Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

We lose control
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 29, 2011 8:58 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látom ennek a fórumnak lassan annyi. Kár.

vafe, azért kösz mindent. Nekem bejött a Forever Young kritikád, de kár, hogy nem boncolgattad, mint a többi lemezt. De teljesen megértelek és élvezettel olvastam. Wink

(Aki még nem olvasta volna: http://www.alphaville.hu/history_fy_album_vafe.html )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 29, 2011 9:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm kedves szavaid Very Happy

(ami a fórumot illeti: mindenhol elég nagy a pangás, itt is. de jövőre lesz új lemez, akkor megint beindulunk Wink )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 10, 2011 7:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével



asszem mégsem véletlen. ez egy régi kép, de csak most tünt fel a kabáton lévő szk jelkép...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 10, 2011 7:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ugye! Az Alphaville, mint szabadkőműves páholy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 10, 2011 7:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Na ugye! Az Alphaville, mint szabadkőműves páholy.


azért ez valszeg nem így van. önálló páholyt nem alkothatnak. de lehet hogy, igen. vagy tagja vmelyiknek. nem tudom, nem értem és nem is nagyon tudom hova tenni ezt a szk dolgot. de leginkább szerintem csak szimbolikus a dolog, mint annyi minden más az AV "univerzumban" Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 17, 2011 9:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

annyira megörültem az alphavilleforever blog új bejegyzésének, hogy gondoltam gyorsan kilinkelem ide:
http://alphavilleforever.tumblr.com/post/9285968106/sometimes-youre-so-sad-and-sometimes-youre-so
a tracklistát elnézve lesznek igazi csemegék, a borító meg remélem csak egy tréfa, még ha csak tervezet is... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 17, 2011 11:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
annyira megörültem az alphavilleforever blog új bejegyzésének, hogy gondoltam gyorsan kilinkelem ide:
http://alphavilleforever.tumblr.com/post/9285968106/sometimes-youre-so-sad-and-sometimes-youre-so
a tracklistát elnézve lesznek igazi csemegék, a borító meg remélem csak egy tréfa, még ha csak tervezet is... Smile


Gold kecskékkel és öszvérrel, ez jó Very Happy
De hogy miről fog szólni egy olyan című szám, mint a Little Moon For Psychopaths vagy Rama Lama Ding Dong? UFFF Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 19, 2011 10:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:


Gold kecskékkel és öszvérrel, ez jó Very Happy
De hogy miről fog szólni egy olyan című szám, mint a Little Moon For Psychopaths vagy Rama Lama Ding Dong? UFFF Shocked


szerencsére ez a cover egy Beach Boys koppintás, gondolom nem ez lesz a SA borítója. http://en.wikipedia.org/wiki/File:PetSoundsCover.jpg

a dalcímekhez nem tudok mit hozzáfűzni, valszeg Gold vmi agyamentsége lesz... szerintem sokkal elvontabb lemez készül, mint a CROG.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 03, 2011 8:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy ilyet el tudnék képzelni a dolgozó szobámba:
http://www.ebay.de/itm/Alphaville-Afternoons-Utopia-platin-Schallplatte-goldene-/190595676980?_trksid=p3286.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D3929021414230202572

Épp a napokban gondolkodtam, mennyi fogyhatott ebből a lemezből. Hát 1 milka felett, az biztos.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 06, 2011 8:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
De hogy miről fog szólni egy olyan című szám, mint a Little Moon For Psychopaths vagy Rama Lama Ding Dong? UFFF Shocked


Little Moon For Psychopaths demo itt: http://www.alphaville.de/moon/#
jó kis dal, nekem tetszik, főleg a szinti motívum. valaki leszedhetné...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 07, 2011 7:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
jacky27 írta:
De hogy miről fog szólni egy olyan című szám, mint a Little Moon For Psychopaths vagy Rama Lama Ding Dong? UFFF Shocked


Little Moon For Psychopaths demo itt: http://www.alphaville.de/moon/#
jó kis dal, nekem tetszik, főleg a szinti motívum. valaki leszedhetné...


Nekem nem jön be annyira, a koncepció sem világos igazán. Ráadásul agyon van effektezve. A szintis rész tényleg jó, de mintha félkész lenne. Ja, ez demó, akkor még csiszolhatnak rajta. Azt sem igazán hiszem, hogy ilyen darabok lesznek az új lemezen. Nekem a Tempelhof meg az On the beach jutottak eszembe róla.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 07, 2011 8:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.youtube.com/watch?v=p5DVHJ2mXM4
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 07, 2011 8:46 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Azt sem igazán hiszem, hogy ilyen darabok lesznek az új lemezen. Nekem a Tempelhof meg az On the beach jutottak eszembe róla.


én valahol olvastam olyat is, hogy ez a dal az Alice musical-ből való. Shocked
mindenesetre az agyamentség kifejezésem fentebbről találó volt rá. a zene sokkal érdekesebb, az ének meg a szöveg kevésbé jött be.
elég filmszerű is, az On the beach nekem is eszembe jutott, de inkább a Scum of the earth.
a másik, hogy 10 évvel a DS9 után tök jó lenne, ha ilyeneket többet felpakolnának az oldalra, megmutatnának nekünk olyan demókat, amiket nehéz lenne elképzelni egy következő sorlemezen. mit pl ezt. lehet, hogy rosszul gondolom, de egy Universal lehet hogy nem bólint rá egy ilyen szösszenetre. bónusznak vagy b oldalnak viszont kiváló lenne. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 07, 2011 9:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
egy Universal lehet hogy nem bólint rá egy ilyen szösszenetre. bónusznak vagy b oldalnak viszont kiváló lenne. Wink


Azért azt ne felejtsük el, hogy ez egy demó! A szintis részt rendesen kidolgozva lehet ebből még bármi. Nekem meg az is eszembe jutott, hogy alig egy éve jelent meg a CROG, és milyen tök jó, hogy új dalt hallhatunk! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 09, 2011 8:41 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

még néhány adalék:
Little Moon For Psychopaths XI (1921 07 04 rec.)
Gold-Bloss-Chappel
Momratz Overlook Version #237 extr. red. reso.
solitaire 2011strangeAttractor/Alice demo
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Következő
25 / 26 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség