Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Új album 2009
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 29, 2009 9:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
vafe írta:
a június 26. előremutató dátum. annyi mindent történt már ezen a napon az évek folyamán... uhh


Hát ez most nem jött be... Confused


hogy őszinte legyek, nem csalódtam Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 02, 2009 9:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:


hogy őszinte legyek, nem csalódtam Sad


Egyre inkább az a sejtésem, hogy idén sem lesz semmi ebből az albumból. Bemutatják Prágában? És akkor mi van? Ott lesz pár száz ember. És a többi rajongó, aki nem tud elmenni?
Egyre elszomorítóbb ez az egész... Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 03, 2010 10:26 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:

Egyre inkább az a sejtésem, hogy idén sem lesz semmi ebből az albumból. Bemutatják Prágában? És akkor mi van? Ott lesz pár száz ember. És a többi rajongó, aki nem tud elmenni?
Egyre elszomorítóbb ez az egész... Sad


Nem mutatták be Prágában sem. Engem ezek után már nem érdekelnek az új albummal kapcsolatos hírek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 14, 2010 9:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vki elárulná, hogy mit raktak fel a németek az alphaville.nu-ra az új anyaggal kapcsolatban? a Universal-t értem, és a többi?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 15, 2010 9:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
vki elárulná, hogy mit raktak fel a németek az alphaville.nu-ra az új anyaggal kapcsolatban? a Universal-t értem, és a többi?


Semmit. Gratulálnak a szerződéshez.
Ha lesz valami újabb hír, azt természetesen majd kiteszik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 03, 2010 7:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

no, akkor itt lenne gyorsfordításban az április 30-i Gold üzenet az Alphaville Mailinglist-ről:

„Örömmel erősítem meg Martin bejelentését, miszerint az új albumunk várható megjelenése szeptember vége, október eleje lesz. A dolgok nagyon jól haladnak. Habár a menedzsmentünk még mindig tárgyal a szerencsésnek mondható producerünkkel az utolsó simításokról, merem állítani, hogy megtaláltuk a legideálisabb embert a munkához. Amint a szerződés határozott lesz, meg fogom mondani a nevét. Nagyszerű támogatást kapunk az új lemeztársaságunktól, a Universal-tól, és el kell hogy mondjam ezek az emberek tényleg támogatnak bennünket hogy tartani tudjuk a határidőt, hogy a pontos megjelenés igazán megfelelő legyen. És igazán nagyszerű dalaink vannak, amelyek az utolsó simításokra várnak. Igazán örülök, hogy sikerült a legtöbbet, mint titkos biztosítékot megtartani, az album még így is meglepetés lesz a legtöbb esetben. És úgy néz ki, számunkra ugyan olyan meglepetés lesz, mivel az elmúlt hetekben bebizonyosodott, hogy mennyi dalt lehet megváltoztatni a munka utolsó lépéseiben is. „
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 03, 2010 9:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez az album mizéria már kezdi az abszurditás fogalmát kimeríteni. Szerintem már ők maguk sem ismernek rá az eredeti dalokra, annyit változtattak rajta az elmúlt 6 év alatt. Röhej.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 03, 2010 11:12 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Ez az album mizéria már kezdi az abszurditás fogalmát kimeríteni. Szerintem már ők maguk sem ismernek rá az eredeti dalokra, annyit változtattak rajta az elmúlt 6 év alatt. Röhej.


Meg ennyi év kihagyás után én nem tudok mit kezdeni egy 10-12 számos lemezzel.
Gondolom lesz kislemez is, ha a kiadó nyomja akkor valami manapság menő dj hallgathatatlan remixeivel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 03, 2010 2:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt még sok a kérdőjel: megjelenés időpontja (volt már egy pár dátum), zenei műfaj(ok), számok mennyisége. stb. Bárkit érhet meglepetés.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 10, 2010 6:31 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt olvastam a dreamroom-on, hogy állítólag az I'll die for you today lesz az első kislemez az új album előtt. Hát nem is tudom, nekem annyira nem jön be ez a dal, bár a legutóbbi koncert verziók nagyon jók. Mindenesetre kíváncsi leszek. Október elejére ígérik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 10, 2010 7:45 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Azt olvastam a dreamroom-on, hogy állítólag az I'll die for you today lesz az első kislemez az új album előtt. Hát nem is tudom, nekem annyira nem jön be ez a dal, bár a legutóbbi koncert verziók nagyon jók. Mindenesetre kíváncsi leszek. Október elejére ígérik.


hm, én jobban örültem volna egy olyan dalnak kislemezként, amit még nem ismerünk. így oda a meglepetés. meg már nem is várom annyira....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 10, 2010 8:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:


hm, én jobban örültem volna egy olyan dalnak kislemezként, amit még nem ismerünk. így oda a meglepetés. meg már nem is várom annyira....


Hogy hogy nem várod? A Wishful Thinking óta gyakorlatilag nem volt kislemez, amit a boltban meg lehett volna venni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 10, 2010 9:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:


Hogy hogy nem várod? A Wishful Thinking óta gyakorlatilag nem volt kislemez, amit a boltban meg lehetett volna venni.


semmi garancia nincs arra, hogy boltban is kapható cd-n is megjelenik majd a kislemez, mivel a kislemezpiac, mint olyan gyakorlatilag megszűnt. majd lesz egy download single, oszt jóccakát!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 10, 2010 10:35 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:


majd lesz egy download single, oszt jóccakát!


Nem, nem ezt nem tehetik meg velünk!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 10, 2010 11:37 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:


Nem, nem ezt nem tehetik meg velünk!


ha a zenekar nem is, a lemezcég igen. de persze bízom én is abban, hogy lesz maxi cd is. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
2 / 6 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség