Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

middle of the riddle
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 62, 63, 64  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 09, 2009 6:35 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát azért nem kellett volna ennyire lehúzni a WT kislemezt! Nem biztos, hogy szerencsés negatív kritikával illetni egy lemezt egy hivatalos oldalon. Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 09, 2009 7:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Hát azért nem kellett volna ennyire lehúzni a WT kislemezt! Nem biztos, hogy szerencsés negatív kritikával illetni egy lemezt egy hivatalos oldalon. Exclamation


szerintem nem negatív a kritika, megpróbáltam objektív lenni. én szeretem ezt a dalt, ha ez nem derülne ki az írásból, csak a megjelentetett verziókkal nem voltam kibékülve... Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 09, 2009 10:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helyén való amit Vafe írt. A túlzottan szintetizárora épülő "ütemes" zenék maguk után vonják a "maxi hegyeket", amelyek nagy többségben meg sem közelitik az eredeti songot. Igaz soha nem voltam a maxik, mixek értékelője.
Life is king: egyszerű zene, de van feeling mögötte.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 15, 2009 7:47 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe! Nem emlékszem, hogy társszerzője lennék a Summer Rain kritikának, ami most van fenn az oldalon. Szerintem elírtad! Smile De amúgy jó kis írás, tetszett.

Más. Most láttam a vaterán egy dedikált AV kártyát, sztem 85-ös: http://www.vatera.hu/alphaville_eredeti_dedikalt_kartya_148382110.html
Azért sok 4990 ft érte, nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 15, 2009 8:47 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
vafe! Nem emlékszem, hogy társszerzője lennék a Summer Rain kritikának, ami most van fenn az oldalon. Szerintem elírtad! Smile De amúgy jó kis írás, tetszett.

Más. Most láttam a vaterán egy dedikált AV kártyát, sztem 85-ös: http://www.vatera.hu/alphaville_eredeti_dedikalt_kartya_148382110.html
Azért sok 4990 ft érte, nem?


jaj, tényleg elírtam. jacky lenne totya haverom, akivel írtuk.
hamarosan javítom!

a dedikált képért én szerintem adnék ennyit, de nekem van ilyen Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 15, 2009 9:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem csak a nevemet írtad el, hanem a bevezetőben azt is, hogy ez volt az egyetlen single, amely albumnyitó is volt. És az And I Wonder?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 15, 2009 11:55 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Nem csak a nevemet írtad el, hanem a bevezetőben azt is, hogy ez volt az egyetlen single, amely albumnyitó is volt. És az And I Wonder?


és az mióta Alphaville kislemez?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 15, 2009 3:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Summer rain igazi album kezdő, nagyon erős dal. Minden együtt van a songba. Abszolút jeles. A Sister Sunba viszont szerintem semmi extra nincs a szövegen kivül.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 16, 2009 7:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
jacky27 írta:
Nem csak a nevemet írtad el, hanem a bevezetőben azt is, hogy ez volt az egyetlen single, amely albumnyitó is volt. És az And I Wonder?


és az mióta Alphaville kislemez?


Ok, nem kötekedem. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 25, 2009 6:36 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fecókám, most nézem, hogy nem került kritika az AIW-hez. Szomorú vagyok... Crying or Very sad
Next week Live album?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 25, 2009 7:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Fecókám, most nézem, hogy nem került kritika az AIW-hez. Szomorú vagyok... Crying or Very sad
Next week Live album?


ha hiszed, ha nem, tegnap este jutottam el odáig, hogy meghallgattam a Wonder cd-met. de hogy írjak is róla vmit, arra már nem volt erőm. ez most kimarad. sajnos korábbról sem volt róla kritika. next time Wink ok?

a jövő héten valóban a Stark Naked lesz porondon. arról van írás....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 25, 2009 11:27 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:

ha hiszed, ha nem, tegnap este jutottam el odáig, hogy meghallgattam a Wonder cd-met. de hogy írjak is róla vmit, arra már nem volt erőm. ez most kimarad. sajnos korábbról sem volt róla kritika. next time Wink ok?

a jövő héten valóban a Stark Naked lesz porondon. arról van írás....


Az AIW 7" bakelitod nem eladó? A cd nekem is megvan...

Stark Naked: de rég hallottam, ma meg is teszem Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 25, 2009 12:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha kérhetném,akkor a holnapi chat-ről írjon valaki egy összegzést,mert nagyon kiváncsi vagyok,de nem leszek gépközelben.Előre is köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gyussz



Csatlakozott: 2007.03.31. Szombat 20:02
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 28, 2009 8:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv !

Szerintem Michael megérdemelne 1 sort kezdőlapon !?
Szerintetek ?
_________________
gyussz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 28, 2009 9:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:
Ha kérhetném,akkor a holnapi chat-ről írjon valaki egy összegzést,mert nagyon kiváncsi vagyok,de nem leszek gépközelben.Előre is köszi.


Jobb is, hogy nem voltál gépközelben. Ha egy szóval kellene jellemeznem, mi történt a chat-en, hát SEMMI. A legjobb pillanatokban is max 58 ott kószáló rajongó, egyik-másik idegesítőbbnél idegesítőbb kérdésekkel, azokat 100x megismételve. Lister hamar lelépett, Gold sem húzta sokáig, gondolom megunta a hülye kérdéseket - bár nem volt szép tőle, hogy köszönés nélkül távozott. Amíg még én bent voltam, nem jött vissza. Elhangzott pár értelmes kérdés is (pl. az enyém Wink és vafe is jókat kérdezett, de válaszra sem méltatta Goldika) Az új lemezről semmit nem tudtunk meg az eddig ismerteken kívül. 11 dal lesz rajta, fel is sorolt MG gyorsan dalcímeket, amelyek közül az I'll die for you today maradt meg bennem, mondván, ha az rajta lesz a lemezen, akkor nálam már ez az egész rosszul kezdődik. De az egész dolgot Lister elszólása koronázta meg, miszerint valaki megkérdezte, vannak-e már tervek a következő projekttel kapcsolatban, melyre az volt a válasz, hogy először még ezt (CROG) kellene befejezni. Ja, akkor miről beszélünk? Egyáltalán minek kellett chat-elni??? Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 62, 63, 64  Következő
44 / 64 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség