Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

a-ha
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> A 80-as évek sikercsapatai
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 07, 2005 4:24 pm    Hozzászólás témája: a-ha Hozzászólás az előzmény idézésével

Novemberben jelenik meg az új A-HA lemez Analogue cimmel!
Bécsben lehet őket látni koncertezni november 11-én.A jegyárak:46 és 48 euro.Érdekel valakit? Üdv: Feri
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 07, 2005 6:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Andit biztos érdekli! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 16, 2005 12:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello mindenki!

Szüksegem lenne nehany A-ha album boritojara.
Tudna valaki segiteni???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2005 1:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Vafe!
Nekem másolva vannak meg az A-HA albumok,de találsz boritókat a www.a-ha.atw.hu oldalon!Űdv.Feri. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 07, 2008 1:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Srácok!

Ha már a-ha és dm

aha: valóban jó ének, jó pár hangulatos nóta, de összeségében én pl nem tudtam végig nézni a Feri által adott DVD-ét. A túl magas hangokkal kilehet zavarni a világból.

dm: Kultusz zenekar, többre tartom mint az a-hát.
Ha már 1984: az ő albumuk űtős, igaz már a 4. lemezük volt a sorba.
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 07, 2008 2:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is egy kicsivel jobbnak tartom és szeretem a dm-et.
az aha-nál a 93-as korong a csúcs nekem (memorial beach), szerintem tök jó album.
a dm albumok között nincs kedvencem, mert mindegyiken van néhány dal, amit nem szeretek. de sokáig a SOFAD vitte a pálmát. de pl az Angel albumot eddig 1x sem bírtam végig hallgatni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 2:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az A-ha albumok közül ,érdekes módon,én az elsőt nem túlzottan szeretem.De az utána következők közül bármelyiket szivesen hallgatom.Viszont a nagy kedvenceim a Morten Harket szólólelemezek,ezeket igazi gyöngyszemeknek tartom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 3:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:
Az A-ha albumok közül ,érdekes módon,én az elsőt nem túlzottan szeretem.De az utána következők közül bármelyiket szivesen hallgatom.Viszont a nagy kedvenceim a Morten Harket szólólelemezek,ezeket igazi gyöngyszemeknek tartom.


Nekem is megvannak a Harket lemezek, de még nem hallgattam meg soha azokat.
Viszont lesz idén új a-ha lemez is, és érdekes módon ők is egy back to the roots lemezt készítenek. Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 25, 2009 2:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Toecutter írta:
Az A-ha albumok közül ,érdekes módon,én az elsőt nem túlzottan szeretem.De az utána következők közül bármelyiket szivesen hallgatom.Viszont a nagy kedvenceim a Morten Harket szólólelemezek,ezeket igazi gyöngyszemeknek tartom.


Nekem is megvannak a Harket lemezek, de még nem hallgattam meg soha azokat.
Viszont lesz idén új a-ha lemez is, és érdekes módon ők is egy back to the roots lemezt készítenek. Shocked


Hát kell egyfajta hangulat meghallgatni őket.De én nagyon jónak találom mindet.Az új lemezt meg igérgetik egy ideje-honnan is ismerős a dolog?-de állítólag idén tényleg jön.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 25, 2009 8:13 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:

Hát kell egyfajta hangulat meghallgatni őket.De én nagyon jónak találom mindet.Az új lemezt meg igérgetik egy ideje-honnan is ismerős a dolog?-de állítólag idén tényleg jön.


Igen, sokan dicsérték már a szólóit, de pont ez az, a hangulat még nem volt olyan, hogy végig hallgassam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 22, 2009 9:26 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.footofthemountain.de/

Az uj A-ha dal.Szerintem nagyon jó lett.
Még valami:A-háék azt nyilatkozták ,hogy a nyáron lesz új lemez és -csodák csodája-megjelenik nyáron az új lemez.
Ahogy én nézem,ki tudja mikor lesz új AV lemez?
Tényleg nagyon jónak kell lennie ezek után...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 8:46 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:
http://www.footofthemountain.de/

Az uj A-ha dal.Szerintem nagyon jó lett.
Még valami:A-háék azt nyilatkozták ,hogy a nyáron lesz új lemez és -csodák csodája-megjelenik nyáron az új lemez.
Ahogy én nézem,ki tudja mikor lesz új AV lemez?
Tényleg nagyon jónak kell lennie ezek után...


tényleg nagyon jó az új dal, egy kicsit a Coldplay-re emlékeztet a zongora, de klassz. a premier szinpadképe is állati ötletes volt!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 12, 2009 7:30 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyon király az új A-ha album! az első 5 dalt hallgatom napok óta. vmi brutális! végre nem azok a borongós hangulatok... következik a második 5 dal kivesézése.... Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 12, 2009 9:59 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú.Én még csak pár számot hallgattam,mert leragadtam az első dalnál.Vissza a kezdetekhez.Jó sok szinti.Nagyon jó.
Mondjuk én a borongósakat is igen szeretem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 12, 2009 12:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ,így elsőre legalább 5-6 szám van ami nagyon tetszik.Ez nagyon-nagyon jó arány.A nyitódalt-The Bandstand-végtelenítve hallgatom de nagyon jó a Sunny Mystery is.Meg a harmadik,a nagyedik...
Csak egy-két dal van ami elsőre nem tetszik,de azokban is "mozog valami".
Egyébként már fent van a Pirate Bay-on-persze az eredetit is meg kell venni:-).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> A 80-as évek sikercsapatai Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség