Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

a-ha
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> A 80-as évek sikercsapatai
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 12, 2009 12:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jól sikerült elkapniuk ezt a vissza a gyökerekhez témát. néha van egy kis Erasure érzésem, de ennyi megbocsátható neki. a The Bandstand kib.szott jó, tényleg. Most ez a csengőhangom:-) meg kell venni eredetiben, feltétlen!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 12, 2009 10:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Shadowside--ááááá.Nagyon ott van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 13, 2009 8:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:
Shadowside--ááááá.Nagyon ott van.


nekem ez az egyik, amely még nem érett be. a másik az albumzáró.
a mai nap a Sunny Mystery vitte a pálmát! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 15, 2009 8:31 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az albumzáró még nekem sem ért be,sőt, szerintem még teljesen végig sem hallgattam.
Egyelőre ugrálok a számok közt.
Csak egy valami nem tetszik: manapság már nem kéne a 10 dalhoz ragaszkodni,mint a bakelitlemez-korszakban,lehetne 12-14-16 szám.Ilyeneket bármennyit tudnék hallgatni,nem csak 10-et.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 15, 2009 8:44 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a csak 10 dal nekem is feltűnt, az egész lemez 40 perc. fura és valóban kevés, de lehet, hogy kijön bakeliten is - most ezt is nagyon felkapták.
az utolsó még mindig nem az igazi, bár zárásnak pont jó. viszont a Shadowside tényleg klassz. én igyekszem sorban hallgatni a számokat. igy ad egy egészet. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 15, 2009 9:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az új A-ha lemez még így is (teli áthallásokkal) mérföldekkel veri a legutóbbi DM lemezt, ami egy nagy rakás, hallgathatatlan f Mad s!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 15, 2009 10:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az hogy mi az áthallás ,azon lehetne vitatkozni.Mivel teljesen újat már szinte senki nem tud csinálni,ezért a meglevő paneleket kell úgy vegyíteni,hogy egyéniek legyenek.
Ez most szerintem az A-há-nak teljes mértékben sikerült.A DM-ot egy-két számtól eltekintve nem nagyon kedvelem.
Nálam a nagy hármas AV,A-ha és Enya,bár mostanában elég sok Falco-t is hallgattam.Nem is olyan rossz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 15, 2009 11:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

reggel azon vitatkozott néhány droid az index dm fórumán, hogy az új a-ha hangzások melyik dm nótából való lopások. Shocked
hát lehetne keresgetni, hogy melyik kraftwerk motívumok hallhatók újonnan a hírhetd dm-SOTU albumon.
és igaza van Toecutter-nek, a szinti-popban nem lehet már új dolgokat csinálni. az a-ha viszont nagyon szépen nyúlt vissza a témához.
kíváncsi leszek, az AV-nak ez hogyan fog összejönni a köv. albumukon....
ha egyáltalán visszanyúlnak a gyökerekhez.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 15, 2009 3:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza a gyökerekhez-1981: Montengo bay.
Egyébként csak nem lesz szinti-pop, remélem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 16, 2009 7:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az A-hának nincs magyar honlapja? Shocked
Mikor jelenik meg az album?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 16, 2009 8:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Az A-hának nincs magyar honlapja? Shocked
Mikor jelenik meg az album?


régebben volt magyar honlap, de nem tom hova lett.

elvileg az új lemez tegnaptól kapható Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 16, 2009 8:32 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
reggel azon vitatkozott néhány droid az index dm fórumán, hogy az új a-ha hangzások melyik dm nótából való lopások. Shocked
hát lehetne keresgetni, hogy melyik kraftwerk motívumok hallhatók újonnan a hírhetd dm-SOTU albumon.
és igaza van Toecutter-nek, a szinti-popban nem lehet már új dolgokat csinálni. az a-ha viszont nagyon szépen nyúlt vissza a témához.
kíváncsi leszek, az AV-nak ez hogyan fog összejönni a köv. albumukon....
ha egyáltalán visszanyúlnak a gyökerekhez.


Arról volt szó,hogy visszanyúlnak.Mondjuk a Salvationnal már megtették egyszer.Nekem az nagyon tetszik,akárki,akármit mond.Talán a Flame-el nem bnarátkoztam meg azóta sem.
Ráadásul ha tényleg nagy beleszólása lesz a lemezkiadónak,akkor egyszerűen nem tehetik meg,hogy ne pendítsenek régi húrokat.
Az is baj,hogy az AV nagyon sokféle irányzatban kipróbálta már magát,és ha egy lemezen minden közönségigényt ki akarnának elégíteni,akkor elég nagy katyvasz lenne.
Visszatérve az A-hára: nekem meglepetés volt ez a lemez,mert olyasmire számítottam,mint az Analogue-amelyet egyébként nagyon szeretek.
Nem akarom futtatni a Morten szólókat,de nekem azok is nagyon bejönnek.Még a norvég nyelvűek is.
De a legújabb Morten szólón, a Letter s From Egypt-en valamit azért jelzett előre a Darkspace,amelyiket ajánlok mindeki figyelmébe.Ha valaki estleg nem ismerné.
Ennek a maxiján van egy szám,aminek most hamarjában nem ugrik be a címe,ami egy régebbi dal feldolgozása.Az is nagyon jó.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 16, 2009 8:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az a-ha esetében tudtam, hogy egy szintis lemez lesz - vissza a gyökerekhez mottó alatt.
az AV esetében ez nem lett megerősítve.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 17, 2009 10:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Térjünk rá az elkerülhetetlen témára a '80-as évek felélesztésére' mely részeként az AV-t még mindig eladják. Ennek keretében MG május 4-én Oliver Geissens vendége a ’80-as évek show-ban’.

MG: Ez kivételesen egy egész vicces dolog volt. Azt ugyan nem tudom mit hoztak ki belőle, de dalokkal szembesítettek 1984-ből, és kommentálnom kellett őket. Nagyon élveztem, mert olyan sok dologra emlékeztetett, és a bevezető meg a kérdések nem voltak buták. Szóval nem a Stefan Raab féle olcsó szemét. Ezzel együtt tudok élni, mert nem tekintem magunkat a 80-as évek együttesének, hiszen folyamatosan mostanáig zenélünk. Csak abban az időben kezdtük el. Akkor a Pink Floyd egy tipikus 60-as évek zenekar? Mindannyiunknak saját lelke van, és nem vagyunk semmilyen időkódexhez kötve.

Mennyire igaza van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 18, 2009 7:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hogy őszinte legyek, tojok nagyívben erre a hülye 80-as évek mizériára!
az új a-ha lemez nagyot üt és ez a lényeg. belemagyarázni + mellémagyarázni mindenbe lehet.
az sem túlságosan érdekel már, mennyi és milyen szinti lesz az új AV lemezen. jó lesz és kész! a kérdés csak az, mikor?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> A 80-as évek sikercsapatai Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
2 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség