Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

middle of the riddle
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 62, 63, 64  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 23, 2008 9:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A .nu fórumba (Allgemein/Relaunch alphaville.de 2008) bemásolták a tegnapi chat-et:
Szerintem a lényeg, remélem nem néztem el semmit:

Feb 22, 21:06 gold i have lots of news concerning the new album (sok hírem van az új albummal kapcsolatban)
Feb 22, 21:06 gold good news (jó hírek)

Feb 22, 21:08 gold well, as it looks like, w will start workijng the final album production with together with producer Sebastian Komor mid april (Úgy túnik, a végső albummunkálatok április közepen kezdődnek Sebastian Komor producerrel)

Feb 22, 21:08 gold as soon as the new lunapark studio in kreuzberg is set up (amint az új Lunapark Kreuzbergben elindul)

Feb 22, 21:09 gold we have tons of good songs (rengeteg jó új számunk van)

eb 22, 21:09 gold no, i promise it will be nothing more than a regular cd (igérem nem lesz több mint egy normál cd)
Feb 22, 21:10 gold maximum 50 minutes (max 50 perc)
Feb 22, 21:10 gold mno oversized output anymore (többé nem lesz túméretezett kiadvány)

Feb 22, 21:14 gold i hope to give you a few downloads during this year (remélem adunk nektek néhány letöltést ebben az évben)
Feb 22, 21:14 laser hey marian, the new cd is in german or english? (Az új cd német vagy angol lesz?)
Feb 22, 21:15 gold it will be mostly in english (többnyire angol)
Feb 22, 21:30 gold das album wird auf alle härter als alles zuvor (Az új album keményebb lesz mit eddig bármi.)

Feb 22, 21:33 gold NO RELEASE DATE YET (még nincs megjelenési dátum)

Feb 22, 22:04 Karen did u ever get around to writing that book Marian? (Hozzáfogsz valaha hogy megírd azt a könyvet)
Feb 22, 22:05 gold to karen: no but I read one (nem, de olvasok egyet)
Feb 22, 22:12 gold Bye, and have fun with the site. We will bring you great music. See you...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 23, 2008 10:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:

Feb 22, 21:06 gold i have lots of news concerning the new album (sok hírem van az új albummal kapcsolatban)
Feb 22, 21:06 gold good news (jó hírek)

eb 22, 21:09 gold no, i promise it will be nothing more than a regular cd (igérem nem lesz több mint egy normál cd)
Feb 22, 21:10 gold maximum 50 minutes (max 50 perc)
Feb 22, 21:10 gold mno oversized output anymore (többé nem lesz túméretezett kiadvány)


Nekem a 8cd-s kiadvány sem volt túlméretezett. És az egyáltalán nem jó hír, hogy a dalok többsége a fiókban marad.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 25, 2008 9:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kösz Voyager a lényegért!

a Sebastian Komor, mint producer jól hangzik, mert ő csinálta tavaly a TGWL remixet. csak azt nem értem, hogyan lesz ebből az eddigi legkeményebb Exclamation AV album. ráadásul egy 50 perces, szimpla cd.... nem akarok még egy Shadows She Said-et!
visszatérve az új AV site-ra (bár ahogy elnézem ez sem hozta túlságosan lázba a világot - beleértve a magyarokat is) a Bio-ban van egy utalás a Wea-ra 2007-ből: "Since the co-op with WEA sucks, Alphaville bin the contract." ezt nem értem, most akkor van szerződés, vagy nincs?

a Demon Eyes továbbra is viszi a pálmát a wurlitzerben, vmi kib@szott jó szám. mellette ott van Bernhard már 2004-ben kiadásra kikiáltott Moonboy remixe, ami szintén qrva jó, bárcsak ilyen jól szólna a a CS-n is. a Fallen Angel nekem sem a kedvencem, de ez a nagyzenekari verzió állati. ha jól emlékszem, akkor még a Für dich és a New Horizons szerepel egy-egy új verzióval. nos a Für dich nekem igy jobban bejön, a Horizons-nak meg igy is lőttek, hiába Bernhard, bár kifejezetten jót tettek neki az effektek és az újra felénekelt részek, mégsem lesz soha a kedvencem. igy sem.

összességében egyébként állati jó lett az új alfa holdbázis.... Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 26, 2008 3:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
"Since the co-op with WEA sucks, Alphaville bin the contract." ezt nem értem, most akkor van szerződés, vagy nincs?


"Bár az együttműködés a WEA-val szopás, az Alphaville fenntartja a szerződést."

Szóval sajnos megvan a szerződés. Ezért lesz csak 50 perces lemez. A számok 80%-a meg megy a fiókba. Talán egyszer meg majd jön a DS2 és megjelennek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 29, 2008 6:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

(Másolás)Szolgálati közlemény: JJocoo, thx1138 várhatjátok a postást! TéCsé, hamarosan hívlak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jjocoo



Csatlakozott: 2005.09.09. Péntek 7:31
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: celldömölk

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 08, 2008 11:29 am    Hozzászólás témája: nőnapi üdvözlet Hozzászólás az előzmény idézésével

ezúton szeretnék minden Alphaville rajongó Nőnek boldog nőnapoz kívánni!
különösen a voyager név takarásában élőnek, akiről elkellmondanom, hogy bár soha nem láttam, nem is ismerem, mégis az a véleményem, hogy az egyik legszuperebb csaj , akivel valaha kapcsolatba kerültem...
és bár sosem láttam , biztosan nagyon szép, mert akinek ilyen szép a lelke az csak szép lehet...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 08, 2008 2:33 pm    Hozzászólás témája: Re: nőnapi üdvözlet Hozzászólás az előzmény idézésével

jjocoo írta:
ezúton szeretnék minden Alphaville rajongó Nőnek boldog nőnapot kívánni!
különösen a voyager név takarásában élőnek, akiről elkellmondanom, hogy bár soha nem láttam, nem is ismerem, mégis az a véleményem, hogy az egyik legszuperebb csaj , akivel valaha kapcsolatba kerültem...
és bár sosem láttam , biztosan nagyon szép, mert akinek ilyen szép a lelke az csak szép lehet...


Én köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jjocoo



Csatlakozott: 2005.09.09. Péntek 7:31
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: celldömölk

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 08, 2008 8:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

örülök, hogy valakit elért a jókívánságom...
már ma sem éltem hiába Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 10, 2008 7:03 pm    Hozzászólás témája: Re: nőnapi üdvözlet Hozzászólás az előzmény idézésével

jjocoo írta:
ezúton szeretnék minden Alphaville rajongó Nőnek boldog nőnapoz kívánni!


utólag is köszi Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 10, 2008 7:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha már nőnap, összeszedhetnénk a nőket az AV történetéből...
a, mint Ariana...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 11, 2008 9:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
ha már nőnap, összeszedhetnénk a nőket az AV történetéből...
a, mint Ariana...


C mint Celeste ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gyussz



Csatlakozott: 2007.03.31. Szombat 20:02
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 12, 2008 12:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

"B" mint Lady Bright.
_________________
gyussz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 12, 2008 10:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Patricia, Jacky, Kitty-Baby
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 13, 2008 9:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a Jacky az fiú, nem?
van olyan lánynév, hogy Celeste? Shocked

d, mint Janey Diamond
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TÉCSÉ



Csatlakozott: 2006.10.01. Vasárnap 10:27
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 13, 2008 4:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
a Jacky az fiú, nem?
van olyan lánynév, hogy Celeste? Shocked

d, mint Janey Diamond


A Jacky-t (mint jópár más hasonló fiús - pl.: John - hangzású nevet) az angolok , de főleg amerikaiak használják női névként is ... Wink
(a szövegkörnyezetet nem ismerem , de abból ki kell , hogy derüljön...)
_________________
SYNTHESIZERS FOREVER !
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 62, 63, 64  Következő
35 / 64 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség