Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A www.alphaville.hu -val kapcsolatos ötletek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kérések, észrevételek, ötletek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 15, 2007 10:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hali,
keresek még néhány cikket az AV-ról, többek között azt a kettőt, amelyből már csak a képek maradtak meg nekem. az első talán a 100xszépben jelent meg 1989-ben, a második a Képes Újságban 1984-ben.
a fotók: http://www.alphaville.hu/vafe/2wanted.jpg
ha vkinek megvannak a cikkek legyen szíves eljuttatni nekem, hogy kitehessem az oldalra a többi mellé!
ja és a TBB kritika is hiányzik a Popcornból, 1989 - ez is kellene ....
CAROL, BENNED VAN MINDEN BIZODALMAM!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 19, 2007 7:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A taglista megint teli van érdekes nevekkel:)))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 20, 2007 12:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:
A taglista megint teli van érdekes nevekkel:)))


És egyre sűrűbben jelentkeznek. Szinte naponta nő eggyel a számuk. Azért elvétve valódi tag is regisztrál, ők megkapják a visszaigazolást? Nehogy azért ne járjanak a továbbiakban erre, mert nem kapták meg a visszaigazolást időben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 20, 2007 1:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valamit tényleg kéne csinálni az 'áltagokkal'. Pl. aki fél évig egyszer sem szól hozzá törölni, vagy a jelentkezéskor kötelezően megkérdezni a kedvenc számát. Aki annyit nem tud bepötyögni, hogy BIJ az ne legyen tag.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 20, 2007 1:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vafe nagyon köszönöm a sok olvasnivalót! A Secret Spellsekből csak egyet ismertem, még nem értem a végére, de igyekszem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 20, 2007 8:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
Vafe nagyon köszönöm a sok olvasnivalót! A Secret Spellsekből csak egyet ismertem, még nem értem a végére, de igyekszem.


Igyekszem előszedni minden érdemleges anyagot. Örülök, ha tetszenek... Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 28, 2007 9:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
hali,
keresek még néhány cikket az AV-ról, többek között azt a kettőt, amelyből már csak a képek maradtak meg nekem. az első talán a 100xszépben jelent meg 1989-ben, a második a Képes Újságban 1984-ben.
a fotók: http://www.alphaville.hu/vafe/2wanted.jpg
ha vkinek megvannak a cikkek legyen szíves eljuttatni nekem, hogy kitehessem az oldalra a többi mellé!
ja és a TBB kritika is hiányzik a Popcornból, 1989 - ez is kellene ....
CAROL, BENNED VAN MINDEN BIZODALMAM!


gyerekek, azt akarjátok mondani, hogy nincs még 1-2 elvetemült rajongó ebben az országban, akinek meglennének ezek az anyagok? ezt nem tudom elhinni...
és valakinek megvan a Rock '86 évkönyv? mert a borítóján ott van az Alphaville, és ezt is szeretném még kitenni a többi közé...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 28, 2007 10:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
vafe írta:
hali,
keresek még néhány cikket az AV-ról, többek között azt a kettőt, amelyből már csak a képek maradtak meg nekem. az első talán a 100xszépben jelent meg 1989-ben, a második a Képes Újságban 1984-ben.
a fotók: http://www.alphaville.hu/vafe/2wanted.jpg
ha vkinek megvannak a cikkek legyen szíves eljuttatni nekem, hogy kitehessem az oldalra a többi mellé!
ja és a TBB kritika is hiányzik a Popcornból, 1989 - ez is kellene ....
CAROL, BENNED VAN MINDEN BIZODALMAM!


gyerekek, azt akarjátok mondani, hogy nincs még 1-2 elvetemült rajongó ebben az országban, akinek meglennének ezek az anyagok? ezt nem tudom elhinni...
és valakinek megvan a Rock '86 évkönyv? mert a borítóján ott van az Alphaville, és ezt is szeretném még kitenni a többi közé...


Nekem az egyik cikk német eredetije van meg többek között... de legutóbb nem sikerült összefutnod az Öcsémmel, pedig hurcolja a füzeteket...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jjocoo



Csatlakozott: 2005.09.09. Péntek 7:31
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: celldömölk

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 23, 2008 3:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
kb 2 hónapja nem bírok belépni az alphaville.hu-ra, mert mindig azt írja ki a böngészőm, hogy egy vírusos oldal, és nem is hajlandó megnyitni. kiváncsi lennék, hogy tényleg vírusos-e az oldal, illetve, hogy hogyan tudnám kikerülni ezt a védelmet a gépemben, hogy be tudjak lépni az oldalra...
előre is köszönöm a segítséget...
email címem: jjocoo@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 18, 2008 10:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hali,

az új Secret Spells-be szeretnénk minél több rajongók (vagyis TI) által készített anyagot bele tenni (rajzok, képek, versek, egyéb írások)
küldjétek emilben ide: vajdaf@t-online.hu
lapzárta: december 1.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 08, 2009 3:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem a hírek oldalon nem lett frissítve az AV történelem - koncertek rovat, mert a múltheti dátumok maradtak. Fecó?
Ja, és a prágai konciról nem lesz vmi szösszenet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 08, 2009 11:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Szerintem a hírek oldalon nem lett frissítve az AV történelem - koncertek rovat, mert a múltheti dátumok maradtak. Fecó?
Ja, és a prágai konciról nem lesz vmi szösszenet?


igazad van, javítottam, köszi, hogy szóltál.
és van egy "szösszenet" is a prágai buliról Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 04, 2010 11:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Mysteries kritikát keresném, de hiába kattintgatok a képre Confused
Amúgy BÚÉK mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 04, 2010 11:36 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
A Mysteries kritikát keresném, de hiába kattintgatok a képre Confused
Amúgy BÚÉK mindenkinek!


elfelejtettem felrakni, de ma este már kint lesz!
ja, és BÚÉK mindenkinek! és új lemezt is! végre Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 04, 2010 12:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:


elfelejtettem felrakni, de ma este már kint lesz!


Uhhh, akkor megnyugodtam!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kérések, észrevételek, ötletek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
2 / 8 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség