Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Catching Rays On Giant
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 04, 2011 4:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:

Ejha! Nem semmi az új klip! Gold fantáziája szárnyalt - úgy látom.
A refrén alatt a női cuccokban a tv fejű pasik egy kicsit mellbe vágtak. Shocked Amúgy jobb, mint az első klip volt.


Egész jó klip.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 04, 2011 10:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
jacky27 írta:

Ejha! Nem semmi az új klip! Gold fantáziája szárnyalt - úgy látom.
A refrén alatt a női cuccokban a tv fejű pasik egy kicsit mellbe vágtak. Shocked Amúgy jobb, mint az első klip volt.


Egész jó klip.

Tényleg jó az új klip bár az első azért jobb!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Csaba



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 12:12
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 05, 2011 11:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért vannak benne zavarbaejtő részek Shocked
És az igazán low budget ott süt róla, hogy a refrén-animáció mindháromszor szinte tök ugyanolyan.. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 09, 2011 9:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kéri valaki mp3-ban a maxit?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 11, 2011 8:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Kéri valaki mp3-ban a maxit?


én köszi nem, holnapig már kibírom valahogy Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 11, 2011 8:41 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.sat1.at/ratgeber_magazine/ffs/video/clips/clip_alphaville-im-talk_159998/

a tegnapi sat1 interjúban volt egy részlet a vége felé, amikor bevágtak egy részletet egy 89-es filmből (Bern+Gold+Ricky) : meg is dobogtatták a szívemet Smile

amúgy a dalrészleteket én nem tudtam megnézni (pedig volt három is) letölteni meg pláne nem engedte az oldal... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 12, 2011 8:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma megkaptam az új single-t, köszi Voyager!
csodás!
aki még nem látta volna, a cd így néz ki:


Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 15, 2011 8:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

milyen nagy a csend itt - gondolom mindenki ünnepel Smile

nagyon szépek az új AV pólók:

http://www.duskworld.de/shop/index.php/de/start.html?page=shop.browse&category_id=53
(mondjuk a sapka sem rossz...) Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 18, 2011 7:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:

aki még nem látta volna, a cd így néz ki:


Very Happy


Elég gyengén kezdett a slágerlistán.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 19, 2011 12:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:

Elég gyengén kezdett a slágerlistán.


hát igen, az 50. helyen nyitott a német listán. előbbre vártam, az IDFYT 15. helye után. ne legyen igazam, de szerintem nem nagyon fog magasabbra kerülni. 7 euró egy kislemezért talán sok, azért sem veszik meg annyian. Confused
viszont az album is visszajött a top100-ba, az 50. szintén... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 22, 2011 9:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a legfrissebb Gold interjú:
http://music.imoe.com/alphaville-interview-2011.html
valaki felvázolná miről szól?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 22, 2011 7:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
a legfrissebb Gold interjú:
http://music.imoe.com/alphaville-interview-2011.html
valaki felvázolná miről szól?


Kivonatosan:

- Milyen volt a 2010-es év? A nagy visszatérés.

MG: Nevezhető visszatérésenk, mert 7 éve nem adtunk ki albumot. De azért közben sem lógattuk a lábunkat, 60-70 koncertet adunk egy évben (nem túlzás ez a szám?)
Ki akartunk törni a pop kultúrából, a kislemez orientált világból, de msot már újra vonzó a popzene. Természetesen nem csak 1CD-nyi dalt írtunk, lesz majd egy második CD is és lehet, hogy a többit meg kiadjuk egy DS vagy CS szerű módon.

- Miről szól az új album?

MG: Ami a fejemben van. De mindenkinek másról szól. Ez egy meghívó álmodni.
Jó példa a Monkey in the Moon. Sokan kérdezték, hogy miről szól. Szabadon lehet asszociálni. Én egy afrikai fiút látok egy majommal, pontosabban egy páviánnal, aztán phoptosoppal csinálok valamit (ezt nem értem).

- Hogy tetszik az új videóklip?

MG: Vicces. Az első változatban egy vonal voltam. Kértem, hogy nézzek ki valósághűbben. (Ezen szívből nevet.)

- Sokat fogytál. Jó kondiban vagy, tüzeled a közönséget.

MG: Igen, sokat fogytam, de nem számít a súly a színpadon. Olyankor súlytalannak érzem magam. A Gravity breakdown jól leírja ezt.

- A turnéból már 2 koncert lement. Mennyire vagy elégedett?

Jól megy és nagyon vicces az egész. Az első koncerten elromlott a technika és unpluggedben nyomtuk, nem maradt el a koncert. A profi csapattal improvizáltunk.

- Sok új és sok régi, de újrahangszerelt szám hangzik el. Hogy választasz számokat a koncertre?

MG: Az Iron John általunk is alulértékelt szám volt, de most elővettük. Ír népzenei motívumok vannak benne.
A Guardian Angel pedig a haldoklót mutatja be, ami drámát és pátoszt hoz a koncertre.
Az új lemezről 9 szám hangzik el. 3 szám hiányzik, de csak azért, mert mindössze 14 napot tudtunk próbálni. A The things I did not do pedig érdekes lenne, majd meglátjuk, hogyan tudjuk színpadra állítani a gospel-szerű kórussal valamikor.

- Jó hosszú a koncert, mert a régi klasszikusokat is eljátszátok.

MG: Igen, mi is meglepődtünk, hogy 2 órás a koncert, de jó így.

- Hogy bírja a hangod?

MG: Remélem, kibírja az utolsó berlini koncertig. Nem akarok cortisont szedni, mert az egyrészt drog, másrészt elég súlyos mellékhatásai vannak, például felpuffad az arc és memóriazavart okoz. Emiatt volt, hogy ki volt tapétázva a színpad a dalszövegekkel.

- Új basszusgitárosotok van. Mondanál róla pár szót? A Facebookon is kerestetek vokalistát?

MG: Ő Maja Kim Hamburgból. A dobosunk, Jakob Kiersch játszott korábban együtt vele, ő ajánlotta, tökéletesen beleillik a csapatba. (Meg lehet, hogy Gold ágyába is. Smile )

- Nem csak hazai, hanem nemzetközi színtéren is koncerteztek, különösen Kelet-Európában (Csehország, Oroszország, Románia)

MG: Jól ismerjük Kelet-Európát és jó a közönség ott. Romániában még egy miniszter is köszöntött minket. Fiatal és barátságos volt, de sajnos a koncertre egy női botrány miatt lemondott.

- Mit jelent számodra az AV?

MG: Az első a család, de második helyen elég közel ott az AV.

- Mivel töltöd a szabadidőd?

MG: Otthon tudok kikapcsolódni, zenét hallgatok, szörfözök a neten. (Aztán elkezd az illegális letöltésről beszélni, ami szerinte nem gáz, ha csak saját részre történik, uncsi)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 23, 2011 8:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:

Kivonatosan:



nagyon köszönöm! klassz! Wink

OFF/ amúgy az Iron John-t láttam a YT-on, felemelő volt. baromi jó benne a dudaszóló, kár, hogy az eredetiben nem hagyták benne. /ON
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 23, 2011 6:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
tompus írta:

Elég gyengén kezdett a slágerlistán.


hát igen, az 50. helyen nyitott a német listán. előbbre vártam, az IDFYT 15. helye után. ne legyen igazam, de szerintem nem nagyon fog magasabbra kerülni. 7 euró egy kislemezért talán sok, azért sem veszik meg annyian. Confused
viszont az album is visszajött a top100-ba, az 50. szintén... Smile


Újra itthon!
A 69. helyre esett vissza a SFNO. Igazad van, 7 eurós kislemezzel nem tudom minek kellett kijönni. Ha azt nézed, hogy a CROG papírtokos kiadását 10 euróért meg lehet venni, sokan inkább lehet az albumot vették meg. Feljebb is ment az album listán a CROG, a 49. ezen a héten.
Egyszerűen "feláldozták" ezt a kislemezt az album sikeréért, nem?
A kérdés persze csak az, lesz-e ezek után még harmadik single? (A Heaven On Earth nagyon megérdemelte volna, a Call Me-ről nem is beszélve) Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 23, 2011 6:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:

OFF/ amúgy az Iron John-t láttam a YT-on, felemelő volt. baromi jó benne a dudaszóló, kár, hogy az eredetiben nem hagyták benne. /ON

OFF
Ott voltam Kölnben, és hallottam, átéltem! Fantasztikus volt a légkör, életem eddigi legjobb AV koncertje volt. Az Iron John is eszment jó volt! Marian nagyon jó formában van. (Csak azért néztem meg őket Kölnben - Hollandiából hazajövet - mert júniusban nem tudok ott lenni Alsóörsön) Képeim sajnos nincsenek, elég hátul álltam. De a hangzás mindenért kártópótólt. Smile
ON
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  Következő
33 / 36 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség