Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vegyes
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Albumok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 03, 2005 9:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt hiszem ebben nagyon sok olyan dolog volt amin már Én is elgondolkodtam...
Sőt, megmerném kockáztatni, hogy néhány dolog azóta ilyen, mióta nem KP a manager...

Kinek mi a véleménye?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 03, 2005 11:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tulajdonkeppen miota nincs KP? Erröl valahol lemaradtam...
Nekem mar Bernhard kiszälläsa is sok(k) volt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 06, 2005 4:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KP 1989 végén / 1990 elején vette át a MANAGER-i posztot és 2001-ig REMEKÜL vitte (közben volt egy év kihagyás 1997-ben). Az Ő érdeme, hogy a csapat elkezdett koncertezni és sok-sok dolgot megtett az ALPHAVILLE sikeréért. Például visszaszerezte a WEA-tól az első 4 lemez MASTERS-eit, ami nem kis menet volt. Ő intézte a SALT LAKE CITY koncerteket is. Az Ő saját kiadója adta ki a "SALVATION US, UNITED, DREAMSCAPES, VISIONS, FLAME, SOUL MESSIASH, STARK NAKED" CD-ket és Neki köszönhetjük az ezidáig egyetlen DVD kiadványt is. Egy nézeteltérés miatt távozott (nem részletezem)...
Azóta elérhetetlen...
Kár érte. Egy olyan vérbeli üzletember, aki értette is amit csinált és a Csapatot is szerette.
Én a távozása óta nem vagyok megelégedve a jelenlegi MANAGEMENT-el.
De ezt ítéljétek meg TI...

Remélem lesz még KP az ALPHAVILLE managere! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 07, 2005 8:05 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hät ez most nagyon eltalält...
Azt nem is tudtam, hogy visszaszerezte a mastereket. Ha hagytäk volna meg dolgozni, talän a videokat is megszerezte volna jogostul mindenestül... igy meg csak kinlodjanak....
Egyebkent meg kezzel foghato munkäjänak eredmenye, eleg, ha csak a felsorolt lemezket nezzük. Azota meg csak a Crazyshow jött ki, es az sem kapott olyan felhajtäst, amit megerdemelt volna...

Azert kiväncsi lennek ezek utän, mi is volt az a nezetelteres, mert igy lenne egesz a törtenet... please...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 07, 2005 8:59 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez inkább PÜ-ben írom meg, mivel annyira nem publik. De annyit elárulok, hogy Marian és KP között volt nézeteltérés, aminek a végén "megsértve?" távozott...

Ennek kapcsán megosztom Veletek, hogy mitől metettelek meg Benneteket:
Megmentettem Magyarország-ot, az Alphaville-t és a Rajongókat egy Marian Gold - Funah Fanni duettől, amiben a Forever Young-ot adták volna elő két nyelven! Shocked

Szerencsére KP kikérte a véleményemet és nem lett a dologból semmi. Wink

brrrrrrrrrrrrr

Bár, ha szerettétek volna, akkor kövezzetek meg... Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 07, 2005 9:36 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Häla Istennek, hogy nem lett belöle semmi... eleg szarul erintett volna...
es nem csak engem... Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 12, 2005 7:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KP tävozäsära visszaterve, azert eleg nagy ervägäs volt ez az AV-nek, mert egyertelmüen erezhetö, hogy nem ugy fut a szeker, mint amikor ö vitte a dolgokat. Azert ezt Gold-nak is be kellett volna lätnia... vagy mär tenyleg ennyire nem erdekli... Question
Ami pedig Lloyd tävozäsät illeti, a tegnapi beszelgetesünk utän probälom ätertekelni a dolgokat, de nehezen fog menni. Nem gondoltam volna, hogy ennyire az penzügyi felet nyomta volna a dolognak... bär, Ö meg a klasszikus zeneiparban mozog leginkäbb, eleg ha csak arra gondolunk, mennyi elöadoval dolgozott es keszitett lemezeket... ebböl adodik a välasz... gondolom akkor a Forever Pop csupän üzleti megfontoläsbol keszült, de ennek ellenere egy klassz remix lemezt kaptunk.
Lloyd totäl boldog lehetett, mert elkeszült egy igenyes lemez, räadäsul kerestek ismet egy csimo penzt... Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 24, 2005 12:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megtaláltam KP.-t Exclamation Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 24, 2005 10:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ennek igazán örülök. Sikerült vele beszélni is?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 25, 2005 10:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Néhány napja kaptam meg az új mobilszámát és az új email címét a BRIT ügynökünktől Cool ,de még nem tudtam Vele kommunikálni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 26, 2005 11:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a Brit ügynökös szál roppant izgalmasan hangzik (persze az is) de nagyon várom a folytatást... remélem tudsz majd vele beszélni...
Szerettelek volna visszahívni - mivel kerestél - de el vagyok havazva, bocs, az ünnepek után keresni foglak...
an other moonboy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 06, 2005 9:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alphaville-t hallgatva...

Álmos őszi reggel volt. Carol zörgetett fel. Párnámon még az arany csönd álmodott, de megmozdult valami. Bolond szél zúgott a felhők alatt. Valami zene szólt a harangok játékában, de nem emlékeztem a színekre. Fáradt vád hempergett a paplan alatt és visszatért emlékezetembe az az ijedt esős nyári nap, amit otthagytunk az állomáson sok-sok évvel ezelőtt. Ébredj – szólt valami hang a távolinak tűnő éjt maga mögött hagyva, de a kulcs a zárban, az ajtó csapódása, Carol hangja közel hozta eltűnni látszó magányomat, elhessegette a napfényben megmártózni készülő reggelt. Még aludnom kellene, de nem hagyott nyugodni a készülő ünnep, az ajtóban toporzékoló gyermekkorú idő, amely megszelídítette a húszévnyi álombeli utazást, és arra késztetett, hogy végre ledobjam a takarót és elinduljak az ajtó felé.
A kedvesem apró mosollyal köszöntött és édes öleléssel.

20050405 by fe
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 07, 2005 6:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez igazán szép volt!

Saját szerzemény???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 07, 2005 9:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen. Már régóta készülök, hogy szavakba öntsem mindazt, amit ez a zene vált ki belőlem. Úgy tűnik most érett meg a dolog és most jött el az idő...
folyt. köv.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 26, 2005 12:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy kis érdekesség:

http://www.alphaville.hu/crazy.swf
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Albumok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Következő
2 / 12 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség