Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

middle of the riddle
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 62, 63, 64  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 25, 2009 7:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:

de többször nem árulom el mi lesz, majd figyeljed Wink

Ok, de el sem bírom képzelni, hogy minden hétre lesz egy "aktuális" lemez.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 31, 2009 6:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szóval nagy örömmel látom, hogy a TBB a hét albuma az alphaville.hu-n, az a lemez, amely az én és sokak kedvence is egyben. A grafikai tartalomról érdeklődnék: megvan valakinek vmilyen formában? Mert ugyebár nincs olyan szerkentyű már sehol a világon, amivel meg lehetne nézni. Egyáltalán milyen képeket lehet látni a dalok alatt? Tényleg Marian válogatta azokat?

A hozzászólás legutóbb jacky27 által Kedd. Márc. 31, 2009 8:45 am-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 31, 2009 7:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Szóval nagy örömmel látom, hogy a TBB a hét albuma az alphaville.hu-n, az a lemez, amely az én és sokak kedvence is egyben. A grafikai tartalomról érdeklődnék: megvan valakinek vmilyen formában? Mert ugyebár nincs olyan szerkentyű sehol a világon, amivel meg lehetne nézni. Egyáltalán milyen képeket lehet látni a dalok alatt? Tényleg Marian válogatta azokat?


Ákosék vagy 15 évvel ezelőtt leszedték a lemezről a képanyagot és vhol meg is van videószalagon, de lehet, hogy már dvd-n is, mert folyamatosan iratom át az AV-os cuccaimat dvd-re. megnézem, és este többet tudok róla mondani. a képekre nem igazán emlékszem, a Romeos-nál híres férfiak fotói láthatók, a For A Million-n alatt vannak a zsiráfok, ami Marian kedvence és valóban ő válogatta a képeket a dalokhoz. az AV történelmet csinált a TBB-Graphics lemezzel, mert tulajdonképpen ez lenne a mai dvd elődje. (még annyit, hogy a lemez képanyagát a mai cd-rom elődjével lehetett lejátszani, ami nagyon rövid életű volt...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 31, 2009 7:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:

Ákosék vagy 15 évvel ezelőtt leszedték a lemezről a képanyagot és vhol meg is van videószalagon, de lehet, hogy már dvd-n is, mert folyamatosan iratom át az AV-os cuccaimat dvd-re. megnézem, és este többet tudok róla mondani. a képekre nem igazán emlékszem, a Romeos-nál híres férfiak fotói láthatók, a For A Million-n alatt vannak a zsiráfok, ami Marian kedvence és valóban ő válogatta a képeket a dalokhoz. az AV történelmet csinált a TBB-Graphics lemezzel, mert tulajdonképpen ez lenne a mai dvd elődje. (még annyit, hogy a lemez képanyagát a mai cd-rom elődjével lehetett lejátszani, ami nagyon rövid életű volt...)


Szuper, de jó lenne megnézni! 20 év után csak összejön.

A hét albumához még annyit, hogy igaz, hogy 49. lett a német albumlistán, de azt is hozzá lehetne tenni, hogy reklám nélkül! Kár, hogy nem reklámozta a wea a lemezt, megérdemelte volna.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 31, 2009 8:46 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg vafe, miért nem kapott reklámot a TBB? Nem tudod véletlenül?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 31, 2009 10:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Tényleg vafe, miért nem kapott reklámot a TBB? Nem tudod véletlenül?


ha jól emlékszem, a 96-os Secret Spells-ben van egy írás a TBB lemezről, és ott beszélnek arról a szerződésről is, amely szabályozta ezt a reklám dolgot - de lehet, hogy rosszul rémlik és a reklámozásra az nem vonatkozott. egy a lényeg: sikerült az új szerződésükkel nagymértékű zene függetlenséget elérniük a wea-nál, (tehát cég nem szólt bele a zenei dolgokba) azok meg kib@szásból nem reklámozták a lemezt... szerintem vmi ilyesmi lehetett... és a Prostinál majdhogynem ugyan ez volt a helyzet... aztán a Salvation hozta a "megváltást"? Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 31, 2009 10:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
egy a lényeg: sikerült az új szerződésükkel nagymértékű zene függetlenséget elérniük a wea-nál, (tehát cég nem szólt bele a zenei dolgokba) azok meg kib@szásból nem reklámozták a lemezt... szerintem vmi ilyesmi lehetett... és a Prostinál majdhogynem ugyan ez volt a helyzet... aztán a Salvation hozta a "megváltást"? Confused


Ezek szerint akkor az AV félig magának köszönhette a sikertelenségét a lemeznek. Nem baj, mi szeretjük!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 31, 2009 2:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem valahol megvannak ezek az ominózus grafikai micsodák.Van hozzájuk egy lejátszó program amivel meg lehet nézni.Igaz még nem volt türelmem végignézni valamennyit,mert untam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 01, 2009 6:30 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:
Nekem valahol megvannak ezek az ominózus grafikai micsodák.Van hozzájuk egy lejátszó program amivel meg lehet nézni.Igaz még nem volt türelmem végignézni valamennyit,mert untam.


Melyik az a lejátszó program? Elárulnád?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 01, 2009 11:19 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Annak idején valamelyik torrent oldalról töltöttem le.Átnézem otthon a dvd-jeimet-több száz van-aztán ha kiderítettem akkor válaszolok.De szerintem a Pirate bay-on még most is fent lehet a torrent.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gyussz



Csatlakozott: 2007.03.31. Szombat 20:02
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 01, 2009 5:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:
Annak idején valamelyik torrent oldalról töltöttem le.Átnézem otthon a dvd-jeimet-több száz van-aztán ha kiderítettem akkor válaszolok.De szerintem a Pirate bay-on még most is fent lehet a torrent.


Hali !

Sajnos én nem találom a Pirate-n, de lehet rosszul keresem. Esetleg ha látod, akkor a linket elküldhetnéd. Nekem a lejátszó progi, vagy a progi newe is elég lenne, ami lejátsza. Én inkább lejátszani szeretném a gyári lemezem.

Üdv Mindenkinek !
_________________
gyussz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 07, 2009 6:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valami fejlemény TBB grafika ügyben? Mindenki hallgat...

Más, azt hittem a Big In Japan lesz a hét dala, mert ha jól emlékszem a sztoriból, ezen a héten lett első Németországban 25 éve. Ahhoz képest az Upside down lett a választott. Hogyan jött ez össze??? Nem értem. Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 07, 2009 8:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Valami fejlemény TBB grafika ügyben? Mindenki hallgat...

Más, azt hittem a Big In Japan lesz a hét dala, mert ha jól emlékszem a sztoriból, ezen a héten lett első Németországban 25 éve. Ahhoz képest az Upside down lett a választott. Hogyan jött ez össze??? Nem értem. Confused


grafika lesz vmikor, folyamatban van a másolása dvd-re.

a BIJ már szinte egy agyonrágott csont, azért nem lett ismét a hét dala. (januárban volt a hónap dala... talán emlékszel rá Wink )
az Upside Down-t sokkal érdekesebbnek találtam ebben a kategóriában.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 07, 2009 8:26 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:

az Upside Down-t sokkal érdekesebbnek találtam ebben a kategóriában.


Valószínű én tehetek róla, de ezt a dalt már képtelen vagyok végighallgatni. A demója egyébként jobban tetszett, mint a hivatalos CS változat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 07, 2009 11:25 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Upside down: Igazi ütős nóta.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 62, 63, 64  Következő
40 / 64 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség