Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fórummal kapcsolatos kérések,észrevételek, ötletek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kérések, észrevételek, ötletek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 30, 2008 7:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:
tompus írta:
carol master írta:
Lehet, hogy csak engem utál ez a honlap:)

Azóta is minden belépéskor vírust jelez,. Kipróbáltam a munkahelyemen, és ott is... Pedig ott Explorer van és NOD32 vírusírtó... Shocked


Lehet, hogy a sok kamu felhasználó miatt jelez a vírusirtó. Azoknál mindegyiknél van egy honlap, amelyik jó vírusos honlapra navigál.



Ráadásul kb. a taglista utolsó 300 tagja nagyon gáz... meg kéne szűrni a regisztrálókat 3 kérdéssel az Alphaville-ről, és csak azt engedélyezni, aki tudja a választ .... Ezt a sok kamut meg tényleg kidobni végre...


igazad van...

talán a forum új motorja többet fog tudni...
Én is szeretném már kiszűrni Őket...

van egy lehetőség még, hogy mondjuk havonta megnézem, hogy Kiknek nem volt még soha 1 hozzászólása sem és azokat kirepítjük egy gombnyomással...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 30, 2008 7:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Julius írta:
carol master írta:
tompus írta:
carol master írta:
Lehet, hogy csak engem utál ez a honlap:)

Azóta is minden belépéskor vírust jelez,. Kipróbáltam a munkahelyemen, és ott is... Pedig ott Explorer van és NOD32 vírusírtó... Shocked


Lehet, hogy a sok kamu felhasználó miatt jelez a vírusirtó. Azoknál mindegyiknél van egy honlap, amelyik jó vírusos honlapra navigál.



Ráadásul kb. a taglista utolsó 300 tagja nagyon gáz... meg kéne szűrni a regisztrálókat 3 kérdéssel az Alphaville-ről, és csak azt engedélyezni, aki tudja a választ .... Ezt a sok kamut meg tényleg kidobni végre...


igazad van...

talán a forum új motorja többet fog tudni...
Én is szeretném már kiszűrni Őket...

van egy lehetőség még, hogy mondjuk havonta megnézem, hogy Kiknek nem volt még soha 1 hozzászólása sem és azokat kirepítjük egy gombnyomással...


ja, valamivel rá kéne venni a többi igazi rajongót is némi aktívitásra Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 12, 2008 12:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Voyager nyár otta nem tud bejelentkezni a fórumra, segitséget kérünk a "hiba" elhárítására.

Köszönöm.
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 12, 2008 1:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisa írta:
A Voyager nyár otta nem tud bejelentkezni a fórumra, segitséget kérünk a "hiba" elhárítására.

Köszönöm.


én nem tudok segíteni, esetleg Julius.
ha másképp nem megy, regisztrálj újra, mint voyager2. úgyis tudjuk, hogy az 1 is te vagy. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 03, 2010 4:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Julius írta:

van egy lehetőség még, hogy mondjuk havonta megnézem, hogy Kiknek nem volt még soha 1 hozzászólása sem és azokat kirepítjük egy gombnyomással...


Ráférne egy tisztítás a taglistára.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 18, 2010 7:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

többen jelezték nekem, hogy nem bírnak regisztrálni erre a fórumra, bármennyire is szeretnének (semmilyen nevet nem fogad el)
Julius-ra várok és várunk. de a telefon csak cseng és cseng és c s e ng...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TomHuan



Csatlakozott: 2008.04.07. Hétfő 13:41
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: Budapest & Pápa

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 02, 2010 4:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!


Engem az zavar, hogy nem időrendben látjuk a fórum hozzászólásokat, hanem visszafele. Az első oldalon kellene lennie a legújabb hozzászólásnak nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kérések, észrevételek, ötletek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség