a rajongók... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 6:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
Én már korábban leírtam, de úra: Bécsbe pénteken kettő körül indulunk, és ott is alszunk. Sajnos, nem valószínű, hogy összejön egy hosszabb találkozó (max. egy rövid), mert írták, hogy a másnapi koncert miatt egyből mennek pihenni a szállodába.. Sad


Sajnos ez nekem idén nem jön össze, nem tudok menni Bécsbe sem...

Nektek jó koncertezést!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 8:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Julius írta:
S.M.I.L.E írta:
Nnna, rossz hírem van, fiatalok, sajnos, BIZTOS, hogy nem tudunk találkozni a zenekarral, mert ezerrel tűznek rögtön Krakkóba... Úgyhogy az első sorból lehet integetni csak.

Sad(((


szuper!

Tehát a sorrend:

első a koncert, második a koncert, harmadik a koncert, negyedik a "megjelent" új album és utolsók a rajongók... Rolling Eyes


És Csabáékkal mész vagy azóta változott a program?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 20, 2007 9:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
Én már korábban leírtam, de úra: Bécsbe pénteken kettő körül indulunk, és ott is alszunk. Sajnos, nem valószínű, hogy összejön egy hosszabb találkozó (max. egy rövid), mert írták, hogy a másnapi koncert miatt egyből mennek pihenni a szállodába.. Sad


Beférek még hozzátok? Fel tudtok venni valahol a városban?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 21, 2007 3:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
S.M.I.L.E írta:
Én már korábban leírtam, de úra: Bécsbe pénteken kettő körül indulunk, és ott is alszunk. Sajnos, nem valószínű, hogy összejön egy hosszabb találkozó (max. egy rövid), mert írták, hogy a másnapi koncert miatt egyből mennek pihenni a szállodába.. Sad


Beférek még hozzátok? Fel tudtok venni valahol a városban?


Kicsit változott a helyzet: nem kettőkor, hanem valószínűleg később (hogy pontosan mikor, az holnap derül ki) indulunk. Ha így jó, akkor odafelé beférsz, viszont mi ott is alszunk, és szombaton beszervesztek egy visszautat nekünk, még el kell mennünk Sant Pöltenbe, ahol két embert felvéve jövünk haza.
Tehát, ha oda elég, akkor persze...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 21, 2007 9:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor így jártam. Ez a koncert is kimarad nekem. Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 22, 2007 8:08 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Akkor így jártam. Ez a koncert is kimarad nekem. Crying or Very sad


De miért? Oda tudsz jönni velünk - Feriék találtak vmi olcsó szállást (asszem 20 euró körül), velük jöhetnél vissza is (busszal). Nem jó?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 22, 2007 11:25 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Akkor így jártam. Ez a koncert is kimarad nekem. Crying or Very sad


sajnos Nekem is, mivel az autóm még úton van, csak nem Velem és nem alattam...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 9:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A bécsi koncerten a közetkező számok voltak. (megpróbálom összeszedni,a sorrend nem tökéletes.): Gallery, Dance with me, I'll die for you today, Monkey in the moon,Victory of love, Jet set, SLAM, Golden feeling, Jerusalem, BIJ, FY.
Vagyis a számok terén nagy meglepetés nem volt, esetleg a golden feeling tekinthető annak.
Tudomásom szerint Voyager, Feri Csaba, S.M.I.L.E, én voltunk illetve nem találkoztunk magyarokkal.
Volt egy rövid találkozó Goldal, egy-egy fotó, amit köszönünk a Csabáéknak, hogy összehozták.
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 10:37 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisa írta:
Sziasztok!

A bécsi koncerten a közetkező számok voltak. (megpróbálom összeszedni,a sorrend nem tökéletes.): Gallery, Dance with me, I'll die for you today, Monkey in the moon,Victory of love, Jet set, SLAM, Golden feeling, Jerusalem, BIJ, FY.
Vagyis a számok terén nagy meglepetés nem volt, esetleg a golden feeling tekinthető annak.
Tudomásom szerint Voyager, Feri Csaba, S.M.I.L.E, én voltunk illetve nem találkoztunk magyarokkal.
Volt egy rövid találkozó Goldal, egy-egy fotó, amit köszönünk a Csabáéknak, hogy összehozták.


Sziasztok,

mi meg köszönjük Attilának (turnémenedzser), aki egy telefon után ugrott, és bevitt minket a VIP részlegbe, ahol hosszabban is sikerült beszélni Mariannal és a többiekkel. Goldnak nagyon jó kedve volt, látszik, hogy készítik a nagyobb médiamegjelenésre, mert láthatóan fogyott (bár a szakáll még rajta van Razz), és a - nekünk - új dobos is roppant szimpatikus.
Attilával beszéltük, hogy jó volna egy újabb magyar koncert, szerinte esetleg jövőre egy PeCsa szabadtér az jó lehet, mert a mérete és a hangulata is pont megfelelő az AV-nek.
Rákérdeztünk az új albumra, Marian azt mondta, hogy tulajdonképpen már majdnem készen van, de fogalma sincs, hogy mikor jelenik meg. Attila szerint viszont szinte biztos, hogy csak jövőre... Sad((((
Kérdztük Mariant, arról is, hogy mi van a rég AV-tagokkal: Bernddel folyamatos kapcsolatban van, de inkább a családjának él, Rickyvel egy-két éve nem beszélt, Franciaországban él, viszont, ami meglepő, Frankkal több, mint húsz éve nem beszélt. Kérdeztem, hogy tud -e valamit a betegségéről, de nem. Érdekes, és szomorú...
Mindenesetre a koncert nagyon jó volt, új(abb) alapokkal. Marian nagyon jól énekelt, bár beszéltük, hogy esetleg egy vokalista sokat dobhatna a produkción, mert Martin vokálja (főleg az elején) egy kissé... khm... fülsértő volt :PPP.
Itt a másnapi Krakkói koncert SLAM-ja, tulajdonképpen ugyanez volt Bécsben is.

http://www.youtube.com/watch?v=Iw6M_W6LZLU
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 9:12 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nincs fenn a .de-n de Eva (a cseh lány Bécsben) információja szerint lesz egy koncert dec. 17-én Prágában.
Egy nagyon kisi és nagyon igényes helyen lesz, ezért az árak elég magasak:
http://www.ticketpro.cz/?@en/detail&id=26879-alphaville

Én szeretnék menni, ha valakit még érdekel gyorsan rendeljen, mert már alig van jegy. (Rendeléshez és az ülésrend megnézésehez regisztrálni kell.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Koncertek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 25, 26, 27  Következő
13 / 27 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség