Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

middle of the riddle
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 62, 63, 64  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 19, 2009 9:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:

Megnyugodtam.
Jut eszembe, nem lesz semmilyen link a Shadows-hoz?
A korábbi kritikákat hol lehet elovasni? Nem találom az oldalon azokat sehol... Kiraknátok?


nem lesz link a SSS-hez, de ha írsz hozzá kritikát, lesz.
a korábbiakat nem terveztem visszarakni, de egyébként már többen szóltak miatta. lehet, hogy a már szerepelteket kirakom a letölthető cuccokhoz. szólok, ha kint lesz. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 19, 2009 10:08 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:

nem lesz link a SSS-hez, de ha írsz hozzá kritikát, lesz.
a korábbiakat nem terveztem visszarakni, de egyébként már többen szóltak miatta. lehet, hogy a már szerepelteket kirakom a letölthető cuccokhoz. szólok, ha kint lesz. Wink


Nem igazán tudnék jókat írni róla, úgyhogy hagyjuk.
A régieket majd sasolom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 22, 2009 9:31 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Nem lehetne hagyni ezeket a DS9 demókat a fenébe? Miért kell ezeket a hét dalának titulálni? A legtöbb úgy rossz, ahogy van. Shocked


Úgy rossz a DS ahogy van Smile

Mint már írtam,szerintem egy jó albumot össze lehetne rakni belőle,de így halál unalom és ismétlés.Én annak idején csináltam is magamnak egy egylemezes válogatást.Na az jó lett.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 22, 2009 9:32 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Nem lehetne hagyni ezeket a DS9 demókat a fenébe? Miért kell ezeket a hét dalának titulálni? A legtöbb úgy rossz, ahogy van. Shocked


A DS úgy rossz ahogy van Smile

Szerintem-ezt már írtam annak idején-egy erős lemezt lehetett volna a négyből csinálni.Én magamnak csináltam is egy válogatáslemezt,ami jó v olt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 8:44 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:

A korábbi kritikákat hol lehet elovasni? Nem találom az oldalon azokat sehol... Kiraknátok?


hahó, visszakerültek a korábbi kritikák is az oldalra, a legfrissebb anyag legalján vannak a linkek. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 9:07 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
jacky27 írta:

A korábbi kritikákat hol lehet elovasni? Nem találom az oldalon azokat sehol... Kiraknátok?


hahó, visszakerültek a korábbi kritikák is az oldalra, a legfrissebb anyag legalján vannak a linkek. Wink


Köszi! Smile

A UD kapcsán: nem értem, hogyan jött ez most erre a hétre? Ha jól emlékszem, nem június 5-én, hanem 27-én jelent meg. Vagy most hogy van ez? (- nem kötözködés képpen! )
Honnan vannak azok a randa képek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 10:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:


A UD kapcsán: nem értem, hogyan jött ez most erre a hétre? Ha jól emlékszem, nem június 5-én, hanem 27-én jelent meg. Vagy most hogy van ez? (- nem kötözködés képpen! )
Honnan vannak azok a randa képek?


én úgy emlékeztem, hogy ez a kislemez egynapon jelent meg az albummal. igaz, vhol láttam június 27-ei dátumot is, de most már végképp nem tudom. mindegy, a jövő hét úgy is az AIU hete, most ezzel bevezettük az albumot. Wink

a képeket meg még az ebay-en árulta vki pár évvel ezelőtt, onnan a másolat. elég rondák, valóban...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 10:41 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
mindegy, a jövő hét úgy is az AIU hete, most ezzel bevezettük az albumot. Wink


Ok, teljesen rendben van.
Bár nem a szívem csücske ez a dal, de jó lett a kritika!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 27, 2009 9:47 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:

A UD kapcsán: nem értem, hogyan jött ez most erre a hétre? Ha jól emlékszem, nem június 5-én, hanem 27-én jelent meg. Vagy most hogy van ez? (- nem kötözködés képpen! )


A wikipédiában június 1. dátummal szerepel a kislemez. szerintem ez jó lehet, mert biztos, hogy az albummal v. előtte vmivel jelent meg. a németek honlapján szerepel a 27-e, szerintem az késő. akkor inkább május 27.
de nem volt semmi, hogy 3 hónappal az album előtt jelent meg a DWM - csak zárójeleben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 27, 2009 12:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
jacky27 írta:

A UD kapcsán: nem értem, hogyan jött ez most erre a hétre? Ha jól emlékszem, nem június 5-én, hanem 27-én jelent meg. Vagy most hogy van ez? (- nem kötözködés képpen! )


A wikipédiában június 1. dátummal szerepel a kislemez. szerintem ez jó lehet, mert biztos, hogy az albummal v. előtte vmivel jelent meg. a németek honlapján szerepel a 27-e, szerintem az késő. akkor inkább május 27.
de nem volt semmi, hogy 3 hónappal az album előtt jelent meg a DWM - csak zárójeleben.


Most, hogy mondod, lehet benne valami. A Wea honlapon nem lehet ilyeneknek utána nézni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 02, 2009 6:36 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lemaradt a kritika a hét lemezéhez. Elég csalódott vagyok, bár nagyon jó a MC féle szövegelemzés. A zenéről nem lesz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 02, 2009 7:55 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Lemaradt a kritika a hét lemezéhez. Elég csalódott vagyok, bár nagyon jó a MC féle szövegelemzés. A zenéről nem lesz?


a zenéről is van, csak nem találtam meg. Sad

(nem voltál a szlovák koncerteken?)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 02, 2009 8:42 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
jacky27 írta:
Lemaradt a kritika a hét lemezéhez. Elég csalódott vagyok, bár nagyon jó a MC féle szövegelemzés. A zenéről nem lesz?


a zenéről is van, csak nem találtam meg. Sad

(nem voltál a szlovák koncerteken?)


De megtalálod, ugye?

(Nem voltam a koncikon, sajna.
Ja, + boldog szülinapot Bernhard Lloyd! Laughing )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 08, 2009 9:59 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó volt az Utopia elemzés, kösz.
De ugye nem mondod, hogy nem lesz elemzés a WT-hez?!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 08, 2009 10:05 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:

De ugye nem mondod, hogy nem lesz elemzés a WT-hez?!


ha minden igaz, ma este kint lesz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 62, 63, 64  Következő
43 / 64 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség