Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

middle of the riddle
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 62, 63, 64  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 22, 2009 7:19 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is rákattantam a b oldalakra, most hogy szóba kerültek. Igen, a Garage-ben azért jól összerakták azt a keveset is, ami szól benne. Hallgasd meg fülhallgatóval, klassz apróságok jönnek elő!
A BYS-ra visszatérve: tényleg nagyon jó a felelgetős rész, de a fúvósok és a vonósok felelgetnek egymással (a gitár is a vonósokkal felelget - ezt elírtad) Szép (nagy sárga) napot! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 28, 2009 7:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

The Parallel Girlz, mint a hét dala: szerintem elég unalmas dalocska, bár a CS-ra tényleg jól összerakták. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 04, 2009 7:39 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jack, emlékszem volt vmi United kritikád. ha megvan, szívesen venném a hét albumához. átküldöd?
még vki másnak esetleg?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 04, 2009 9:55 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
Jack, emlékszem volt vmi United kritikád. ha megvan, szívesen venném a hét albumához. átküldöd?
még vki másnak esetleg?


Sajnos elszállt az a vinyóm már régebben és vele együtt a kritika is. Sad
Szerintem a tiéd is jó lesz! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 04, 2009 10:54 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:


Sajnos elszállt az a vinyóm már régebben és vele együtt a kritika is. Sad
Szerintem a tiéd is jó lesz! Wink


hm, pedig reménykedtem. Evil or Very Mad
egyik haverommal leültünk a hétvégén és meghallgattuk a lemezt (néhány sör társaságában) Smile
kritikánk kint az oldalon >>>
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 05, 2009 8:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:

kritikánk kint az oldalon >>>


Jó lett ez a kritika, nekem tetszik. Kb nekem is ennyi, de egy kicsivel jobban szeretem ezt a lemezt, mint te....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 06, 2009 12:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
vafe írta:

kritikánk kint az oldalon >>>


Jó lett ez a kritika, nekem tetszik. Kb nekem is ennyi, de egy kicsivel jobban szeretem ezt a lemezt, mint te....


Szerimtem is jó a kritika. Talán annyi hogy a FAT és a CTW nótákat nem tartom rossznak. Viszont vitathatatlanul erős a a Missianary és a Soulman. Az utóbbi erősen Roger Waterses (szoló) "beütéssel" rendelkezik.
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 06, 2009 11:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
jacky27 írta:


Sajnos elszállt az a vinyóm már régebben és vele együtt a kritika is. Sad
Szerintem a tiéd is jó lesz! Wink


hm, pedig reménykedtem. Evil or Very Mad
egyik haverommal leültünk a hétvégén és meghallgattuk a lemezt (néhány sör társaságában) Smile
kritikánk kint az oldalon >>>


Csodálkoznék, ha Janey Diamond létező személy lenne....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 07, 2009 11:06 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisa írta:


Szerimtem is jó a kritika. Talán annyi hogy a FAT és a CTW nótákat nem tartom rossznak. Viszont vitathatatlanul erős a a Missianary és a Soulman. Az utóbbi erősen Roger Waterses (szoló) "beütéssel" rendelkezik.


Mondanál valamit ezekről a Waters féle beütésekről? Én nem ismerem a lemezeit... Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 11, 2009 4:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Kisa írta:


Szerimtem is jó a kritika. Talán annyi hogy a FAT és a CTW nótákat nem tartom rossznak. Viszont vitathatatlanul erős a a Missianary és a Soulman. Az utóbbi erősen Roger Waterses (szoló) "beütéssel" rendelkezik.


Mondanál valamit ezekről a Waters féle beütésekről? Én nem ismerem a lemezeit... Crying or Very sad


A "beszélő ének", külső erőteljes női vokál, zenei aláfestés, gitár.
Egyébként hasonlóan több PF albumhoz szolói koncept lemezek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 1:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Shadows She Said: "Nagyon ott van" ez a szám- persze az album verzióra gondolok. Gitár nélkül olyan mint a londoni 6:3 a magyar csapat nélkül...

SLAM:A hétvégén hallgatam a DS 4-et, tudom hogy sokan nem rajongnak ezért a verzióé, nekem be jön.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 19, 2009 6:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisa írta:
Shadows She Said: "Nagyon ott van" ez a szám- persze az album verzióra gondolok. Gitár nélkül olyan mint a londoni 6:3 a magyar csapat nélkül...

SLAM:A hétvégén hallgatam a DS 4-et, tudom hogy sokan nem rajongnak ezért a verzióé, nekem be jön.


érdekes ez a hasonlatod ... bár én pont fordítva érzek a SSS iránt, a demót jobban szeretem, ami persze nem jelenti azt hogy a hivatalos verzió ne lenne jó.

ami pedig a SLAM említett verzióját illeti, nekem is bejön. sztem tök jó!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 19, 2009 6:42 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem lehetne hagyni ezeket a DS9 demókat a fenébe? Miért kell ezeket a hét dalának titulálni? A legtöbb úgy rossz, ahogy van. Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 19, 2009 7:15 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Nem lehetne hagyni ezeket a DS9 demókat a fenébe? Miért kell ezeket a hét dalának titulálni? A legtöbb úgy rossz, ahogy van. Shocked


-mondod te, de lehet, hogy másoknak azért többet jelent ez az időszak.
a másik, hogy hihetetlen, de szinte minden hétre találni vmi aktuális dalt, vagy albumot, ami passzol az adott hétre. a DS9 is az Alphaville történelem (nem is akármilyem) része volt, olyan dalokkal, amilyenek.
tiszteletben kell tartanunk azokat is, akik a legutóbbi időszak AV-ját szereti inkább, mint a korábbi "zajos" slágereket. de, hogy megnyugtassalak az elkövetkezendő 5-6 hétben ilyen dalok jönnek. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 19, 2009 7:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
de, hogy megnyugtassalak az elkövetkezendő 5-6 hétben ilyen dalok jönnek. Wink


Megnyugodtam.
Jut eszembe, nem lesz semmilyen link a Shadows-hoz?
A korábbi kritikákat hol lehet elovasni? Nem találom az oldalon azokat sehol... Kiraknátok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 62, 63, 64  Következő
42 / 64 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség