Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nem csak Debrecen
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Koncertek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 30, 2014 8:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és ilyen flyert sikerült szerezni?

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 30, 2014 11:15 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, igen, ezt nem is írtam, gondoltam rátok, felmarkoltam egy csomót, ha valakinek kell, jelezze!!! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 02, 2014 2:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
Ja, igen, ezt nem is írtam, gondoltam rátok, felmarkoltam egy csomót, ha valakinek kell, jelezze!!! Very Happy


én szeretnék belőle... majd ha Pesten járok... Wink

ami a koncertet illeti: a Dreamroom-ra kirakott YT videók hangjait töltöttem le, egészeg jól szólnak, de az mondjuk rohadtul idegesítő, hogy emberek képesek végigpofázni a koncertet. ha már kifizettek egy valag pénzt a jegyekért, miért nem tudja befogni a pofáját és élvezni a zenét???
na, ettől függetlenül az egész jól össze volt rakva, a kezdés zseniális volt ezzel a közönségben való énekléssel, bár én mondjuk sötétben mentem volna be, hogy hatásosoabb legyen. nekem a Romeos nagyot ütött, csupa lúdbőr vagyok, akárhányszor hallgatom. az új számok meg nagyon teátrálisak, érezni az indie vonalat is, és úgy összességében a CS hangulatvilága jön vissza, mondjuk a Giants-ről nem láttam és hallottam felvételt - állítólag ez is új szám volt. Carsten sokat hozzárakott a dalokhoz, jó kis zenész, megtartjuk! kifejezetten érezni, hogy a jazz tanszakon megszerzett tudását, milyen jól kamatoztatja a Still Falls the Rain-ben és az Anyway-ben. szóval le a kalappal az AV előtt, lenyűgöző volt még így a videókon keresztül is. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 02, 2014 7:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
Ja, igen, ezt nem is írtam, gondoltam rátok, felmarkoltam egy csomót, ha valakinek kell, jelezze!!! Very Happy


Vafe, majd hozzál nekem is! Köszönettel!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 02, 2014 7:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
de az mondjuk rohadtul idegesítő, hogy emberek képesek végigpofázni a koncertet. ha már kifizettek egy valag pénzt a jegyekért, miért nem tudja befogni a pofáját és élvezni a zenét???


Teljesen egyetértek! Én is ki voltam akadva a "háttérzajokon", tényleg sokan pofáznak. Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 18, 2014 12:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://www.dropbox.com/s/wisjqui3jhqx97a/AV%20PAris.jpg?dl=0
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 30, 2015 6:46 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

idén sem maradunk hazai konci nélkül? vkinek erről bővebb infója?



(bocsi, nem bírtam nagyobban ide varázsolni a képet, forrás: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=134743639&t=9015169)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 03, 2015 9:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
idén sem maradunk hazai konci nélkül? vkinek erről bővebb infója?



(bocsi, nem bírtam nagyobban ide varázsolni a képet, forrás: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=134743639&t=9015169)


A stadiont épp bontják, meglepődnék, ha bontás közben a maradék részen bármilyen rendezvény lenne. De van hivatalos honlap, így akár igaz is lehet.
http://www.disco80.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 04, 2015 11:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A stadiont még nem bontják. És egy ideig nem is fogják.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 21, 2015 10:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ki jön a pesti diszkóba Alphaville-re?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 28, 2015 8:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
ki jön a pesti diszkóba Alphaville-re?


Én biztos nem. Sajnos mindig van lejebb. A pénzért. Kár értük. ... ...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 29, 2015 12:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze, hogy a pénzért. Jóhogy. Szerintetek miért is kéne nem elfogadni egy ilyen fellépést egy szórakoztatóipari előadónak? Aki ebből él?

Ezzel együtt még nem tudom, hogy megyek -e, ha igen, akkor is csak azért, mert azért egy (remélhetőleg sok emberrel teli) stadionban látni az AV-t.... hát Smile)))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 01, 2015 11:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ott a helyünk!Augusztus 1-én pedig Szazavafeszt Csehország is megyünk!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 08, 2015 8:13 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
ki jön a pesti diszkóba Alphaville-re?


Kizárt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 03, 2015 11:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rossz hír: biztos információból tudjuk, hogy Pesten csak három számot fog játszani az AV (lehet tippelni, melyikeket... Very Happy), és az is fél playback lesz.

Így én tuti nem megyek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Koncertek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Következő
26 / 27 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség