Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

We lose control
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 25, 2009 8:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
vafe írta:

de hamarosan frissítek....


Lehet már tudni valamit az új lemezről?

Én most kapkodom a fejem az új DM és U2, valamit Pet Shop kislemezek miatt. De jó lenne már az Alphaville új kislemezét is meghallgatni!
De csak hallgatás van még mindig. Crying or Very sad


az új lemezről semmi, szerintem a tavaszi megjelenésnek is lőttek, mert arról már lenne hír... Confused
az említett kislemezek miatt én is kapkodom a fejem, vélemény a PSB topikban... Arrow
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 25, 2009 11:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:

az új lemezről semmi, szerintem a tavaszi megjelenésnek is lőttek, mert arról már lenne hír... Confused


Azért ez durva, mert már 6 év telt el a CS óta. Ennyi időt még nem vártunk új anyagra. Emlékszem, a Blue előtti 3 év is sok(k) volt, nem hogy most ez a 6 év. Meglehetősen nehéz dolga lesz az AV-nak (na meg a lemezcégnek is) ha visszaakarják hozni az együttest a reflektorfénybe, mert gyakorlatilag 2001-ben, a Forever Pop-pal volt némi médiamegjelenésük. Azóta szinte semmi.
De az is igaz, hogy akkora felhajtást nem tudnak majd nekik csinálni, mint amilyet most a Depeche Mode, vagy a U2 kap az új lemezük miatt. Szerinted?
(Meg emlékezzünk csak a Salvation korszakra. Akkor pont hasonló volt a helyzet. A Wea meg fog változni? Nem hiszem... Crying or Very sad )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 26, 2009 7:54 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:

Azért ez durva, mert már 6 év telt el a CS óta. Ennyi időt még nem vártunk új anyagra. Emlékszem, a Blue előtti 3 év is sok(k) volt, nem hogy most ez a 6 év.


a Prostira 5 évet vártunk! azért az sem volt semmi, bár most egy fokkal jobb a helyzet. vannak AV koncertek, ahol hallani új dalokat is, és az internetre is azért csak fel-fel dobtak dalokat, demókat.
akkoriban meg a History és a Celeste jelent meg két album között töltelékként. igazából a 4 CS lemezből is 2 töltelék (3+4) úgyhogy nagyjából ugyan ott vagyunk. csak itt most már a 6. évnél tartunk.
ez van. (csak zárójelben: az 1997-2003 közötti időszak azért ott volt lemezkiadások terén) Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 26, 2009 8:34 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:

a Prostira 5 évet vártunk! azért az sem volt semmi, bár most egy fokkal jobb a helyzet. :


Igen, teljes mértékben igazad van. De nekem az 3 év vészesebb volt, mint az 5, éppen az általad említettek miatt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 26, 2009 12:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Az analóg szintikre gondolok, amik valszeg az új AV lemezen is előfordulnak majd - újabban ez a trend


a "Tempelhof"-ban is hallani ilyeneket. jól gondolom?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 26, 2009 2:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
jacky27 írta:
Az analóg szintikre gondolok, amik valszeg az új AV lemezen is előfordulnak majd - újabban ez a trend


a "Tempelhof"-ban is hallani ilyeneket. jól gondolom?


Erre nem vennék mérget, de szerintem igen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 27, 2009 8:13 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:

De az is igaz, hogy akkora felhajtást nem tudnak majd nekik csinálni, mint amilyet most a Depeche Mode, vagy a U2 kap az új lemezük miatt. Szerinted?


hát biztos nem csinálnak olyan műbalhét, mint a u2 lemeznél, hogy "véletlenül" kiteszik a netre 1 hónappal a megjelenés előtt.
a másik, meg hogy hiába is szivárogna ki, szerintem az új AV lemez nem fogja lázba hozni a világot, sajnos...
az efféle felhajtást is csak a u2 és hasonló kaliberekkel lehet megcsinálni.
de pl a Mode-nál minden rendben van, szépen fokozatosan készítik elő az új albumot, hogy mindeni jól járjon (és jól keressen) ...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gyussz



Csatlakozott: 2007.03.31. Szombat 20:02
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 27, 2009 9:14 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:

De az is igaz, hogy akkora felhajtást nem tudnak majd nekik csinálni, mint amilyet most a Depeche Mode, vagy a U2 kap az új lemezük miatt.


Hali Skacok !

Nekem van 1 barátom, aki az 1ik multinak volt a területi képviselője. Mint megtudtam tőle nem azt a terméket szokták akciózni, "felhajtást" csinálni neki ami nem megy, /mert én is ezt gondolnám/, hanem amit amúgy is nagyon visznek ! Ugyanis 1 akció mondjuk 10 %-os forgalom növekedés okoz, akkor nem mindegy hogy az 10-ből vagy 1000-ből lesz !
Szerintem ez a zenében is így van. Kívánom, hogy az AV tudjon akkorát dobni, hogy érdemes legyen felhajtást csinálni Neki, hogy feltudja kavarja a zenei piacot. De szerintem ilyen BUMM már nem lesz.
Számomra a - The Breathtaking Blue - ig tartott az IGAZI AV.
Bocsesz, de így érzem. Crying or Very sad
_________________
gyussz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 27, 2009 1:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gyussz írta:
jacky27 írta:

De az is igaz, hogy akkora felhajtást nem tudnak majd nekik csinálni, mint amilyet most a Depeche Mode, vagy a U2 kap az új lemezük miatt.


Hali Skacok !

Nekem van 1 barátom, aki az 1ik multinak volt a területi képviselője. Mint megtudtam tőle nem azt a terméket szokták akciózni, "felhajtást" csinálni neki ami nem megy, /mert én is ezt gondolnám/, hanem amit amúgy is nagyon visznek ! Ugyanis 1 akció mondjuk 10 %-os forgalom növekedés okoz, akkor nem mindegy hogy az 10-ből vagy 1000-ből lesz !
Szerintem ez a zenében is így van. Kívánom, hogy az AV tudjon akkorát dobni, hogy érdemes legyen felhajtást csinálni Neki, hogy feltudja kavarja a zenei piacot. De szerintem ilyen BUMM már nem lesz.
Számomra a - The Breathtaking Blue - ig tartott az IGAZI AV.
Bocsesz, de így érzem. Crying or Very sad


igen, a probléma eléggé összetett. szerintem nem fog a lemezcég nagy felhajtást csinálni, bármilyen lesz is a lemez. a TBB és Prosti is kib@szott erős lemez volt, mégsem reklámozták, nem kapott akkora médiát, nem is lett olyan sikeres. a Salva szintén. ez az egész szerintem halálra van ítélve. én legalábbis nem hiszek benne. egyre inkább azt gondolom, lehet, hogy tompusnak van igaza, jobban járnánk egy szerzői kiadással, mint a CS és a DS voltak...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 27, 2009 3:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
ez az egész szerintem halálra van ítélve. én legalábbis nem hiszek benne. egyre inkább azt gondolom, lehet, hogy tompusnak van igaza, jobban járnánk egy szerzői kiadással, mint a CS és a DS voltak...


Igen, csak azt ismét nem tudnám megvenni a lemezboltban... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 28, 2009 12:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[/quote]Igen, csak azt ismét nem tudnám megvenni a lemezboltban... Confused[/quote]


.izé. Mi az a lemezbolt? Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 01, 2009 7:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nocsak, ebben a lemezkritikában megemlítik az Alphaville-t is Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 06, 2010 8:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Találtam a CROG-nál jobb lemezt, azt hallgatom. Német, de sajnos nem AV. Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 08, 2010 7:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TomHuan nagyon beindult, csak így tovább. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 07, 2011 6:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem egészen jó feldolgozás.
http://www.youtube.com/watch?v=zv-_KSOCR1w
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Következő
23 / 26 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség