Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Catching Rays On Giant
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 08, 2011 7:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem sem lesz a szívem csücske a kislemez, de a nagylányom odáig lesz, tehát megveszem... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 08, 2011 7:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
nekem sem lesz a szívem csücske a kislemez, de a nagylányom odáig lesz, tehát megveszem... Smile


Abban a korban még lehet szeretni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 10, 2011 10:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most látom az Amazonon (minden nap ránézek a borító miatt - de még nincs) hogy a SFNO single 3,99 helyett 6,99 euró lesz. a 2 track helyett pedig premium szerepel zárójelben a cím mellett.
ez most vajon mit fog jelenteni? Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 10, 2011 11:34 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
most látom az Amazonon (minden nap ránézek a borító miatt - de még nincs) hogy a SFNO single 3,99 helyett 6,99 euró lesz. a 2 track helyett pedig premium szerepel zárójelben a cím mellett.
ez most vajon mit fog jelenteni? Shocked


Hm, lehet hogy lesz rajta b oldal + a videó. Akkor lehet, hogy mégis megveszem. Smile
Bár ez valami marketingfogás lehet, mert az első kislemeznél is eljátszották ezt, ha jól emlékszem, aztán visszament az ár az eredetire. Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csaba



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 12:12
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 10, 2011 12:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez érdekes lesz....

A Facebookra feltettek nagyon kicsiben egy borítónak látszó tárgyat.
Leszedtem, felhúztam, és feltettem egy gagyi képmegosztóra:
http://tinypic.com/view.php?pic=1444ty&s=7

Ez a kép tetszik nekem!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 10, 2011 8:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csaba írta:
Ez érdekes lesz....

A Facebookra feltettek nagyon kicsiben egy borítónak látszó tárgyat.
Leszedtem, felhúztam, és feltettem egy gagyi képmegosztóra:
http://tinypic.com/view.php?pic=1444ty&s=7

Ez a kép tetszik nekem!


Fent van az amazonon is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 10, 2011 9:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Csaba írta:
Ez érdekes lesz....

A Facebookra feltettek nagyon kicsiben egy borítónak látszó tárgyat.
Leszedtem, felhúztam, és feltettem egy gagyi képmegosztóra:
http://tinypic.com/view.php?pic=1444ty&s=7

Ez a kép tetszik nekem!


Fent van az amazonon is.


igen, ma délután került fel. a kép nekem is tetszik. a borító legalább jó lesz. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 11, 2011 7:42 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:

igen, ma délután került fel. a kép nekem is tetszik. a borító legalább jó lesz. Wink


Ez a borító tényleg nagyon klassz lesz. Mondjuk az első kislemezé is tetszik. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 11, 2011 11:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aki netán még nem látta:

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 14, 2011 7:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az új kislemez kapható lesz a CD pince mellett a Metronom lemezboltban is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 16, 2011 7:43 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látom, talán mégis érdemes lesz megvenni az új kislemezt. A b oldalon egy unplugged vegyesvágott lesz (gondolom a régi nagy slágerekből) 16 percben! Smile
http://www.musicload.at/alphaville/song-for-no-one/musik/maxi/9495665_2

Olvastam olyat is, hogy a kislemezre a SFNO Sebastian Komor remixe kerül. Mondjuk kiváncsi lennék rá, hogy ez megegyzik-e azzal, ami nekünk is megvan a rádióból. Stílusában a DWM 2008-as Komor mixe jutott így utólag eszembe.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 16, 2011 8:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Úgy látom, talán mégis érdemes lesz megvenni az új kislemezt. A b oldalon egy unplugged vegyesvágott lesz (gondolom a régi nagy slágerekből) 16 percben! Smile
http://www.musicload.at/alphaville/song-for-no-one/musik/maxi/9495665_2

Olvastam olyat is, hogy a kislemezre a SFNO Sebastian Komor remixe kerül. Mondjuk kiváncsi lennék rá, hogy ez megegyzik-e azzal, ami nekünk is megvan a rádióból. Stílusában a DWM 2008-as Komor mixe jutott így utólag eszembe.


a DWM 2008-as mixe borzasztó. valószínű, hogy a SFNO mix sem lesz a kedvencem, Komor ide, Komor oda...
ez az unplugged válogatás nem hangzik rosszul, bár erősen pénz szaga van az ilyen régi cuccok előrántásának...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 17, 2011 6:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
ez az unplugged válogatás nem hangzik rosszul, bár erősen pénz szaga van az ilyen régi cuccok előrántásának...


Feltéve, hogy régi dalok lesznek összedolgozva egy unplugged masszává. De hát, mi más?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 22, 2011 8:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Feltéve, hogy régi dalok lesznek összedolgozva egy unplugged masszává. De hát, mi más?


az amzonon elérhető néhány mp-es minta a kislemezből: a SFNO albumverzió, nem pedig Komor remix, az UnMed pedig a tavaly novemberi CROG release party unplugged koncert nyitódala a Carry Your Flag néhány taktusa. na most, ha a teljes műsor lesz a b oldalként aposztrofált UnMed, nekem ez csalódás lesz Confused
akkor most lesz egy másik kislemez is a Komor féle verzióval? nem értem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 23, 2011 7:47 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
jacky27 írta:
Feltéve, hogy régi dalok lesznek összedolgozva egy unplugged masszává. De hát, mi más?


az amzonon elérhető néhány mp-es minta a kislemezből: a SFNO albumverzió, nem pedig Komor remix, az UnMed pedig a tavaly novemberi CROG release party unplugged koncert nyitódala a Carry Your Flag néhány taktusa. na most, ha a teljes műsor lesz a b oldalként aposztrofált UnMed, nekem ez csalódás lesz Confused
akkor most lesz egy másik kislemez is a Komor féle verzióval? nem értem...


Nem a CYF volt a nyitódal.
Hogy hogy csalódás lesz? Ez már csak szőrszálhasogatás, ne haragudj.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Következő
31 / 36 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség