Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

We lose control
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 09, 2011 9:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
de egy Universal lehet hogy nem bólint rá egy ilyen szösszenetre. bónusznak vagy b oldalnak viszont kiváló lenne. Wink


Gold egyre többször emlegíti a Dreamscapes folytatását, már több helyen beszélt egy esetleges 13-as korongról. Szerintem ez a dal is ott fog kikötni. Sokat hallgattam az elmúlt pár napban, jó, jó, de mégsem az igazi.
A németek fórumán Gold hosszasan ecseteli az "elveszett dalok" listáját, valaki esetleg lefordítaná a lényeget. A gúglival nem sokra mentem.
( http://forum.alphaville.nu/thread.php?id=1021&start=1&seuser=&sepost=&sessid=b39b6806ac6f256efc346f5efba41aeb#6 )

OFF
vafe, U2 AB remastered + bónusz cuccok hogy jöttek be?
ON
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 09, 2011 9:25 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem idézgetlek, mert úgyis csak mi beszélgetünk Confused

amit kilinkeltél én is felfedeztem, Voyager dolgozik rajta. amint meglesz, megosztom veled.

nekem + egyre inkább bejön a LMFP, nem is a DS9 demók, hanem inkább a Prosti világát juttatja eszembe. ha figyelmesen hallgatod, eszméletlen jó dolgokat raktak a zenébe.

(a U2 nagyon bejövős, most is azt hallgatom)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 09, 2011 10:13 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Dreamroom-on valaki nagyon lehúzta a LMFP demót, mert valami 400 eurós fülhallgatóján hallgatta, és hogy milyen zajos, stb. A Salvation demókat istenítette ezzel szemben, hogy azok milyen jól szóltak. (Na azoktól én a falnak tudok menni!) Az a wii nevű fazon egy jó nagy f.szkalap lehet. Egy demónál különben sem a minősége a lényeg. Azért demó a demó, nem?
Ennyi jutott még eszembe a dal kapcsán.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 09, 2011 11:43 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hm, én is olvastam a 400 eurós fülhallgatós dolgot, hát igen, elég visszatetsző volt. valóban nem a minőség a lényeg ebben az esetben sem, hanem a gesztus a zenekar részéről. demókat meg lehet már egészen kiváló minőségben is készíteni, amióta digitalizáltak már mindent.
ez esetben sem volt kifogásom a minőség ellen, az hogy ez mennyire rossz, nem fogom megtudni, mert nincs 400 eurós fülhallgatóm, nem is lesz.
de nem is ez a lényeg, mint már mondtam.
(de a wii gyerek legalább felrakta már a tegnapi cset tartalmát a Dreamroom-ra) Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 09, 2011 12:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, ki is akadtam ezen:
"there will be another surprise by the end of the year, I hope... we are working on a new version of the christmas song currently, you know, LWFAW
...it will be a duet...The duet I was talking of is actually with an artist from Berlin."

Ez már hányadik verziója lesz? Mondjuk akkor értékelném, ha végre kihoznák már kislemezen. Bár nagyon uncsi lesz ez már így is!
Amúgy, ahogy elnézem, nem sok újdonságot tudtunk meg. Az új DS fejezet itt is említve.
http://www.alphaville.org/showthread.php?p=229616#post229616
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 09, 2011 1:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Igen, ki is akadtam ezen:
"there will be another surprise by the end of the year, I hope... we are working on a new version of the christmas song currently, you know, LWFAW
...it will be a duet...The duet I was talking of is actually with an artist from Berlin."

Ez már hányadik verziója lesz? Mondjuk akkor értékelném, ha végre kihoznák már kislemezen. Bár nagyon uncsi lesz ez már így is!


nincs ezzel semmi baj! legalább van egy olyan AV nóta 2007-től, amelyik minden évben megjelenik! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 09, 2011 2:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a magam részéről a 2009-es Karel Gott-os duettet nem szeretném még egyszer meghallgatni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 09, 2011 2:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Én a magam részéről a 2009-es Karel Gott-os duettet nem szeretném még egyszer meghallgatni!


ha jól emlékszem én ezt még nem is hallottam, meg sincs ez a verzió. nem mintha annyira kíváncsi lennék rá... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 09, 2011 2:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondjuk fingom sincs ki lehet az a berlini énekes, akivel készül a következő LWFAW duett. Az öreg Karel-től csak jobb lehet!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 10, 2011 7:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:

Little Moon For Psychopaths demo itt: http://www.alphaville.de/moon/#
jó kis dal, nekem tetszik, főleg a szinti motívum. valaki leszedhetné...


Egész jó.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 11, 2011 8:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bizony jó ez a dal.
Olyan Alphaville-s
Végre nem tingli-tangli szinti
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 13, 2011 3:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
A Dreamroom-on valaki nagyon lehúzta a LMFP demót, mert valami 400 eurós fülhallgatóján hallgatta, és hogy milyen zajos, stb. A Salvation demókat istenítette ezzel szemben, hogy azok milyen jól szóltak. (Na azoktól én a falnak tudok menni!) Az a wii nevű fazon egy jó nagy f.szkalap lehet. Egy demónál különben sem a minősége a lényeg. Azért demó a demó, nem?
Ennyi jutott még eszembe a dal kapcsán.



Hát azért ez nem rossz minőség.Letöltöttem,aztán átkonvertáltam waw-ba és mindjárt lényegesen jobban szól..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 8:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:


Hát azért ez nem rossz minőség.Letöltöttem,aztán átkonvertáltam waw-ba és mindjárt lényegesen jobban szól..


Én is megcsináltam így, s valóban Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 8:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi volt két napig ezzel az oldallal, hogy nem volt elérhető? Teljesen rosszul voltam. vafe?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 7:23 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Mi volt két napig ezzel az oldallal, hogy nem volt elérhető? Teljesen rosszul voltam. vafe?


nem tudom, gondolom karbantartás volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
26 / 26 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség