Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

SZEGED
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Koncertek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
valaci



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 21:36
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Békéscsaba

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 22, 2005 9:17 am    Hozzászólás témája: SZEGED Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szerintem a SZEGED-i koncertel kapcsolatos dolgokat itt beszéljük meg! Idea
_________________
valaci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Szabi



Csatlakozott: 2004.10.05. Kedd 10:27
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 26, 2005 10:06 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó!

Lehet vagy lesz-e lehetőség a koncert előtt vagy után egy kis összejövetelre a csapattal?

Szabi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 20, 2005 3:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szegedi szállás lehetőség!
Teleki Blanka Kollégium 1500Ft/fő!!!
Telefon:0662546088
Üdv.Feri. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
valaci



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 21:36
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Békéscsaba

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 26, 2005 9:27 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tehát akkor egy gyors találkozó lesz a csapattal a koncert után, a szinpad mögött?

ez tetszik!
_________________
valaci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tenkes



Csatlakozott: 2005.08.24. Szerda 19:52
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Szolnok

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2005 1:47 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Úgy látom, hogy Én írok elsőnek a SZIN-es konciról...Smile

Életem első Alphaville koncija volt és rögtön a második sorból!
Nagyon-nagyon-nagyon jó volt a koncert! Végre láttam élőben azt az
embört akinek a hangjáért padlót fogtam círka 21évvel ezelőtt...Smile))
Bár az évek múltával kicsit pocakos és szőrös lett Emberünk...de a
hangjából mit sem veszített Marian Gold!!!!! Sok mai szutyok énekes
megirígyelhetné a hangját...Smile)) Még a háttér vetítőkön vetített videók is
nagyon bejöttek! Kicsit megfiatalodtam eme röpke másfél óra alatt, de
megérte!!! Egyet picit sajnálok, hogy a Prostitute lemezről csak az
Apollo-t játszották....Sad(( De ez legyen a legkevesebb gond!!!
Szóval gratulálok a zenekarnak, nagyszerű estét varázsoltak Nekem...Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tor Salqvist



Csatlakozott: 2005.08.22. Hétfő 20:56
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Veszprém

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2005 8:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most értem haza Szegedről Veszprémbe...

Én is a második sorban voltam, pont szemtől-szembe Golddal...

Ami zavart: a gitár hangja a hangos számoknál elnyomta Marian énekét, s szinte semmit sem lehetett hallani belőle... a 2.-3. szám után némileg javult a helyzet, Marian ki is intett a "hangszabályozóknak", hogy állítsanak valamit...
Messzebbről jól hallatszott minden???
Ami tetszett: a lassabb, gitármentesebb számok jól szóltak, Marianon látszott, hogy élvezi a produkciót... az egyik új, lassú szám szerintem fantasztikus lett... az amelyik alatt gyertyát vetítettek ki...

Ez a szintimentesség, gitártúltengés az új AV trend? Nekem azért szintisebben jobben tetszenek a számok... vagy ez csak az élő fellépésnek szólt?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alphadreamer



Csatlakozott: 2005.08.25. Csütörtök 9:58
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Gödöllö

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2005 12:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével


Sziasztok!
Tegnap voltam én is a szegedi koncerten. A hangulat nagyon jó volt és a dalok is! Egyedül a hangosítással nem voltam megelégedve. Enyhén szólva túl volt hangosítva és a hangfalak nagyon berezonáltak, szinte élvezhetetlen volt ilyen szempontból. Másrészt ez volt az első koncert, amin ott voltam és nagyon boldog voltam, hogy végül élőben is láthatom a csapatot. Sajnos személyes találkozásra nem volt lehetőségem, de nagyon remélem, hogy majd a legközelebbi koncerten alá tudom íratni a saját készítésű Alphaville pólómat.
Csináltam pár jó képet is, ha valakinek kell, írjon és elküldöm. Csak adja meg az email címét is!
Üdv mindenkinek!
Zsu

_________________
Here is the new from my little hideaway...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szabkrisz



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 7:18
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Nyékládháza

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2005 2:45 pm    Hozzászólás témája: szegedi koncert Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Miskolcról utaztam Szegedre, hogy láthassam Mariant ismét.
Sikerült az első sorból végignéznem a showt. Marian mintha kicsit fogyott volna a debreceni fellépése óta. Kedves volt és mosolygós mint mindíg. Tetszett, hogy többször is magyarul köszönte meg a közönségnek a tapsot. A gitár kicsit túl erősen szólt én úgy éreztem, az ének meg néhol alig volt hallható, de lehet, hogy ez csak az első sorból hallatszott így. Számomra viszont a látvány volt a fontosabb. Remélem, hogy lesz még alkalmam látni, nem bánom, ha körbe kell utaznom érte az országot.
Néhány dal hiányzott a műsorból, pl a megszokott Elevator, de hallhattunk új dalokat is és szerencsére nemhiába vártam az apja emlékére írt dalt, amit Debrecenben hallottam először.
Ha tud valaki képet küldeni a koncertről, nagyon megköszönném, mert nem vittem magammal fényképezőgépet. Mail címem: szabkrisz@t-online.hu
Kriszta
_________________
szabkrisz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tenkes



Csatlakozott: 2005.08.24. Szerda 19:52
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Szolnok

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2005 4:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvicsek!

Előkészítés alatt vannak az én képeim is a tegnapi konciról, több mint 100at készítettem(2. sor) hamarosan itt megadom majd az elérhetőséget ahonnan lehet csemegézni...Smile

Viszont egy kérés! Valaki megszánhatna az Elevator eredeti verziójával valami jó minőségben, mivel nekem csak egy agyon hallgatott kazin van rajta egy másik nótával együtt... köszike...Smile

Szóval, képek hamarosan...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2005 5:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Valaki megszánhatna az Elevator eredeti verziójával valami jó minőségben, mivel nekem csak egy agyon hallgatott kazin van rajta egy másik nótával együtt... köszike...Smile"


Szia!

egy két nap és felteszem a szerverre.
a linkjét itt fogom megadni Neked!

Julius
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
szabkrisz



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 7:18
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Nyékládháza

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2005 5:37 pm    Hozzászólás témája: Elevator Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Julius
Nekem van cd lemezen B songs címmel egy kislemezek B oldalairól átkonvertál anyag. Nagyon szuper!!
Szeretném lementeni a honlapodról a videoklippeket, de nem lehet. Van erre lehetőség? A Jet Settől el vagyok ájulva. Annyta atanyos Marian azon a felvételen, hogy sokszor meg szeretném nézni.
Kriszta
_________________
szabkrisz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2005 6:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szió!

Miért nem tudod lementeni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
szabkrisz



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 7:18
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Nyékládháza

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2005 6:30 pm    Hozzászólás témája: videoklip mentése Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia

Megnyitni tudom, megnézni, de a winchimre menteni nem tudom. Vagy béna vagyok? Hogyan kell?

Kriszta
_________________
szabkrisz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szabkrisz



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 7:18
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Nyékládháza

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2005 6:54 pm    Hozzászólás témája: Képek Hozzászólás az előzmény idézésével

Képeket lehet itt találni a szegedi koncertről:

http://kep.tar.hu/raesade/50121946#2
_________________
szabkrisz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tor Salqvist



Csatlakozott: 2005.08.22. Hétfő 20:56
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Veszprém

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2005 6:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az én képeimre gondolsz???
"Összes mentése"... úgy mindig sikerül. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Koncertek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség