Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nem csak Debrecen
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 25, 26, 27  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Koncertek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 27, 2007 7:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
Nincs fenn a .de-n de Eva (a cseh lány Bécsben) információja szerint lesz egy koncert dec. 17-én Prágában.
Egy nagyon kisi és nagyon igényes helyen lesz, ezért az árak elég magasak:
http://www.ticketpro.cz/?@en/detail&id=26879-alphaville

Én szeretnék menni, ha valakit még érdekel gyorsan rendeljen, mert már alig van jegy. (Rendeléshez és az ülésrend megnézésehez regisztrálni kell.)


Nekem december 17. is kimarad....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 28, 2007 11:34 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

További bécsi képek (már ha valakit érdekel):
http://oe4.t-online.at/donauinselfest2007.php?nav=0&page=4&start=36&did=5943&key=ff23349677e14ee60cd8283e938b673f
http://slides.orf.at/wie/index.php?ac=nextshow&buid=8332&pool=3

(tovább = weiter)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 01, 2007 8:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
Kisa írta:
Sziasztok!

A bécsi koncerten a közetkező számok voltak. (megpróbálom összeszedni,a sorrend nem tökéletes.): Gallery, Dance with me, I'll die for you today, Monkey in the moon,Victory of love, Jet set, SLAM, Golden feeling, Jerusalem, BIJ, FY.
Vagyis a számok terén nagy meglepetés nem volt, esetleg a golden feeling tekinthető annak.
Tudomásom szerint Voyager, Feri Csaba, S.M.I.L.E, én voltunk illetve nem találkoztunk magyarokkal.
Volt egy rövid találkozó Goldal, egy-egy fotó, amit köszönünk a Csabáéknak, hogy összehozták.


Sziasztok,

mi meg köszönjük Attilának (turnémenedzser), aki egy telefon után ugrott, és bevitt minket a VIP részlegbe, ahol hosszabban is sikerült beszélni Mariannal és a többiekkel. Goldnak nagyon jó kedve volt, látszik, hogy készítik a nagyobb médiamegjelenésre, mert láthatóan fogyott (bár a szakáll még rajta van Razz), és a - nekünk - új dobos is roppant szimpatikus.
Attilával beszéltük, hogy jó volna egy újabb magyar koncert, szerinte esetleg jövőre egy PeCsa szabadtér az jó lehet, mert a mérete és a hangulata is pont megfelelő az AV-nek.
Rákérdeztünk az új albumra, Marian azt mondta, hogy tulajdonképpen már majdnem készen van, de fogalma sincs, hogy mikor jelenik meg. Attila szerint viszont szinte biztos, hogy csak jövőre... Sad((((
Kérdztük Mariant, arról is, hogy mi van a rég AV-tagokkal: Bernddel folyamatos kapcsolatban van, de inkább a családjának él, Rickyvel egy-két éve nem beszélt, Franciaországban él, viszont, ami meglepő, Frankkal több, mint húsz éve nem beszélt. Kérdeztem, hogy tud -e valamit a betegségéről, de nem. Érdekes, és szomorú...
Mindenesetre a koncert nagyon jó volt, új(abb) alapokkal. Marian nagyon jól énekelt, bár beszéltük, hogy esetleg egy vokalista sokat dobhatna a produkción, mert Martin vokálja (főleg az elején) egy kissé... khm... fülsértő volt :PPP.
Itt a másnapi Krakkói koncert SLAM-ja, tulajdonképpen ugyanez volt Bécsben is.

http://www.youtube.com/watch?v=Iw6M_W6LZLU


Köszi a beszámolót! Csak annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy 100%-ig biztos voltam benne, hogy idén már nem lesz új Alphaville album.... Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 10, 2007 12:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valaki esetleg még gondolkozik Prágán igyekezzen, mert tegnap néztem és már cs kb. 50 jegy volt.
Ketten már megyünk! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 22, 2007 8:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
Ha valaki esetleg még gondolkozik Prágán igyekezzen, mert tegnap néztem és már cs kb. 50 jegy volt.
Ketten már megyünk! Smile


Mostanra az összes jegy elfogyott.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 23, 2007 12:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Voyager írta:
Ha valaki esetleg még gondolkozik Prágán igyekezzen, mert tegnap néztem és már cs kb. 50 jegy volt.
Ketten már megyünk! Smile


Mostanra az összes jegy elfogyott.


Már legalább egy hónapja. Az benne a legjobb, hogy előbb beírtam ide ezt a koncertet mint ahogy a .de-n megjelent, de ennek ellenére tudok emberkékről akik szépen megvárták hogy elfogyjanak a jegyek, és akkor kezdtek el gondolkodni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 23, 2007 8:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:

Már legalább egy hónapja. Az benne a legjobb, hogy előbb beírtam ide ezt a koncertet mint ahogy a .de-n megjelent, de ennek ellenére tudok emberkékről akik szépen megvárták hogy elfogyjanak a jegyek, és akkor kezdtek el gondolkodni...


Én sajnos már az elején tudtam, hogy nem tudok menni. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 17, 2007 12:26 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Prágai beszámoló?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 17, 2007 3:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
Prágai beszámoló?


biztos lesz, hétfőn este van a koncert.
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 18, 2007 2:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisa írta:
S.M.I.L.E írta:
Prágai beszámoló?


biztos lesz, hétfőn este van a koncert.


OK, szét vagyok esve... Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 18, 2007 9:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:

OK, szét vagyok esve... Sad


Opium Den? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 19, 2007 9:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos akkor itt a setlist:
Intro
Dance With Me
Monkey In The Moon
Victory Of Love
Sounds Like A Melody
I Die For You Today
Around The Universe
Jerusalem
Song For No One But Myself
Questions Of Happiness
Golden Feeling
Big In Japan
My Very Blood
The Jet Set
Forever Young
Apollo
Dance With Me /unplugged/.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 19, 2007 6:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor egy kicsit részletesebben:
Prága gyönyörű, és nagyon szép helyen volt a koncert. (Az épület a neten megcsodálható, és még ráadásul egy kis szigeten van, egy parkocska közepén.) Csak a székeket nem kellett volna berakni. Az AV és az üldögélés szerintem összeegyeztethetetlen. Szerencsére mások sem bírták, és a széleken felálltak, persze csatlakoznom kellett. A FJ-nél végre már mindenki felállt, de az már majdnem a vége volt.
A koncert persze szuper volt, az intro egyre jobb lesz, a Monkey más és jobb volt mint Bécsben. Az 'újak' közül válozatlanul az Around The Universe tetszik a legjobban és a mostani volt legjobb verzió amit hallottam. Talán a Jerusalem volt egy kicsit halványabb, talán már unja Gold? A két valóban új szám lendületes, de talán annyira nem zúzós mint a My Very Blood. (Sorry Vafe, de hidd el, azért még jók. Smile ) Amit a Feri Questions Of Happiness-nek írt az nem biztos, hogy az volt. Én már hallottam egy számot ezzel a címmel, és az egész más volt. A németeket is kérdeztem, szerintük sem stimmelt itt a setlist. (Feri, ha ezt már vagy ötször volt szerencsém elmondani, igazán odarakhattál volna legalább egy kérdőjelet. Azt meg nekem ne mondd hogy erre nem emlékszel, mert tényleg kiakadok.)

A koncert után mentünk a csehek után a Hiltonba. MG-re és a többiekre várni kellett interjú miatt, utána a szokásos fényképezkedés stb. volt. Elég nehéz volt a csehektől MG közelébe jutni, de a CD borítóimat azért aláirattam, Feri fényképezett. MG elég hamar elment pár némettel, azt mondták interjút csinálnak a Golden Feeling újságának, reméltük, hogy visszajön még, de sajnos nem.

Az új lemezről még a németek sem tudnak semmit, pedig többet is megkérdeztem közülük. Csak azt mondták, hogy ha lehet, ne kérdezzem meg MG-t, mert mindenki ezt kérdezi és nagyon ideges lesz tőle. Sad
Állítólag az anyag kész van, de a kiadóval vannak gondok. Persze ez is csak pletyka.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 19, 2007 9:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kösz a beszámolót, kedves Voyager, érdeklődéssel olvastam!
A fényképeket azért még szívesen megnézném....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
KatrinFromGermany



Csatlakozott: 2007.06.05. Kedd 20:49
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Saxony/Germany

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 20, 2007 1:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

@voyager and Feri:
It was wonderful time with us. I hope, I see you soon again Very Happy

So, the first photos from the concert see you her:
http://gallery.alphaville-fanclub.de/Tour/2007/Prag/

In the next time, come many more photos of this link!!!

Greetings from Germany and a wonderful christmas time!
Katrin
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Koncertek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 25, 26, 27  Következő
14 / 27 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség