Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

middle of the riddle
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 62, 63, 64  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 07, 2010 9:03 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahhoz képest, hogy a fél világ lassan ezzel lesz tele, nem nagyon mozdult rá itt senki semmilyen véleménnyel Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 08, 2010 9:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
http://velvet.hu/trend/2010/05/06/vilagjarvanyokat_megszegyenito_sebesseggel_terjed_a_bikicsunaj/

Ezt most reggel olvastam. Smile
Az AV kép nagyon jó a jobb felső sarokban!


ez nagyon odabasz... Crying or Very sad

egyáltalán nem vicces
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gyussz



Csatlakozott: 2007.03.31. Szombat 20:02
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 08, 2010 6:23 pm    Hozzászólás témája: Bikicsunájjj Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem a srácnak lekellene védetni a dolgot.

http://mellbimbo.eu/view-1ec27170411eb7c00df2dd99349a8062.html
_________________
gyussz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 09, 2010 5:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyébként csak azt nem értem az ilyeneknél, ha már semennyi önkritikája sincs, miért nem mondja meg neki az anyja, testvére vagy haverja, hogy ezt inkább nem kéne erőltetni...
A másik meg, hogy még a legjobbak is járnak énektanárhoz, ezeknek eszükbe sem jut.
Vagy csak az a lényeg, hogy benne legyenek a tévében...

Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 10, 2010 6:35 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

valszeg csak feltűnési viszketegsége van ennek a tagnak is.
egyébként most kezdem érzékelni környzetemben a hatásait (elég ha csak a munkahelymre gondolok) nincs olyan ember lassan, aki ne bikicsunájozott volna még. persze rátesz egy lapáttal, hogy mindenki tudja, hogy nagyon szeretem az AV-t... de az egész kezd rettenetesen idegesítő és terhes lenni.... szóval ennyit a közizlésről...

ja, és erre most egy magyar fan felrakta az AV levlistára is a linket, had döbbenjen le a világ... szerintem nem kellett volna...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 10, 2010 7:43 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem marha vicces volt - első néhány meghallgatás után. Most már tényleg kezd idegesítő lenni. Az + hogy valaki kiáll és felvállalja a hülyeségét, legyen az ő dolga. Lehet, hogy direkt csinálta, és lám, "internetes sztárrá" avatták.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 10, 2010 10:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Ahhoz képest, hogy a fél világ lassan ezzel lesz tele, nem nagyon mozdult rá itt senki semmilyen véleménnyel Confused


Szerintem ez egy megrendezett dolog volt. Valahogy reklámozni kell a megasztárt, nehogy az rtl-es konkurens műsor legyen a nézettebb. A leghülyébb ember sem énekelné a "big in Japan" helyett azt, hogy "bikicsunáj", legfeljebb azt, hogy "biidzsepeee".
A legutóbbi műsorból aztán végképp kiderült, hogy teljesen megrendezett az egész, amikor a gitáros csókát teljesen "spontán" felkérték, hogy énekeljen már ő is és "természetesen" ő jutott tovább.
Egy másik "versenyző" meg tüntetést szervez a megasztár ellen. Ha nem megrendezett dolgok lennének ezek, akkor például honnan a fenéből lehetne erről tudni? Kell a téma a blikknek meg a story magazinnak és az ingyenreklám a műsornak. Biztos vagyok benne, hogy a következő adásban is lesz egy hasonlóan "nagy dobás", amin elcsámcsoghatnak egész nyáron a köztudatban tartva a műsort. Sőt, ha a nézettség csökkenne, akkor vendégművészként meghívják majd Mr. bikicsunájt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 11, 2010 8:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Szerintem ez egy megrendezett dolog volt.


Gondolod, hogy ilyenekre képes egy tv a nézettségért? Akkor engem is felkérhettek volna, egy csomó pénzért én is énekelnék ilyen baromságokat a nagyvilágba... Laughing
Mondjuk mindenki a bikicsunájról szól csak, de volt ám ott furávijang is... azt is megrendezték? Hmmm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 12, 2010 7:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:

Gondolod, hogy ilyenekre képes egy tv a nézettségért? Akkor engem is felkérhettek volna, egy csomó pénzért én is énekelnék ilyen baromságokat a nagyvilágba... Laughing
Mondjuk mindenki a bikicsunájról szól csak, de volt ám ott furávijang is... azt is megrendezték? Hmmm.


Mindenre képes a tévé. Brazíliában az egyik riporter bérgyilkosokat bérelt fel és az ő stábjuk volt mindig az első a gyilkosság helyszínén, hatalmas nézettséggel.
A "furávijang" is azt bizonyítja számomra, hogy megrendezett volt. Aki nem tud angolul, nem érti a szöveget az valahogy fonetikusan próbálkozik. A "forever young" és a "furávijang" egyáltalán nem áll távol egymástól. A "big in Japan"-nak és a "bikicsunáj"-nak viszont semmi köze sincs egymáshoz.
De ez csak az én véleményem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 13, 2010 7:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lebuktak.
http://check.blog.hu/2010/05/13/a_megasztar_vegleg_elrohadt?fullcommentlist=1#comments
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 14, 2010 6:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Lebuktak.
http://check.blog.hu/2010/05/13/a_megasztar_vegleg_elrohadt?fullcommentlist=1#comments


hát ez nagyon durva! pont ilyenkért nem nézem ezeket a szemét tv adókat. vesszen mind! Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 14, 2010 8:39 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Lebuktak.
http://check.blog.hu/2010/05/13/a_megasztar_vegleg_elrohadt?fullcommentlist=1#comments


Ez tényleg gáz! Szegény bácsika!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 29, 2010 9:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

még egy apró adalék ehhez az egész bikicsunáj dologhoz: a minap belenéztem jónéhány youtube-os AV videóba, és sajna nem találkoztam olyannal, ahol ne lett volna kommentként bejegyezve eme "kifejezés".

most már teljesen fel vagyok háborodva!!!!
főleg az olyanokon, mint hogy "jobb, mint az eredeti"
Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 31, 2010 7:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valóban félelmetes a közizlés! Hogy mennyien ajnározzák ezt a szemetet! Na meg az ilyen-olyan mixek és remixek! Hátborzongató.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 07, 2010 7:32 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Utóhangnak remek írás a bikicsunájról az oldalon! Gratula, vafe!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 62, 63, 64  Következő
48 / 64 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség