Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

We lose control
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 08, 2005 3:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

oktober 1 nekem is jo lesz majd Laughing
de az meg eleg sokä lesz, addig bulizzatok egyet nyugodtan...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 09, 2005 7:12 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lelkes Bulizók!
Én október 1-jére szavazok, ha tényleg ott lesz Ákos, Csaba és Vafe is!
De szép is lenne! Fiúk, tényleg gyertek el!
Mindenki más is ráér???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 09, 2005 6:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is jó az 1-je, még eddig....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 09, 2005 6:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondolom, mindenképp ott kellene lennem, mert szeretnék nektek sok-sok képet mutatni, meg DVD, ugye......[/quote]

Szóval Te hozod a DVD-t a videókkal?
Vigyünk üres dvd-t vagy inkább pénzt?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 13, 2005 10:07 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali,

nehäny mondatot szeretnek füzni a belinkelt cikkekhez, pontosabban a negativhoz leginkäbb, mert egyszerüen nyomja a bögyömet ez a csupa joindulatu Miklos barätunk iräsa.
Mär szombaton reagältam volna rä, de a gepem beadta otthon az unalmast es elszällt minden, mielött elküldtem volna. Talän jobb is, mert nagyon durva volt.
Elöször is, mär a posztkomcsi Index-töl hänyok, a videkitöl ezek utän meg pläne. Nem baj, ha hülyeseget is, legaläbb irtak valamit, nem igaz? Elvegre olyan fasza gyerekek!
A „pocakos szintipop“-ot mint müfajt nem ismerem. Az AV mär 1989-töl nem szintipopot jätszik, de ha mondjuk odafigyelt volna jobban a zenere, vagy veszi a färadsägot es belehallgat az AV lemezeibe a mi kedves kritikusunk, talän le sem irt volna ilyen baromsägokat. (Az, hogy Goldnak pocakja van, azert megbocsäthato, elvegre elmult ötven – meg amugy is, mi köze van ennek a zenehez??? ::: Kispälnak nagyobb pocija van, de ez peldäul engem nem zavar, attol ugyanugy meghallgatom öket) De Mikit zavarta. Mint ahogy a retro erzes is, mert gyerekkoräban ö gondolom Slayer-t, meg Helloween-t hallgatott. Meg is lett az eredmenye.
A giccs es a belemerüles az erzelmes szirupba nem az AV-val kezdödik, az meg hogy ciki lett volna a kivetitö es az ott lätott kepek halmaza, szerintem csak öt zavarta. Mert mondjuk nagyon profin meg van csinälva, es a legtöbb, ältala nagyrabecsült zenekarok muzsikäjähoz el sem lehet kepzelni hasonlot. Mikit ez is zavarta.
Ja es zavarta az is, hogy több ezren enekeltek a Forever Young-ot, de azert ez megsem a Därido, mert ott azert nem szoltak soha ilyen igenyes zenek. Meghogy Gold önmaga parodiäjakent enekelte a dalt ? Hät, csak azt tudom erre mondani ennek a baromnak, hogy ekkora ostobasägot meg eletemben nem hallottam ! Azert gratulälok neki, mert hiänyossägokbol sikerült megütni a szintet. De könyörgöm, akkor ne kezdjünk iräsba, föleg olyanba, amellyel belemenetelünk mäsok jo izlesebe. Jobban tette volna, ha a medencebe marad a sörökkel meg a haverokkal (elvegre olyan jol nezünk MiKi) es befogja a pofäjät, mert az mär akkor büdös volt. Igy meg pläne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 13, 2005 1:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
Hali,

nehäny mondatot szeretnek füzni a belinkelt cikkekhez, pontosabban a negativhoz leginkäbb, mert egyszerüen nyomja a bögyömet ez a csupa joindulatu Miklos barätunk iräsa.
Mär szombaton reagältam volna rä, de a gepem beadta otthon az unalmast es elszällt minden, mielött elküldtem volna. Talän jobb is, mert nagyon durva volt.
Elöször is, mär a posztkomcsi Index-töl hänyok, a videkitöl ezek utän meg pläne. Nem baj, ha hülyeseget is, legaläbb irtak valamit, nem igaz? Elvegre olyan fasza gyerekek!
A „pocakos szintipop“-ot mint müfajt nem ismerem. Az AV mär 1989-töl nem szintipopot jätszik, de ha mondjuk odafigyelt volna jobban a zenere, vagy veszi a färadsägot es belehallgat az AV lemezeibe a mi kedves kritikusunk, talän le sem irt volna ilyen baromsägokat. (Az, hogy Goldnak pocakja van, azert megbocsäthato, elvegre elmult ötven – meg amugy is, mi köze van ennek a zenehez??? ::: Kispälnak nagyobb pocija van, de ez peldäul engem nem zavar, attol ugyanugy meghallgatom öket) De Mikit zavarta. Mint ahogy a retro erzes is, mert gyerekkoräban ö gondolom Slayer-t, meg Helloween-t hallgatott. Meg is lett az eredmenye.
A giccs es a belemerüles az erzelmes szirupba nem az AV-val kezdödik, az meg hogy ciki lett volna a kivetitö es az ott lätott kepek halmaza, szerintem csak öt zavarta. Mert mondjuk nagyon profin meg van csinälva, es a legtöbb, ältala nagyrabecsült zenekarok muzsikäjähoz el sem lehet kepzelni hasonlot. Mikit ez is zavarta.
Ja es zavarta az is, hogy több ezren enekeltek a Forever Young-ot, de azert ez megsem a Därido, mert ott azert nem szoltak soha ilyen igenyes zenek. Meghogy Gold önmaga parodiäjakent enekelte a dalt ? Hät, csak azt tudom erre mondani ennek a baromnak, hogy ekkora ostobasägot meg eletemben nem hallottam ! Azert gratulälok neki, mert hiänyossägokbol sikerült megütni a szintet. De könyörgöm, akkor ne kezdjünk iräsba, föleg olyanba, amellyel belemenetelünk mäsok jo izlesebe. Jobban tette volna, ha a medencebe marad a sörökkel meg a haverokkal (elvegre olyan jol nezünk MiKi) es befogja a pofäjät, mert az mär akkor büdös volt. Igy meg pläne.



Ne is törôdj vele, a lelkedre meg végképp ne vedd. Az indexesek mindig is ilyenek voltak, és - isten ôrizz, hogy urbánus legyek - de vidéken úgy látszik méginkább. Ez nem újságírás, ez valami "diákos" jópofiság, komolyan mondom, a fôszerkesztôket kéne jól seggbe rúgni, hogy ilyen "cikket" ki mernek engedni a nyilvánosság elé.
És ez igaz az elôzményesekre is, a fél- gyakran nulla infótartalmú összehányt szarságokra, ami nem csak az AV-vel kapcsolatban születik, de így a legidegesítôbb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 14, 2005 8:06 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem veszem a lelkemre, csak leakartam irni a velemenyem.
Ez valoban nem ujsägiräs!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 15, 2005 7:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

El sem merem olvasni ezt a cikket... vagy mit! Smile
Én már a koncert előtti csütörtökön felhúztam magam a "Delelő"-n, szóval, nem hiányzik az én kis zaklatott idegrendszeremnek még egy hasonló eset!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 04, 2005 10:57 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Október 4-e az állatok világnapja. Ezért hallgassatok egy kis Zoo-t, vagy Lassie come home-ot, vagy ami jólesik! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 06, 2005 3:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mär joideje fent vannak a nyäri kepek a http://universe.alphaville.de oldalon, de meg nem is beszeltünk roluk. Ennyire nem tetszik senkinek?
Az enyem sem?
...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 06, 2005 6:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tökéletes! Büszkék vagyunk RÁD!!!

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 11, 2005 4:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon jó lett Vafe képe,csak én nem tudok egyet sem megnézni a feltettekből! Nem nyílik meg az oldal....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 11, 2005 9:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó lett a kép, nekem sikerült megnézni a többit is, van olyan is amit nem is értek:)

Ha nem írnátok be időnként , hogy vannak ilyen oldalak, én magamtól nem találnám meg, annyi időm meg sajnos nincs, hogy csak úgy bóklásszak a neten...

Most jött egy ötlet, a legközelebbi bulin (ha lesz még egyáltalánSmile csináljunk csoportképet cd-kel a kezünkben, talán azt is felteszik arra az oldalra.
Sőt, nagy alakú posztereim is vannak, amik mögé beállhatunk:)
A sok dalszöveg közül meg csak találunk egyet amihez passzol.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 12, 2005 8:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örülök, hogy tetszik a kep! Very Happy Marian-nak is nagyon tetszett, mert rögtön välaszolt az emilemre, amelyben megköszönte es tetszeset fejezte ki. Exclamation
Nekem egyebkent a tengerpartos es a probababäs kepek tetszenek leginkäbb, de az egesz oldal kivitele zseniälis es gyönyörü! En nagyon szeretem nezegetni... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Okt. 14, 2005 9:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos még mindig nem tudtam megnézni a képgyűjteményt, de a könyvet már láttam, és ha jól gondolom, lapozgatni lehet, akár egy fényképalbumot! Zseniális!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Következő
2 / 26 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség