Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nem csak Debrecen
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 25, 26, 27  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Koncertek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 18, 2007 8:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
S.M.I.L.E írta:
tompus írta:
S.M.I.L.E írta:
Semmi beszámoló Karlovy-ból? Hm?

Miért? Volt valaki ott?


Én úgy tudom, szerveződött, csak mi pl. nem tudtunk menni... Lásd feljebb.


Szerveződött csak lassan mindenki lemondta...


SAJNÁLOM! Azt hittem Ti azért elmentetek...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 20, 2007 7:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
S.M.I.L.E írta:
tompus írta:
S.M.I.L.E írta:
Semmi beszámoló Karlovy-ból? Hm?

Miért? Volt valaki ott?


Én úgy tudom, szerveződött, csak mi pl. nem tudtunk menni... Lásd feljebb.


Szerveződött csak lassan mindenki lemondta...



Hát persze. Aki meg nem annak úgy megnőttek a költségei + kiakadt hogy a végén otthon maradt.
Részemről az az eset tanulsága, hogy úgy kell megszerveznem az életemet, hogy ne függjek mindenféle megbízhatatlan link alakok pillanatnyi hangulatingadozásaitól. Itt többen csak ígérgetnek aztán ha lépni kell az utolsó pillanatban kiugranak, és magasan tesznek rá, hogy másokat ezzel milyen helyzetbe hoznak. (Aki nem tudná: egy emberke a busz megrendelése után mondta le, a busznak persze fix ára volt, így aztán nőttek a költségek rendesen. A foglalót persze buktuk. Másik két játékos meg indulás előtti 48 órán belül gondolta meg magát. Persze történhetnek váratlan dolgok, de valóban komoly indok hozzám nem jutott el.)
Nekem ebből végleg elegem van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 20, 2007 8:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:

Hát persze. Aki meg nem annak úgy megnőttek a költségei + kiakadt hogy a végén otthon maradt.
Részemről az az eset tanulsága, hogy úgy kell megszerveznem az életemet, hogy ne függjek mindenféle megbízhatatlan link alakok pillanatnyi hangulatingadozásaitól.


Én is ez a kategória voltam, ennyit már nem ért meg nekem.
Az eset tanulsága szerintem, hogy másképp kell szervezni.
Emlékeim szerint voltál olyan úton, ami jól meg volt szervezve. Talán úgy és annak kellett volna ezt a mostanit is szerveznie.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 3:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hallét tényleg nagyon jól megszervezted, ez tény. Csak azt nem tudom mi köze a mostani esethez. Lényeges eltérések vannak:
1. Akkor egyik 'utas' sem kezdett az utolsó héten variálni, és visszalépni pedig az eszünk ágában sem volt.
2. Te tudod a legjobban, hogy nekünk a mostani többszörösét is megérte. (Én a mai napig örülök, hogy így döntöttem.)
3. Most aztán mit kellett volna még szervezni? Hallénál volt repülő, vonat, szállás két városban, de ez csak egy sima egynapos út lett volna.

Szerintem egyetlen dolgon kell változtatni: mielőtt bármit is lép a szervező a teljes utiköltséget el kell kérni minden utastól. Az adott szóra sajnos nem lehet számítani.

Egyébként miért nem szóltál időben ha jobb ötleted volt? A vonatos verzió ha jól emlékszem a te ötleted volt. Nekem egyébként mindegy volt mivel megyünk, mert már erős elvonási tüneteim vannak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 24, 2007 4:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:

Egyébként miért nem szóltál időben ha jobb ötleted volt? A vonatos verzió ha jól emlékszem a te ötleted volt. Nekem egyébként mindegy volt mivel megyünk, mert már erős elvonási tüneteim vannak.


Szóltam, visszanézheted az itteni hozzászólások között, de senki nem csapott le rá, sőt minibuszos változat lett belőle.
Itt is kellett volna szállást szerezni, de amit kinéztem, másnak nem tetszett, drágállotta. Biztosan van abban is valami jó, ha utolsó pillanatban szerveződik meg az út, de én szeretem, ha már jó előre megvan minden.
Így most marad Bécs. Illetve jövő héten PSB. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 24, 2007 6:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiváncsi leszek hányan lesznek Bécsben?Mert már fél Budapest arra alapoz!Mindenki emiatt mondta le az elözöt és a Satu Mareit.Egyébbként Voyagernek van igaza,"nagy szint"!Üdv.Feri.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 25, 2007 9:43 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nnnna, akkor: egy kocsival biztosan megyünk bécsbe, ez azt jelenti, hogy még két (talán három) hely van benne. Tessék frissíteni a listát:

1. Ákos, Csaba (2 vagy három utas)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 25, 2007 5:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
Nnnna, akkor: egy kocsival biztosan megyünk bécsbe, ez azt jelenti, hogy még két (talán három) hely van benne. Tessék frissíteni a listát:

1. Ákos, Csaba (2 vagy három utas)


Julius is csatlakozik...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 29, 2007 8:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
Nnnna, akkor: egy kocsival biztosan megyünk bécsbe, ez azt jelenti, hogy még két (talán három) hely van benne. Tessék frissíteni a listát:

1. Ákos, Csaba (2 vagy három utas)


Mikor mentek-jöttök?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 29, 2007 9:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A koncert 22-én (pénteken) van. Úgy tervezzük, hogy még aznap, délután kettőkor elindulunk, és ott is alszunk valahol. Mert afterparty, reméljük, lesz... Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 10, 2007 7:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írtam itt Neked egy levelet...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 11, 2007 3:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:
Voyager írtam itt Neked egy levelet...


Tudom, csak mivel már eleget morogtam nem tudom mit válaszolhatnék rá. De majd most megpróbálom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 15, 2007 10:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megy valaki még Bécsbe kocsival?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 17, 2007 10:25 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Megy valaki még Bécsbe kocsival?


igen, de koncert után jövünk is haza...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 17, 2007 6:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Julius írta:
tompus írta:
Megy valaki még Bécsbe kocsival?


igen, de koncert után jövünk is haza...



Két kérdés: van még egy hely nálatok, és keresztüljöttök Pesten (vagy környékén)?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Koncertek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 25, 26, 27  Következő
12 / 27 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség