Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fórummal kapcsolatos kérések,észrevételek, ötletek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kérések, észrevételek, ötletek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 05, 2007 7:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Helyrerántanátok a taglistát? Egy csomó kamu szerepel ismét benne, és a valódi jelentkezők meg nem kapnak visszaigazolást. Bonnjour nevű új tagunk például tűkön ül, hogy valódi tag lehessen. Cool


felébresszem a főnököt Question
Wake up Julius! Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 11, 2007 12:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó ötlet volt a Downloads-re a cikkek felrakása.
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 13, 2007 10:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hihetetlen micsoda mássalhangzó-torlódásos "nevek" vannak a taglistán!

Talán ezért nem regisztrál már be egy igazi rajongó sem.......
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 14, 2007 9:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:
Hihetetlen micsoda mássalhangzó-torlódásos "nevek" vannak a taglistán!

Talán ezért nem regisztrál már be egy igazi rajongó sem.......


De regisztrálnak valódi emberek is. Viszont valóban jó lenne kiirtani a kamu regisztrációkat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 17, 2007 8:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Unkát is ki lehetne törölni. Én lennék a legjobban meglepve ha egyszer csak bejelentkezne...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szabkrisz



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 7:18
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Nyékládháza

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 13, 2008 8:21 am    Hozzászólás témája: A szeretet majd talál egy utat Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Olvastam a főoldalon, hogy az a gyönyörű dal, amit egyetlen egyszer hallottam a német AV oldalon, valahol fent van a fórumon és letölthető. Nem találom sehol, pedig össze-vissza kerestem.
Tudnátok segíteni esetleg egy link megadásával? Szeretném letölteni, mert mire újra meg akartam hallgatni már BUÉK-os üzenet volt a német oldalon.

Kriszta
_________________
szabkrisz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 13, 2008 1:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!A Ricks Cafen belül keresd az új dalt!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szabkrisz



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 7:18
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Nyékládháza

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 13, 2008 1:44 pm    Hozzászólás témája: Love will find a way Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon szépen köszönöm! Nehezen, de megtaláltam, bár gondolhattam volna, hogy Vafe hozzászólásai között kellene kutakodnom:o)
Gyönyörű dal, a számomra kedves kicsit melankólikusan szomorkás érzelmekkel, én ezt szeretem!!!! Senkinek nincs ilyen fantasztikus mély hangja, és ilyen szép, tiszta kiejtése. Csodálatos! A hangja nem változik, ő nem úgy néz már ki, de a hangja örökké fiatal!
_________________
szabkrisz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 30, 2008 7:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olvastam a főoldalon, hogy átnéztétek a honlapot és nincs veszély. Az elmúlt héten kétszer is vírusjelzésem jött, amikor kiléptem innen....hmm?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 01, 2008 9:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:
Olvastam a főoldalon, hogy átnéztétek a honlapot és nincs veszély. Az elmúlt héten kétszer is vírusjelzésem jött, amikor kiléptem innen....hmm?


szió!

a Google újra scannelte az oldalt és nem talált semmit, ezért feloldotta a zárat...

érdekes, hogy csak kilépéskor jelez Neked...

ilyen jellegű infót még nem kaptunk...

milyen vírusirtód van és milyen böngészőt használsz?

Julius
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 01, 2008 6:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Julius írta:
carol master írta:
Olvastam a főoldalon, hogy átnéztétek a honlapot és nincs veszély. Az elmúlt héten kétszer is vírusjelzésem jött, amikor kiléptem innen....hmm?


szió!

a Google újra scannelte az oldalt és nem talált semmit, ezért feloldotta a zárat...

érdekes, hogy csak kilépéskor jelez Neked...

ilyen jellegű infót még nem kaptunk...

milyen vírusirtód van és milyen böngészőt használsz?

Julius


Mozilla a böngésző, és Avira a vírusirtó...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 14, 2008 8:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy csak engem utál ez a honlap:)

Azóta is minden belépéskor vírust jelez,. Kipróbáltam a munkahelyemen, és ott is... Pedig ott Explorer van és NOD32 vírusírtó... Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 14, 2008 10:30 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:
Lehet, hogy csak engem utál ez a honlap:)

Azóta is minden belépéskor vírust jelez,. Kipróbáltam a munkahelyemen, és ott is... Pedig ott Explorer van és NOD32 vírusírtó... Shocked


Lehet, hogy a sok kamu felhasználó miatt jelez a vírusirtó. Azoknál mindegyiknél van egy honlap, amelyik jó vírusos honlapra navigál.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 16, 2008 7:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet, hogy az a baj...

a napokban ismét kicseréljük a forum "motorját"...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 29, 2008 6:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
carol master írta:
Lehet, hogy csak engem utál ez a honlap:)

Azóta is minden belépéskor vírust jelez,. Kipróbáltam a munkahelyemen, és ott is... Pedig ott Explorer van és NOD32 vírusírtó... Shocked


Lehet, hogy a sok kamu felhasználó miatt jelez a vírusirtó. Azoknál mindegyiknél van egy honlap, amelyik jó vírusos honlapra navigál.



Ráadásul kb. a taglista utolsó 300 tagja nagyon gáz... meg kéne szűrni a regisztrálókat 3 kérdéssel az Alphaville-ről, és csak azt engedélyezni, aki tudja a választ .... Ezt a sok kamut meg tényleg kidobni végre...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kérések, észrevételek, ötletek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség