Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Catching Rays On Giant
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 14, 2010 8:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyre jobban tetszenek a dalok...
Hajra szintetizator!Smile
Vegre annyi nyavalygos album utan-DS,CS-valami izgalmas...
Akinek meg nem tetszik,az hallgassa a Montego Bay-t...Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 14, 2010 8:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TÉCSÉ írta:
Ez a mostani Alphaville , ha nem tetszik lehet eretvágni a Prostitute hallgatása közben ... ENNYI


Hol vannak ilyenkor a moderátorok? Azért ezt már nem kéne. Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 14, 2010 8:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:


Még egy tisztességes interjú németeseknek:
http://www.musik.terrorverlag.de/interviews.php?id=784


Én nem vagyok németes, lefordítanátok?

Egyébként mindenkinek lehet véleménye, Neked is! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 14, 2010 9:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TÉCSÉ írta:
ha nem tetszik lehet eretvágni a Prostitute hallgatása közben


Kedves TÉCSÉ!

ez nem volt szép. a jövőben tartózkodjunk az efféle megnyilvánulásoktól.
szerintem egy olyan AV album sincs, amire eret kellene (lehetne) vágni.

további jó fórumozást, azaz vélemény-nyilvánítást mindenkinek. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 14, 2010 11:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:

Én nem vagyok németes, lefordítanátok?



Elég hosszú interjú, szerintem sok újdonság nincs benne. Talán lesz az Alice-ból valami. Elvileg 2003-ban felvették az anyagot, jó lenne, ha valaki le tudná nyúlni. Smile
A szokásos kérdés, hogy mit tud a volt tagokról, a szokásos válasszal.
Hogy emlékszik az első AV koncertre (az igazira és a '82-es diszkófellépésre).
Ha van rá igény, akkor valamikor lefordíthatom, de tényleg nincs sok érdekesség benn. Bár Voyager jobban tud németül, így akár ő is bevállalhatja. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 14, 2010 11:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TÉCSÉ írta:

HALLÓ !!! ÚJ NAGYLEMEZ + VIDEO + MAXI + (végre) PROMÓCIÓ ...


Csak a tényért önmagáért nem örülök.

TÉCSÉ írta:

Ez a mostani Alphaville , ha nem tetszik lehet eretvágni a Prostitute hallgatása közben ... ENNYI


Nem tetszik. Nem érzem rajta azt a fajta profizmust, mint a korábbi lemezeken. Nagyon összecsapottnak érzem.
A többségnek tetszik, a slágerlistás helyezésen is látszik.
Bár ahogy Gold a fenti interjúban is elmondja, igazi művésznek a CS alatt érezte magát, akkor alkothatott felszabadultan
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 15, 2010 12:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
jacky27 írta:

Én nem vagyok németes, lefordítanátok?



Elég hosszú interjú, szerintem sok újdonság nincs benne. Talán lesz az Alice-ból valami. Elvileg 2003-ban felvették az anyagot, jó lenne, ha valaki le tudná nyúlni. Smile
A szokásos kérdés, hogy mit tud a volt tagokról, a szokásos válasszal.
Hogy emlékszik az első AV koncertre (az igazira és a '82-es diszkófellépésre).
Ha van rá igény, akkor valamikor lefordíthatom, de tényleg nincs sok érdekesség benn. Bár Voyager jobban tud németül, így akár ő is bevállalhatja. Smile


Honnan lehet tudni hogy felvették az Alice-t? Ezek szerint hiányosságaim vannak!

Cikk: Esetleg felezhetnénk? Tényleg sokat kell a gépet verni hozzá. Persze csak ha van rá igény.
Ha esetleg még van valaki aki tud és akar németből fordítani jelentkezhetne. Szerintem a nagylemez körül is várhatók fordítási feladatok, jól jöhet az erősítés.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 15, 2010 7:55 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:




Honnan lehet tudni hogy felvették az Alice-t? Ezek szerint hiányosságaim vannak!


Es war bereits für die Spielzeit 2003 in die Theaterpläne in Würzburg aufgenommen worden

Ez nem ezt jelenti?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 15, 2010 8:23 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Ha van rá igény, akkor valamikor lefordíthatom, de tényleg nincs sok érdekesség benn. Bár Voyager jobban tud németül, így akár ő is bevállalhatja. Smile


akkor nem kell. lesznek még interjúk, ha megjelenik a lemez, majd inkább azok kellenének, amikben lesz vmi újdonság is. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 15, 2010 9:14 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:

Nem tetszik. Nem érzem rajta azt a fajta profizmust, mint a korábbi lemezeken. Nagyon összecsapottnak érzem.
A többségnek tetszik, a slágerlistás helyezésen is látszik.
Bár ahogy Gold a fenti interjúban is elmondja, igazi művésznek a CS alatt érezte magát, akkor alkothatott felszabadultan


Szerintem először is hallgassuk meg majd rendesen a lemezt. Ezekből a foszlányokból nem lehet véleményt alkotni. A profizmus hiánya és az összecsapottság nem jellemző Gold-ra. Várjuk ki a végét! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TÉCSÉ



Csatlakozott: 2006.10.01. Vasárnap 10:27
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 15, 2010 9:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:


Szerintem először is hallgassuk meg majd rendesen a lemezt. Ezekből a foszlányokból nem lehet véleményt alkotni. A profizmus hiánya és az összecsapottság nem jellemző Gold-ra. Várjuk ki a végét! Wink


Elnézéseteket kérem amennyiben félreérthető voltam , bár van aki szándékosan értette félre - árnyaltan arra szerettem volna célozni , hogy meg sem próbáljátok megadni az esélyt az új albumnak , sokkal egyszerűbb fanyalogni , mert az a divat Agyarországon (is) - Jacky27 tökéletesen megfogalmazta a lényeget Wink
_________________
SYNTHESIZERS FOREVER !
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 15, 2010 10:31 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Voyager írta:




Honnan lehet tudni hogy felvették az Alice-t? Ezek szerint hiányosságaim vannak!


Es war bereits für die Spielzeit 2003 in die Theaterpläne in Würzburg aufgenommen worden

Ez nem ezt jelenti?


Szerintem: Már felvették a würzburgi színház tervei közé a 2003-as évadra.
Ez a rész nagyjából emlékezetből, nem tudom most rendesen megnézni, mert a főnököm nagyon kreatív ha feladatkiosztásról van szó.....
Már felvették a würzburgi színház tervei közé a 2003-as évadra. De a költségvetést megkurtították, és két darabot ki kellett hagyniuk. Az egyik volt az Alice. Ez nagy csapás volt számomra. Mindazonáltal nem adtam fel a reményt hogy valamikor színpadra kerül. Most van rá érdeklődés két színházzal tárgyalok, valószínűleg együtt fogják megvalósítani, mert egy színháznak túl drága.

Kb. ilyesmi ha nem értettem félre.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 15, 2010 10:35 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
Cset: néhány apró infó kiderül, nem sok. http://www.alphaville.org/showthread.php?t=3047+


többek kérésére a múlt heti cset lényege magyarul:

- A CROG megjelenése alkalmából lesz egy parti Berlinben, a Quasimodo klubban 2010. November 18-án.
- Nem lesz hivatalos koncert a partin, de az együttes fog játszani néhány dalt akusztikus változatban.
- A parti filmre kerül, és ingyenes lesz a sör.
- Nem lesznek rejtett dalok az új albumon.
- Sok dal, amely nem kapott helyet ezen a lemezen, a következőn fognak szerepelni, szintén a Universal kiadásában.
- Mivel a megjelenésre váró dalok listája már nagyon hosszú, megfontolandó egy újabb DS fejezet elindítása.
- Marian megemlítette az új album lehetőségét hosszú, filmzeneszerű dalokkal, de Martin megcáfolta őt, ez valószínűleg csak egy poén volt közöttük.
- Március és április körül európai turnét terveznek.
- A CROG meg fog jelenni más országokban is, ha a németországi eladások jók lesznek.
- Csak kettő olyan dal volt, amelyeket nem írtak meg az album felvétele előtt: a Phantoms és a The Deep, amelyeket a múlt hónapban írtak.
- Sebastian Komor munkáit a programozásban és a ritmusszekcióban megtartották.
- Legalább még két további kislemez várható az albumról és kapható lesz rendes cd formátumban, nem csak letölthető verzióban.
- Az album grafikái és az IDFYT videó eredeti Marian Gold ötletek voltak.
- Nem voltak hajlandóak beszélni a CROG jelentéséről, de talán Willy majd kiszedi ezt Marianból a partin.
- Claudia az adminisztrátora az Alphaville-nek a Facebook-on.
- Nincsenek tervek a Moonbase „My Alphaville” szekciójának aktiválására.
- Marian tartja a kapcsolatot Bernharddal, aki Berlinben él és dolgozik az új Atlantic Popes anyagon.
- Amikor megkérdeztük, hogy lesznek-e remastered verziói az régi albumoknak, Marian azt mondta, hogy ő nem fogja megakadályozni, ha a Warner ezt meg szeretné tenni.
- Ferdinánd, Gold legkisebb fia, 4 hetes.


forrás:alphaville.org
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 15, 2010 11:19 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:

Még egy ilyen szám, mint a S4N1 és úgy teszek, mint te a Salvation idején.


Miért, kivel mi történt?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 15, 2010 11:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
tompus írta:

Még egy ilyen szám, mint a S4N1 és úgy teszek, mint te a Salvation idején.


Miért, kivel mi történt?


Voyager nem ment el a pecsa koncertre, mert annyira csalódott az albumban.

Természetesen én is majd akkor mondok igazi véleményt, ha meghallgatom a lemezt. Az összes eddigi véleményem a szeletekre vonatkozik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 34, 35, 36  Következő
16 / 36 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség