Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vegyes
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Albumok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 19, 2008 11:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
Gyorsan megragadom az alkalmat, és megkérdem: a 2006-os, Dortmundi fellépés első három (négy) száma, amit engedtek videózni a sajtóárokból, DVD-n kinek másoljam le? (hülye kérdés...)


Igen, az. Smile
Szerintem mindenkinek, nekem biztosan.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gyussz



Csatlakozott: 2007.03.31. Szombat 20:02
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 19, 2008 12:28 pm    Hozzászólás témája: Kérem szépen én is ! Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
És is szeretném kérni, ha lehet.
Címem pü-be elküldöm.

köszönöm
_________________
gyussz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 19, 2008 8:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Voyager!
Tulajdonképpen mivel a bulin lesz eme dvd-k premierje, nekem se add fel postán, én is akkorra kérném a többiekkel együtt.
Egyébként éppen azon gondolkodtam, mi lehetne a találkozó apropója, és ezek a dvd-k most kapóra jöttek. Cool
Áky, a tiédből is kérek! Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 20, 2008 9:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ismételten és utoljára kérek mindenkit aki szeretne német dvd gyüjteményt írja meg a címét 2008 jan. 27-ig a voyager.av@gmail.com-ra. Olyan nagy kérés ez? Nem vagyok sem küldönc sem időmilliomos. Tényleg szívesen megcsinálom, de csak arra tellik az időmből, hogy megírom és elviszem a postára. Sajnálom, de mást nem tudok vállalni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 21, 2008 8:31 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
Ismételten és utoljára kérek mindenkit aki szeretne német dvd gyüjteményt írja meg a címét 2008 jan. 27-ig a voyager.av@gmail.com-ra. Olyan nagy kérés ez? Nem vagyok sem küldönc sem időmilliomos. Tényleg szívesen megcsinálom, de csak arra tellik az időmből, hogy megírom és elviszem a postára. Sajnálom, de mást nem tudok vállalni.


ugyan mit kellene még vállalnod? szerintem ez is baromi nagy dolog!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 21, 2008 10:40 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
Voyager írta:
Ismételten és utoljára kérek mindenkit aki szeretne német dvd gyüjteményt írja meg a címét 2008 jan. 27-ig a voyager.av@gmail.com-ra. Olyan nagy kérés ez? Nem vagyok sem küldönc sem időmilliomos. Tényleg szívesen megcsinálom, de csak arra tellik az időmből, hogy megírom és elviszem a postára. Sajnálom, de mást nem tudok vállalni.


ugyan mit kellene még vállalnod? szerintem ez is baromi nagy dolog!


Eddig ketten vagytok akik normálisan elküldték a címüket, a többieknek változatos elképzeléseik vannak, pl. találkozgassak ismeretlenekkel (ilyet többet nem csinálok, elég volt egyszer hogy a nyakamon maradt egy rakás megírt cd-dvd; ezt részletesen leírtam anno az index fórumon) adjam oda valakinek, vigyem találkozóra stb. A találkozóval az a baj hogy egyrészt még én sem tudom, hogy ott leszek-e, másrészt soha nem jön el mindenki aki igéri. Ez pedig azt jelenti, hogy először is elviszem a dvd-t aztán hazacipelem (nem egy darabról hanem többről van szó), aztán kezdhetek szervezkedni/telefonálni amíg végre sikerül valahogy átadnom. Ilyen tapasztalatom is van már bőven.
Ez az amit nem tudok vállalni. Aki elküldi most vasárnapig a címét, annak nagyon szívesen megírom, ha valaki mást is kér azt is, de nem vagyok futárszolgálat, sajnálom. Kérek mindekit hogy próbálja megérteni, hogy nem csak ő kérését kéne teljesítenem.

(Ügynök, hirdetésszervező sem vagyok, a címeket postázás után törlöm, és senkinek sem adom tovább.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 21, 2008 11:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
vafe írta:
Voyager írta:
Ismételten és utoljára kérek mindenkit aki szeretne német dvd gyüjteményt írja meg a címét 2008 jan. 27-ig a voyager.av@gmail.com-ra. Olyan nagy kérés ez? Nem vagyok sem küldönc sem időmilliomos. Tényleg szívesen megcsinálom, de csak arra tellik az időmből, hogy megírom és elviszem a postára. Sajnálom, de mást nem tudok vállalni.


ugyan mit kellene még vállalnod? szerintem ez is baromi nagy dolog!


Eddig ketten vagytok akik normálisan elküldték a címüket, a többieknek változatos elképzeléseik vannak, pl. találkozgassak ismeretlenekkel (ilyet többet nem csinálok, elég volt egyszer hogy a nyakamon maradt egy rakás megírt cd-dvd; ezt részletesen leírtam anno az index fórumon) adjam oda valakinek, vigyem találkozóra stb. A találkozóval az a baj hogy egyrészt még én sem tudom, hogy ott leszek-e, másrészt soha nem jön el mindenki aki igéri. Ez pedig azt jelenti, hogy először is elviszem a dvd-t aztán hazacipelem (nem egy darabról hanem többről van szó), aztán kezdhetek szervezkedni/telefonálni amíg végre sikerül valahogy átadnom. Ilyen tapasztalatom is van már bőven.
Ez az amit nem tudok vállalni. Aki elküldi most vasárnapig a címét, annak nagyon szívesen megírom, ha valaki mást is kér azt is, de nem vagyok futárszolgálat, sajnálom. Kérek mindekit hogy próbálja megérteni, hogy nem csak ő kérését kéne teljesítenem.

(Ügynök, hirdetésszervező sem vagyok, a címeket postázás után törlöm, és senkinek sem adom tovább.)


rajtam ne múljon. akkor vissza az egész, postázzad...
(lehet, hogy tényleg nem érek oda a meeting-re...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 28, 2008 5:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A DVD-k készülnek, egy még kis türelmet. Mindenkinek írtam, akitől kaptam rendelést, szóval ha valaki nem kapott választ szóljon, mert különben kimarad!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 28, 2008 8:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
A DVD-k készülnek, egy még kis türelmet. Mindenkinek írtam, akitől kaptam rendelést, szóval ha valaki nem kapott választ szóljon, mert különben kimarad!


én már nagyon várom azokat a lemezeket..... Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 30, 2008 10:35 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
Voyager írta:
A DVD-k készülnek, egy még kis türelmet. Mindenkinek írtam, akitől kaptam rendelést, szóval ha valaki nem kapott választ szóljon, mert különben kimarad!


én már nagyon várom azokat a lemezeket..... Laughing



Most már csak a postán múlik!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gyussz



Csatlakozott: 2007.03.31. Szombat 20:02
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 01, 2008 10:21 am    Hozzászólás témája: Köszönet ! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

1000 köszönet és hála Voyager-nek !
Én megkaptam a lemezeket és nagyon jók !!!
Razz
_________________
gyussz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 01, 2008 1:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem is megjött a cucc, de csak este tudok belenézni. Crying or Very sad
vélemény utána. KÖSZ VOYAGER!!!!!! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 01, 2008 2:31 pm    Hozzászólás témája: Re: Köszönet ! Hozzászólás az előzmény idézésével

gyussz írta:
Sziasztok !

1000 köszönet és hála Voyager-nek !
Én megkaptam a lemezeket és nagyon jók !!!
Razz


a véleményedre nagyon kiváncsi lennék!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 01, 2008 3:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vafe, szerintem te a nagy részét ismered, vhs-en biztos megvan. (Ferinek is megvolt csak pocsék minőségben.)
Vannak-e még más felvételeid?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 01, 2008 8:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
Vafe, szerintem te a nagy részét ismered, vhs-en biztos megvan. (Ferinek is megvolt csak pocsék minőségben.)
Vannak-e még más felvételeid?


az első 2 lemezt "átnéztem" és valóban mindet ismerem, meg is vannak valahol vhs-en az 1997-es anyagokig. ami óriási meglepi volt, hogy a Universal Daddy "videója" kiváló minőségű! Julius, ajánlom figyelmedbe! csalódás, hogy a Jerusalem-ről a németek nem tudtak legalább még egy tv-felvételt szerezni...
a harmadik lemezt majd este fogom megnézni.
összességében remek kis gyűjtemény, emelem kalapom a német fanclub előtt, mert legalább ennyit összeraktak.
ami pedig az én gyüjteményem illeti, hát sokkal-sokkal több van, igaz vhs-en. régóta gondolkodom egy összeállításon belőlük, igazi ritkaságokkal, változó (vhs) minőségben, kizárólag ínyenceknek... (pl a TBB grafikái, 95-96-os koncertek, vagy a '97-es pozsonyi koncert... stb)


A hozzászólás legutóbb vafe által Szomb. Feb. 02, 2008 7:33 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Albumok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
8 / 12 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség