Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Catching Rays On Giant
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 08, 2010 7:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Phantoms-nál csak én érzem, vagy hallom a Forever Young dallamvilágát? Nektek nem tűnt fel? Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 08, 2010 11:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Nektek nem tűnt fel? Shocked


Dehogynem.
A The things I didn't do is, meg a lemez jó része a FY albumot utánozza.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 10, 2010 12:31 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
Tegnapelőtt szokásomhoz híven háttértévézést folytatva majdnem leestem a székről, meg is kellett keresnem ezt a videót. Csekk:
http://www.valovilag.hu/video/109811

:O



Háttértévézés??? valld be nyugodtan, hogy VV fan is vagy Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 10, 2010 10:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bár Csaba barátom már egy hete megvette nekem az új albumot (1000 köszönet Wink ) tegnap végre eljutott hozzám.
nagyon tetszik a borító design-ja, az Alphaville-hez méltóan igényes munka. a dvd-t még nem néztem meg. a szövegekbe a hétvégén szeretnék belemerülni. szóval végre nekem is megvan Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 10, 2010 11:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én csak a szimpla cd-t vettem meg, a delux szerinten nem ér annyit. A bakeliten gondolkodom inkább.
Nálam egyébként az End of the world a tuti befutó most. Egy kicsit vehették volna még rockosabbra. De majd a koncikon. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 10, 2010 1:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:
S.M.I.L.E írta:
Tegnapelőtt szokásomhoz híven háttértévézést folytatva majdnem leestem a székről, meg is kellett keresnem ezt a videót. Csekk:
http://www.valovilag.hu/video/109811

:O



Háttértévézés??? valld be nyugodtan, hogy VV fan is vagy Laughing



Hehehe, a tévé a hátam mögött van, amikor a gép előtt ülök, és én mindig a gép előtt ülök Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 13, 2010 9:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Én csak a szimpla cd-t vettem meg, a delux szerinten nem ér annyit. A bakeliten gondolkodom inkább.
Nálam egyébként az End of the world a tuti befutó most. Egy kicsit vehették volna még rockosabbra. De majd a koncikon. Wink


Jacky: egyettértek az End of the world-del kapcsolatban. A lemmezzel még mindig az a bajom hogy túlságosan populáris, nincsenek "nagy számok".
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 13, 2010 6:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisa írta:
jacky27 írta:
Én csak a szimpla cd-t vettem meg, a delux szerinten nem ér annyit. A bakeliten gondolkodom inkább.
Nálam egyébként az End of the world a tuti befutó most. Egy kicsit vehették volna még rockosabbra. De majd a koncikon. Wink


Jacky: egyettértek az End of the world-del kapcsolatban. A lemmezzel még mindig az a bajom hogy túlságosan populáris, nincsenek "nagy számok".


szerintem legalább 2 nagy szám van a lemezen:a Heaven az egyik a másik meg a Phantoms
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 13, 2010 7:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:

szerintem legalább 2 nagy szám van a lemezen:a Heaven az egyik a másik meg a Phantoms


Ízlések és pofonok. Számomra a Phantoms az egyik leggyengébb szám a lemezen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 14, 2010 1:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Toecutter írta:

szerintem legalább 2 nagy szám van a lemezen:a Heaven az egyik a másik meg a Phantoms


Ízlések és pofonok. Számomra a Phantoms az egyik leggyengébb szám a lemezen.




Nekem tetszik.A nyitó számmal nem vagyok kibékülve olyan téren,hogy nem ezzel kellene sztem kezdődnie a lemeznek.
A két régi szám meg...hmm...nem kellett volna.
A többi tetszik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 19, 2010 8:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MG német TV-ben:
Servus Tv (Astra műholdon jön, szabadon fogható)
Music Nuggets
u.a. mit Alphaville
Dienstag | 21.12.10 | 22:35 Uhr

Ismétlés:
Donnerstag | 23.12. | 15:05

A .nu-sok elejtett félszavakból arra következtetnek hogy a Song for no one lesz a következő single. Hivatalos megerősítés/tagadás ebben a pillanatban nincs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 20, 2010 12:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:

A .nu-sok elejtett félszavakból arra következtetnek hogy a Song for no one lesz a következő single. Hivatalos megerősítés/tagadás ebben a pillanatban nincs.


az egyik német rádióadó listáján új belépőként szerepel a SFNO, innen a találgatás:
http://brf.be/radio/brf1/hitparade/163080/
ha jól látom a 41. helyen nyit.
lehet, hogy ez lesz a köv. kislemez, mert véletlenül nem kezd el játszani egy dalt egy rádióadó sem. a nagylányom minden esetre nagyon fog örülni, ha ez lesz az új single, mert ő jobban szereti a dalt, mint én. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 20, 2010 12:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
lehet, hogy ez lesz a köv. kislemez, mert véletlenül nem kezd el játszani egy dalt egy rádióadó sem.


Most sírjak, vagy nevessek? Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 20, 2010 9:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
vafe írta:
lehet, hogy ez lesz a köv. kislemez, mert véletlenül nem kezd el játszani egy dalt egy rádióadó sem.


Most sírjak, vagy nevessek? Shocked

Mindenképpen nevess,mert nagy ez a dal!A nép is szeretni fogja!Na jó nem egy Opium Den.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 21, 2010 8:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:

Most sírjak, vagy nevessek? Shocked


ezt meg hogy értsem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 34, 35, 36  Következő
26 / 36 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség