Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

20 év rajongói
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mutatkozz Be! :)
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 21, 2008 8:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:
Oké, ma este küldöm az első cikket. Lehet, hogy két levélben, mert elég nagyok a fájlok, majd Te kicsinyíted őket, ha kell. A kézírásom akkor még olvashatóbb volt, de valószínűleg előbb-utóbb be kell majd gépelni a fordításokat. Nem ígérem, hogy az mostanában lesz...Smile


Tegnap este átjött két levél, elég lassan, mert valóban nagyok a fájlok. Arra kérlek, hogy 2 képnél többet ne küldj egy levélben.
Nem volt idöm elolvasni a fordítást, de azokat majd begépelem, szakítok rá idöt. kösz! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 21, 2008 6:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
carol master írta:
Oké, ma este küldöm az első cikket. Lehet, hogy két levélben, mert elég nagyok a fájlok, majd Te kicsinyíted őket, ha kell. A kézírásom akkor még olvashatóbb volt, de valószínűleg előbb-utóbb be kell majd gépelni a fordításokat. Nem ígérem, hogy az mostanában lesz...Smile


Tegnap este átjött két levél, elég lassan, mert valóban nagyok a fájlok. Arra kérlek, hogy 2 képnél többet ne küldj egy levélben.
Nem volt idöm elolvasni a fordítást, de azokat majd begépelem, szakítok rá idöt. kösz! Wink


Oké, legközelebb még jobban szétszedem.
Ha találsz a fordításban ismeretlen szavakat, kérdezz nyugodtan, többek szerint csak írásszakértő tudja elolvasni amit írok Smile
Ha pedig magyartalan a fordítás, javíts bele. Ahogy beleolvastam, nem biztos hogy ugyanígy írnám ma le, mint akkor...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 11, 2008 11:23 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:

Remélem az új lemez is elektronikus alapokra épülő album lesz.


Én meg remélem, hogy nem. De a warnerből nem nézek ki semmi jót.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TÉCSÉ



Csatlakozott: 2006.10.01. Vasárnap 10:27
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 12, 2008 4:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
jacky27 írta:

Remélem az új lemez is elektronikus alapokra épülő album lesz.


Én meg remélem, hogy nem. De a warnerből nem nézek ki semmi jót.


Nem mindenkinek az a jó ami Neked ... Én is inkább hallgatnék elektronikusabb anyagot , mint valami "túlmisztifikáltan moralizálós" zenei gondolkodást ... Wink
_________________
SYNTHESIZERS FOREVER !
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 12, 2008 4:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TÉCSÉ írta:

Nem mindenkinek az a jó ami Neked ... Én is inkább hallgatnék elektronikusabb anyagot , mint valami "túlmisztifikáltan moralizálós" zenei gondolkodást ... Wink


Tudom, hogy a kisebbséghez tartozom, akinek jobban bejön a CS, mint a FY. Én el tudnék viselni egy lemeznyi elborult dalt is, de a warner sohasem adna ki ilyet. A prostin a mai napig csodálkozom, hogy kiadták.
De remélem, azért vonósok és gitár is lesz az új albumon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TÉCSÉ



Csatlakozott: 2006.10.01. Vasárnap 10:27
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 12, 2008 5:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
TÉCSÉ írta:

Nem mindenkinek az a jó ami Neked ... Én is inkább hallgatnék elektronikusabb anyagot , mint valami "túlmisztifikáltan moralizálós" zenei gondolkodást ... Wink


Tudom, hogy a kisebbséghez tartozom, akinek jobban bejön a CS, mint a FY. Én el tudnék viselni egy lemeznyi elborult dalt is, de a warner sohasem adna ki ilyet. A prostin a mai napig csodálkozom, hogy kiadták.
De remélem, azért vonósok és gitár is lesz az új albumon.


Kell is a sokszínűség ez tény - nem is vitás ! Az , hogy ki és mit szeret az AV zenéjében pedig egyéni és izlés kérdése - csak folyamatosan azt olvasom a hozzászólásaidban , hogy milyen szarok a remixek és a kevésbé sokatmondó tánczenék - viszont én azt is nagyon szívesen hallgatom , s nem érzem magamat ettől kevesebbnek ........ Wink
_________________
SYNTHESIZERS FOREVER !
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 12, 2008 8:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gyerekek! a további civakodásotokat a We lose control topikban szeretném olvasni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TomHuan



Csatlakozott: 2008.04.07. Hétfő 13:41
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: Budapest & Pápa

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 02, 2010 4:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv! Akkor itt most bemutatkoznom kell?

81-ben születtem akárcsak az Alphaville elődje a Forever Young. Elég kiscsákó voltam, mikor beindult ez a zenekar. Első kapcsolatom az AV-el talán a Forever Young volt, ami a rádiókból szólt és megvan kazettán. De akkoriban nem érdekelt még a zene, inkább Lego-ztam.

Általános iskolás kiscsákó koromban osztálytársamnak megvolt az "Afternoons In Utopia" bakeliten. Azt átvettem és rengeteget hallgattam.
Akkorban nem volt oly széles zenei paletta, így nagy esélye volt a szívembe lopni magát. Közben a Big In Japan is kedvemc dal lett.

Aztán szakközépsulis koromban begyorsultak a dolgok (: Megvettem a Prostitute-t kazin, a Forever Young-ot is kazin, Afternoons In Utopia-t CD-n.
Ezeket nagyon sokat hallgattam anno.

Koncerten nem voltam még, amikor voltak a Lido-ban, akkor még nem volt keresetem és elég drága volt.

Rólam még annyit hogy most BP-n élek, földmérőként tevékenykedem, és párom kedvenc dala a Big In Japan, tőlem függetlenül lett a kedvence. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 22, 2012 10:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elindult az Alphaville Hungarian Fanclub a Facebookon!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mutatkozz Be! :) Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
8 / 8 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség