Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Catching Rays On Giant
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 20, 2010 9:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:

Akkor minek számítok?


Van kifejezés arra, ha tetszik valami, de nem feltétel nélkül és nem mindenáron?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 20, 2010 11:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Voyager írta:

Akkor minek számítok?


Van kifejezés arra, ha tetszik valami, de nem feltétel nélkül és nem mindenáron?


Nincs ötletem + azt is hozzá kéne venni hogy lelki válságot okoz, ha nem tetszik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 21, 2010 2:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A plusz 4 szám kell valakinek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 21, 2010 3:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
A plusz 4 szám kell valakinek?



Én kérném szépen.Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 21, 2010 4:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:

Én kérném szépen.Köszi

http://rapidshare.com/files/432240465/CROG.rar
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gyussz



Csatlakozott: 2007.03.31. Szombat 20:02
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 21, 2010 4:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is kérném szépen, de nekem nem müxik a link. Persze lehet csak ügyetlen vok, sose csiptem a rapid shhharét.
Esetleg némi segítséget ha kaphatnék..
Köszönöm
_________________
gyussz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 21, 2010 4:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jön az, csak próbálgatni kell.
Mégegyszer köszönöm szépen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gyussz



Csatlakozott: 2007.03.31. Szombat 20:02
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 21, 2010 4:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nos, nekem csak up load fül jön fel. Tovább ???
_________________
gyussz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gyussz



Csatlakozott: 2007.03.31. Szombat 20:02
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 21, 2010 5:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sikerültttttt.
Hálelújja!

Kösssz
_________________
gyussz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 21, 2010 6:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

EOTW: Eröteljesebb gitár témával még jobb lene. Koncerteken eltudnám képzelni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 8:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elolvastam az elmúlt 2 nap hozzászólásait, de csak most érek oda, hogy regáljak. nem idézgetek, csak néhány gondolat, ami megmaradt az írásokból:
- az, hogy Gold "lefeküdt a kiadónak", nem volt meglepetés, hiszen Ő maga is megmondta pár éve, hogy ha jön vki és marha sok pénzt igér neki azért amit csinál, ezt egyszerűen megteszi. Most is ez történt.
a pláne csak az az egészben, hogy az együttes első évtizede az ellenkezőjéről szólt: harcoljanak a kiadójuk ellen, a zenei függetlenségükért. lsd a második album előtti cirkusz, majd a szerződés módosítás, aminek az lett a következménye, hogy a 3. és 4. albumot már nem is reklámozták. a Salva volt az újbóli próbálkozás, de az is megbukott. aztán jöttek a webes kiadások, teljes zenei függetlenség ismét. most megfejelték a dolgot, pénzt akarnak kereseni. (6 gyerek azért 6 gyerek Very Happy )
viccet félretéve...
- nem érzem ezeket a dalokat gagyiknak (van jópár dal a CS-n is, aminek igencsak gyenge a hangszerelése)
- a Bad Boys Blue Shocked sem jutott eszembe róluk, azért ez egy kissé túlzás Wink
- nekem az Utopia és a So long celeste hangzása ugrott be a lemez hallgatása kapcsán. nem tudtam sokszor meghallgatni az albumot, így a véleményem sem kapkonám el. de inkább + mint - .
úgy hogy a megszállott fan én vagyok, de Te kedves Voyager akkor nem tudom milyen vagy Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 9:43 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisa írta:
Himnuszok nagyon hiányoznak. Napok óta hallgatom a For a million-t

A Heaven on Earth lehet himnusz. Wink
De a For a million mióta az?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 10:15 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisa írta:
EOTW: Eröteljesebb gitár témával még jobb lene. Koncerteken eltudnám képzelni.


Én is. Remélem a női vokalistákat is szerződtetik az új turnéra!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 3:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="tompus"]
Julius írta:
Gondolkodjatok egy kicsit a lemeztársaság szemével is.
Profitot akarnak és visszahozni a zenekart a köztudatba.

Ha csak 3-4 dal fut be az albumról, már nyertek... és egyenes út lesz a következő lemezhez.
Minél többet termel egy zenekar, annál nagyobb beleszólása van a dolgokba a kiadónál.

Vagy rosszul gondolom?


Nem egészen. OK, profitot akar a kiadó és visszahozni a zenekart a köztudatba.
Akkor miért nem jelent meg a remix CD? Akár pár héttel a sima CD után, annak függvényében, hogy jók az eladások.

Miért kell csak gagyi dalokkal telepakolni a lemezt? A sikerhez elég lett volna csak 2-3 slágeresebb dal, az albumot ettől függetlenül megvették volna. Pár hete kezembe került Lady GaGa albuma. Csak a kislemezre másolt számok slágeresek, a többi igencsak más kategória. (Mondjuk egyik száma sem teszik.)
Miért nem lehetett kiadni egy dupla lemezt a felesleges dvd-s kiadás helyett, ahol a kevésbé piacképes számok kaptak volna helyet?
Sajnálom, hogy az AV lefeküdt a kiadónak. Nem tudom, hogy Goldnak valóban tetszik-e az anyag vagy csak muszáj dicsérnie és közben a fogát szívja.
Nem hallgathatatlan a lemez, tele van kellemes, slágeres, popos dalokkal. Csak semmivel sem nyújt többet, mint egy Bad Boys Blue lemez. Ha ilyen zenét akarok hallgatni, akkor BBB-t szeretnék és nem AV-t. Az AV-tól többet várnék. Nincs egyetlen olyan szám sem a lemezen, amitől hasraesnék és azt mondanám, hogy igen, ez az AV, b+ és ezt mindenkinek hallania kellene és én sem bírok betelni vele.[/q

Az az igazság hogy az a pár ember aki ide be ír annak az Alphaville-től egy szintet "elvár". Rám már sokan legyintettek hogy tudom én az AV-t Pink Floyddal vagy éppen Doorssal együtt emlegetni és idáig szinte mindenkit meggyőztem. A köztudatam pont ez van amilyenre ez az új album sikeredett. 1997-ben is ez volt: tömegekhez való fordulás, szerintem most sem fog össze jöni megkellene maradni réteg zenének, ettől több igazi rajongó nem inkább csak kevesebb. uote]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 3:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kövezzetek meg,de nekem a CMD nagyon tetszik...
Az hogy gagyi számok lennének,az erős túlzás...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 34, 35, 36  Következő
22 / 36 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség