Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nem csak Debrecen
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Koncertek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 10, 2006 3:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
OK, ezt nagyjabol tudtam, de MI VOLT??? Beszamolot!!! Rolling Eyes


Mivel ilyen kedvesen kérted...


NAGYON jó volt, feledhetetlen élmény, akárcsak Leverkusen!
A középső blokkban Still falls the rain, Elegy, Heartbreaker, Moongirl, Impossible dream. Vonósokkal...
Volt Carry on your flag, egy vadi új szám, Golden feeling, Dance with me ballad. Újra hallhattuk a Victory-t a Wishfull-lal egybemixelve.
Összesen 21 számot hallottunk!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 10, 2006 10:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a Golden Feeling miatt nagyon irigyellek benneteket .... nagyon kíváncsi lennék rá.... gondolom hangfelvétel nincs....
és fotók sem készültek??? ... a német fanok sem húztak bele, ahogy a szájtjukat nézegetem....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 11, 2006 8:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már csak bô egy hónap, és repülünk Csabával Dortmundba... lesz fotó és videó is Smile))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 15, 2006 12:31 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, mostanában nagyon el vagyok havazva ezért nagyon le vagyok maradva, majd igyekszem felzárkózni.

Kisa kérése a hivatalos lista:

gallery
monkey in the moon
victory of love
wishful thinking
carry your flag
sounds like a melody
still falls the rain
elegy
heartbreaker
moongirl
impossible dream
dance with me
questions of happiness (Ez volt a zúzós!)
around the universe
jerusalem
big in japan
jet set
forever young
golden feeling
apollo
dance with me (piano version)

(forrás: Moonbase)

Képek/hang: Sajnos a bejáratnál elég alapos munkát végeztek, és nekem csak pár napja volt meg a gépem, és nincs tapasztalatom sem a fényképezésben sem a "csempészetben". Összesen egy darab gépet láttam benn, a .nu-sok is mobillal fotóztak, és a fórumuk szerint vettek fel hangot is de a Moonbase nem engedi, hogy kitegyék a honlapjukra. Valaki még panaszkodott, hogy a talajmozgás miatt nem sikerültek a képei.(Gyorsabb számoknál remett velünk a föld, de tényleg. ) Smile

Golden Feeling: Elötte mondta MG, hogy a fanokak szól és még soha nem játszották, aztán nevetett, akkor nem egészen értettem, de azóta leesett, hogy a német fanclubot így hívják.

Sajtó: Egyetlen cikk jelent meg, de kérek felmentést a forditás alól, mert az én szegény gyomromak az sok. Sok ronda dolgok írtak Szeged után a magyar 'ujságírók' is, de ez a német muki még azt is sikeresen alulmulta. Az egész .nu ki van bukva.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 15, 2006 9:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönjük Voyager! Azért a sajtó érdekelne...
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 16, 2006 8:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A .nu oldalon én 4 cikket láttam a koncertről, de egyiket sem értem... ezek szerint talán jobb is? A német muki meg húzzon el a francba!
Mit jelent a Questions of happiness esetében a zúzós??? Ne rémíts meg.... Surprised
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 18, 2006 12:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zúzós = lendület + sok gitár, 0 szintipop, ha a My Very Blood tetszett szerintem ez is fog.
Remélem nem rémítettelek meg. Smile

Cikkek: Ha a letölthető 4-re gondoltál, az elsőből meg lehet tudni, hogy lesz a koncert, és aki pár primitív kérdésre jól válaszol nyerhet pólót, meg dedikált Unitedot, és találkozhat MG-vel a koncert után. A 2. és a 3. nagyjából ezt ismétli. Az elsőben van még egy interjú amiből kiderül, hogy az új lemeznek már 2003-ban meg kellett volna jelennie, és MG reméli, hogy őszig elkészül, hogy hívják a többieket ott a színpadon, na jó innen pontosan fordítom. Elég fáradt vagyok, bocs, ha nem lesz túl magyaros:

A személyi változások az okai az AV zenei változásának?
Kéz a kézben járnak. Az egyik oldalon vannak a saját ötleteid, a másik oldalon pedig az emberek akikkel dolgozol és oda vezetnek ahol egyedül nem lennél.

2006-tal összehasonlítva nagyon kevés AV fellépés van. Lassan elfárad?
Valójában ebben az évben egyáltalán nem akartam koncerteket adni, hanem csak a stúdióban dolgozni. Aztán az ember mégiscsak csomagol. Színpadon állni egy egész más szituáció, és egy szép változatosság. Ezen kívül a azonnal visszajelzést kapsz, és észreveszed, ha valami nem stimmel. Másrészről a stúdióban a világ összes ideje a tied, és azt csinálhatsz amit akarsz.

Sokáig a kilencvenes évek elejéig nem adott az AV koncerteket. Miért?
Nem láttuk szükségét. Az AV akkor tiszta stúdióprojekt volt. Én már korábban akartam koncertezni, de különböző vélemények voltak nálunk.

A május 5-i hallei koncert egy különleges fellépés lesz. Mit várhatunk.
Egyrészről sok új számot fogunk játszani. (magánmegjegyzés: az 1 szerintem nem sok, de ezt mondta.) Ezenkívül néhány számot egy kamarazenekarral fogunk előadni. Ez egy nagyon izgalmas dolog, ami a számokat nagyon meg tudja változtatni.

Mennyire örül ennek a koncertnek? Volt már Halléban?
Minden fellépésnek örülök. Minden Show-este a legfontosabb az életemben. Ha nem igy lenne abbahagynám. Halléban még nem voltam, csak százszor elhaladtam mellette.

Ha olyan új együttesekről hall mint pl. a 'Tokio Hotel' melyek az egyik napról a másikra híresek lette, emlékezteti az önök 84-es helyzetére amikor a BIJ világsiker lett?
Igen, teljesen. Egyébként csodálom, hogy a fiúk a Tokio Hotelből milyen professzionalizmussal kezelik ezt, és a zenéjüket is jónak tartom.

Mit tanácsolna a fiúknak?
Nem tanácsolok nekik semmit. Egy magamfajtára egyébként sem kéne hallgassanak, hanem ugyanúgy kéne továbbcsinálniuk.


Ennyi. A negyedik egy nagyon szponzoráltszagú, de legalább pozitív tudósítás a koncertről (csak annyi hogy voltak a BIJ és társai) és hogy a nyertesek találkoztak MG-vel. (Aláírt, fényképezkedett, nagyon keveset beszélt és gyorsan lelépett.) A nyertesek meg örültek.


És néhány gyöngyszem Kisanak a szemét cikkből:
... Zátonyra futott az a kísérlet, hogy a hideg, felületesen konstruált gépzenéjüknek az évek során több testet és lelket adjanak, hogy élőbbnek és sokoldalúbbnak mutassák.....
Csak a részvét marad a gitárosnak, aki hiábavalóan fáradozott kemény rockkriffekkel (Kriff = ?? lehet hogy angol??) és pózokkal, és a kamarazenekarnak amely tehetetlenül küzdött a strukturális egyszerűség és a tartalmi jelentéktelenség ellen....
Túl kevéssé bízott az AV MG-vel, az utolsó alapítótaggal az időtlen 'szép' slágereik funkcionalitásában. Inkább átalakították az egyszerű megkapó popjukat egy sajátos techno-infantilizmussá, egyszerű és hangos, ahogy azt Scooter tökéletesítette...

Sok hasonló van még benne, de ebből elegem van, megfájdult a fejem, ilyet én nem írok le többet!!! Ja, nem én őrültem meg, hülye álbölcsész zöldség az egész. Azt hiszi ez a marha, ha kicsavart okoskodó körmondatokat ír, attól ő lesz a világ esze. Hányinger!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 18, 2006 8:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kösz a körvonalakért! Örültem neki! Smile
A német muki meg továbbra is mehet a francba! Tényleg eszméletlen hülyeségeket írt!!! Shocked például ezt:
"a strukturális egyszerűség és a tartalmi jelentéktelenség ellen...." Question Question Question
Szerintem ennek a f@szkalapnak fogalma sincs az AV-ről és a zenéről.... Twisted Evil

ja, a My very blood abszolút nem tetszett, tehát a Questions sem fog....
Sosem szerettem Goldot a rocker bőrébe bújva....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 19, 2006 10:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az újságíró tele volt előítélettel. Elegy...
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 21, 2006 6:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akinek a vonós szekció nem tetszett a Halle-s koncerten, az hülye!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szabkrisz



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 7:18
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Nyékládháza

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 31, 2006 6:22 pm    Hozzászólás témája: Marian a Fókuszban ma este Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Láttátok ma a Fókuszt????
Felvettem DVD-re.
Marian itt ünnepelte az 53.-ik szülinapját Magyarországon...

Kriszta
_________________
szabkrisz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Csaba



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 12:12
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 31, 2006 6:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Másik topikban találgatjuk, hogy mi is volt ez...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 05, 2006 9:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hallé-s infó a dk-s fórumról:

Marian nem fejezte be a DWM ballad verzióját, nem énekelte, hogy "the past", és a szám végén mondott vmit németül, de mi nem értettük!
A lényege az volt, hogy Őt gyermekkorában mindig korán ágyba dugták, még nyáron is, amikor fent volt még a nap. Ezért mindenkinek azt tanácsolja, ne küldje a gyermekét korán ágyba, mert csak álmatlanul fog hánykolódni! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 14, 2006 7:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az index av fórumán találtam egy linket, amelyen csemegézhetünk a legutóbbi pesti buli képeiből: http://www.photonimages.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 15, 2006 11:43 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Srácok/Lányok,

holnap indulunk Dortmundba, mint ahogy már régen írtuk, de sajnos senki nem csatlakozott... ha visszatértünk, beszámolunk, reméljük, azért egy találkozó is össze fog jönni.
Agyő:

Ákos és Csaba
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Koncertek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Következő
5 / 27 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség