Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nem csak Debrecen
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 25, 26, 27  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Koncertek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 20, 2006 5:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, én is kérnék DVD-t.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 12, 2006 12:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csatlakozom az előttem írohoz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 16, 2006 12:06 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úl koncert helyszinek:szeptember 21.Istambul
szeptember 22.Ankara
szeptember 23 Izmir.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 16, 2006 12:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

December 8. Riga!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 02, 2006 11:58 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Feri írta:
December 8. Riga!


Imadlak, hogy beirod azokat a koncerthelyszineket, ahova jo esellyel nem jutunk el, de azt nem, ahova el tudnank menni.

Kinek lenne kedve Nagyvaradhoz? Nem hiszem, hogy veszesen sok lenne a vonatjegy, itt van a hatar mellett. Esetleg meg kocsival sem eselytelen, ha valakinek lenne autoja.
Oktober 14., szombat, tok ingyenes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 02, 2006 4:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Feri írta:
December 8. Riga!


Imadlak, hogy beirod azokat a koncerthelyszineket, ahova jo esellyel nem jutunk el, de azt nem, ahova el tudnank menni.

Kinek lenne kedve Nagyvaradhoz? Nem hiszem, hogy veszesen sok lenne a vonatjegy, itt van a hatar mellett. Esetleg meg kocsival sem eselytelen, ha valakinek lenne autoja.
Oktober 14., szombat, tok ingyenes


Ez komoly? Tényleg Nagyváradon lesz most koncert? Meg kéne szervezni a lejutást...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Csaba



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 12:12
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 02, 2006 9:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hoppá, ezt észre sem vettem, meg a Belgrádot sem.
Nagyon szívesen lemennék, de pont 14-re, azt hiszem, már van valami. Bár ha kora délután indulnánk 2 óra körül, estére leérnénk.
Van valakinek helyismerete?
Nincs túl közel ez az időpont?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Csaba



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 12:12
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 02, 2006 9:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Belgrád sincs sokkal messzeb, időpontban azért mindenképp...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 03, 2006 9:23 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csaba írta:
Hoppá, ezt észre sem vettem, meg a Belgrádot sem.
Nagyon szívesen lemennék, de pont 14-re, azt hiszem, már van valami. Bár ha kora délután indulnánk 2 óra körül, estére leérnénk.
Van valakinek helyismerete?
Nincs túl közel ez az időpont?


Mihez lenne kozel? Egy szombati nap, pont jo. Es szivesebben mennek Nagyvaradra, mint Belgradba. Raadasul a nagyvaradi ingyenes.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Csaba



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 12:12
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 03, 2006 10:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Csaba írta:
Hoppá, ezt észre sem vettem, meg a Belgrádot sem.
Nagyon szívesen lemennék, de pont 14-re, azt hiszem, már van valami. Bár ha kora délután indulnánk 2 óra körül, estére leérnénk.
Van valakinek helyismerete?
Nincs túl közel ez az időpont?


Mihez lenne kozel? Egy szombati nap, pont jo. Es szivesebben mennek Nagyvaradra, mint Belgradba. Raadasul a nagyvaradi ingyenes.


Úgy értem, mivel jövô hét végén van, nekem már van programom, és problémás elmozdítani. De meg kéne próbálni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 03, 2006 11:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csaba írta:

Úgy értem, mivel jövô hét végén van, nekem már van programom, és problémás elmozdítani. De meg kéne próbálni...


Igy mar ertem. De keves olyan program van, ami miatt egy AV koncertet erdemes lenne kihagyni. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 03, 2006 11:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez igaz. Csak 30-án miattam mardt el a program és égne a pofámról a bőr, ha most is én robbantanék.
Belgrád viszont elvileg megoldható, ha gyorsak vagyunk, mert a szabit el kell intéznem. És ha jól láttam, csak ez full koncert.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 03, 2006 12:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
Ez igaz. Csak 30-án miattam mardt el a program és égne a pofámról a bőr, ha most is én robbantanék.
Belgrád viszont elvileg megoldható, ha gyorsak vagyunk, mert a szabit el kell intéznem. És ha jól láttam, csak ez full koncert.


Biztosan megertenek, hogy egy AV koncert fontosabb. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 03, 2006 5:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csaba írta:
Belgrád sincs sokkal messzeb, időpontban azért mindenképp...


Én benne vagyok egy Belgrádi útban! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 03, 2006 9:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mehetünk akár mind a két helyre is!Csak egy sofőr kellene.Smile?Csaba?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Koncertek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 25, 26, 27  Következő
7 / 27 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség