Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Első Emelet
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> A 80-as évek sikercsapatai
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 20, 2008 8:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

összegezve: valóban sokat számít a média a közizlés formálásában. ha én erre hallgattam volna, akkor már 1987-től nem lennék AV rajongó, hanem mondjuk MT, Bros vagy valami más, bár azóta eme 2 már sehol sincs... megölte őket a média.
a dolog másik része pedig az, hogy az adott zenekar mennyire képes megfelelni a médiának, meddig képes elmenni azért, hogy népszerű legyen. hál' Istennek, az Alphaville sosem erről volt híres. tisztelem és becsülöm őket ezért, hiszen nem adták a nevüket akármihez, ha ez a népszerűség alábbhagyásával és a tömegek érdeklődésének elvesztésével is járt. érdekes dimenziók ezek. nehéz az egyensúlyt megtalálni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 20, 2008 9:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
összegezve: valóban sokat számít a média a közizlés formálásában. ha én erre hallgattam volna, akkor már 1987-től nem lennék AV rajongó, hanem mondjuk MT, Bros vagy valami más, bár azóta eme 2 már sehol sincs... megölte őket a média.
a dolog másik része pedig az, hogy az adott zenekar mennyire képes megfelelni a médiának, meddig képes elmenni azért, hogy népszerű legyen. hál' Istennek, az Alphaville sosem erről volt híres. tisztelem és becsülöm őket ezért, hiszen nem adták a nevüket akármihez, ha ez a népszerűség alábbhagyásával és a tömegek érdeklődésének elvesztésével is járt. érdekes dimenziók ezek. nehéz az egyensúlyt megtalálni...


Épp emiatt nem örülök annak, hogy az AV visszament a warnerhez és majd a kiadó fogja megszabni, hogy mit adhatnak ki.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 21, 2008 8:41 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
vafe írta:
összegezve: valóban sokat számít a média a közizlés formálásában. ha én erre hallgattam volna, akkor már 1987-től nem lennék AV rajongó, hanem mondjuk MT, Bros vagy valami más, bár azóta eme 2 már sehol sincs... megölte őket a média.
a dolog másik része pedig az, hogy az adott zenekar mennyire képes megfelelni a médiának, meddig képes elmenni azért, hogy népszerű legyen. hál' Istennek, az Alphaville sosem erről volt híres. tisztelem és becsülöm őket ezért, hiszen nem adták a nevüket akármihez, ha ez a népszerűség alábbhagyásával és a tömegek érdeklődésének elvesztésével is járt. érdekes dimenziók ezek. nehéz az egyensúlyt megtalálni...


Épp emiatt nem örülök annak, hogy az AV visszament a warnerhez és majd a kiadó fogja megszabni, hogy mit adhatnak ki.


szó mi szó, elég messze járunk már a témától...
én úgy hallottam, hogy a szerzödés a wea-val kútba esett. ma éjfélkor talán több minden kiderül, hátha lesz vmi infó az új honlapon az új lemezröl. vagy lehet, hogy maga a lemez is rajta lesz? Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 21, 2008 8:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Áttudom írni az Emelet cd-ket!Turné,Vadkelet,Kis generáció!Perfect Name-től a Collection,Száz év magány,Belső oldalakon és egy ZP koncert van meg!Üdv.Feri.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> A 80-as évek sikercsapatai Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség