Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Catching Rays On Giant
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Csaba



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 12:12
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 5:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én sem tudtam még figyelmesen meghallgatni a lemezt (az mp3-at köszi, vafe!!!), de ahogy sejtettem, sokkal pozitívabb a benyomásom egyben hallgatva a számokat, mint feldarabolva Smile))
Az biztosnak tûnik, hogy a Heaven on Earth, a The Deep és a Phantoms nagy kedvenceim elsôre. A Carry Your Flag és a Miracle Healing hangszerelése lehet, hogy kicsit "sok" (mint ahogy valaki írta korábban), de azek annyira jó számok, hogy semmiképpen sincsenek "elrontva". Max. van olyan verzió, ami esetleg jobban bejön.
Bár az mp3-ak eléggé le vannak butítva, azt azért így is hallani, hogy a hangmérnöki munka elég tuti. Így kell szóli egy elektrissh lemeznek manapság!

Nekem is kicsit olyan a feeling, mint anno az Utopia esetében, már amennyire emlékszem arra, milyen volt akkor Rolling Eyes

Szóval összeségében nem temettem el a lemezt, szerintem nem történt tragédia, de majd részeltesebben is szeretnék írni róla.

Valamiért meg az jutott eszembe reggel, hogy de jó lenne, ha a Heaven on Earth lenne a második kislemez, és a Handful of Darkness is rajta lenne a kislemezen B-songként...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 7:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jelentem, pakkot kaptam! Nagyon meg vagyok elégedve az Amazonnal és a német/magyar postával.
A csomagolás tetszik, tényleg jó érzés kézbe venni.
Most megyek dvd-t nézni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 7:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csaba, szerintem a Handful of Darkness sokkal többre hivatott mint hogy b-song legyen!
Még demó változatban is messze veri az egész mostani lemezt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 8:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:
Kövezzetek meg,de nekem a CMD nagyon tetszik...
Az hogy gagyi számok lennének,az erős túlzás...


Miért kövezne meg bárki, mert tetszik neked valami? Úgyanúgy nem kell megkövezni senkit sem, mert valami nem tetszik neki.
A gagyiság is relatív. Számomra ezek a dalok túl egyszerűek. Nem okoz számomra több örömet a CROG, mint egy Bad Boys Blue lemez. Én a BB-t is kedvelem, de más súlycsoportban. Most úgy érzem, hogy az AV súlycsoportot váltott. Mindazonáltal a hangmérnök profi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 8:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:

Most megyek dvd-t nézni.


Van rajta valami érdekes?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 8:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csaba írta:

Szóval összeségében nem temettem el a lemezt, szerintem nem történt tragédia, de majd részeltesebben is szeretnék írni róla.


Tragédia nem történt. Számomra csalódás a lemez zeneileg és Gold emberileg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 8:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
Most megyek dvd-t nézni.

azt olvastam a skandináv fórumon, hogy Gold németül beszél a DVD-n és még csak angol szöveg sincs rajta. vki nem ajánlotta a 3D-s verziót, a hagyományos élvezhetőbb. akkor nekem lehet, hogy a DVD lesz csalódás? Confused mondjuk nem is értem, hogy minek kellett 60 percnyi dokumentum anyagot DVD-n kiadni, ráadásul úgy, hogy 1 film szerepel 2 verzióban...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 8:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Csaba írta:

Szóval összeségében nem temettem el a lemezt, szerintem nem történt tragédia, de majd részeltesebben is szeretnék írni róla.


Tragédia nem történt. Számomra csalódás a lemez zeneileg és Gold emberileg.


Szamomra is picit csalódás volt elsőre és talán masodikra is a lemez
De jatszottam egy erdekes jatekot: iphone-ön hallgatom a dalokat és új lejatszaslistat szerkesztettem.kivettem a két régi számot.így kaptam egy 10 Szamos vadonatuj lemezt.ezeket is megkavartam kissé .nálam a Gravitationnal kezdődik ...teljesen más a leányzó fekvese
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 8:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:
Szamomra is picit csalódás volt elsőre és talán masodikra is a lemez


elsőre meglepett a lendülete, a frissesége, másodszorra még nagyobb örömmel hallgattam... Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 9:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az elöbb csak a lényeget nem írtam le: mostmár nagyon tetszik!Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 10:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
Voyager írta:
Most megyek dvd-t nézni.

azt olvastam a skandináv fórumon, hogy Gold németül beszél a DVD-n és még csak angol szöveg sincs rajta. vki nem ajánlotta a 3D-s verziót, a hagyományos élvezhetőbb. akkor nekem lehet, hogy a DVD lesz csalódás? Confused mondjuk nem is értem, hogy minek kellett 60 percnyi dokumentum anyagot DVD-n kiadni, ráadásul úgy, hogy 1 film szerepel 2 verzióban...


Egyetértek a skandinávokkal, sima interjú dalrészletekkel. És igen, mindenki az anyanyelvén beszél, legalább feliratozhatták volna, nem tud minden rajongó németül.
A 3D nekem sem jött be, de azt hittem hogy az én szemem az oka. (15 éves koromig szemüveges voltam, pár év és újra az leszek.) Szerintem 30 perc körül van az egész. 2 példányban. Meg még az IDFYT videó.
És én sem értem, sok mindent rárakhattak volna, vannak kész anyagaik is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 11:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Av a német tévékben:
(forrás .nu)
25.11.2010, DW-TV Im Focus II [16:30]
26.11.2010, DW-TV Im Focus II (ismétlés) [04:30]
26.11.2010, Sat.1 Hitgiganten [20:15]
27.11.2010, Sat.1 Hitgiganten (ismétlés) [06:40]
27.11.2010, DW-TV Im Focus II (ismétlés) [10:30]
04.12.2010, RTL2 The Dome 56 [17:00]
18.12.2010, RTL2 The Dome 56 [17:00]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 22, 2010 11:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:

És én sem értem, sok mindent rárakhattak volna, vannak kész anyagaik is.


Igénytelenség. Lehúzás. Tudták, hogy a rajongók úgyis az extra változatot veszik meg. Most kaptak egy nagy semmit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 23, 2010 7:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A CROG release partiról vannak fenn képek a .org-on.
http://www.alphaville.org/gallery/browseimages.php?c=73

Most látom, hogy ott volt Rainer Bloss és Lloyd mester is:


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 23, 2010 10:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A következő lemezhez jó lenne visszacsábîtani a képen látható urat...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 34, 35, 36  Következő
23 / 36 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség