Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Tv/Rádió
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szabkrisz



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 7:18
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Nyékládháza

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 12:19 pm    Hozzászólás témája: szülinapi elit parti nélkülem?????? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Már háromszor néztem meg a tegnapi Fókusz riportot...szomorú vagyok és nagyon csalódott.
3 éve minden évben láthatom: Lidó, Debrecen, Szeged.
Reménykedtem benne, hogy ez az év sem telik el enélkül az élmény nélkül. Az újabb lemezeiket nem lehet boltban megvásárolni, koncertjeikről nem tudok semmit.... Én 84 óta imádom. Ez nem fair!!
Szerintem nekem és gondolom nektek is jobban megérdemelt helyem lett volna ezen a koncerten mint azoknak akik ottvoltak. Én ebben biztos vagyok! Komolyan sírni tudnékSad
Kriszta
_________________
szabkrisz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Csaba



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 12:12
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 12:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is nagyon szar érzés volt ez... azzal nincs bajom, hogy valaki "megvesz" egy zenekart a születésnapjára, tegye. MGnek végül is mindegy, hogy egy stadionban zenélnek, vagy egy Lido-szint? kis helyen (egyébként az is valami hasonló módon szervezôdött, mint ez, azt hiszem, csak az nyilvános volt).
Ami a disznóság, hogy nem értesítettek senkit, mert azt hiszem, hogy bármelyikünk szívesen találkozott volna Golddal akár koncert nélkül is egy fél órára.......
már meg is írtam a levelet a managmentnek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 12:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
Én is felvettem a hajnali ismétlést, reggel megnéztem.
Julius, teljesen egyetértünk. Azzal a kiegészítéssel, hogy nekem ez a "magánkoncert gazdagoknak" dolog is megviseli a gyomrom. (Olvastam, hogy a Sting is valami orosz millionosokat szórakoztatott.)
Azon meg nem értem miért csodálkozik a Gold, hogy nehezen indultak be, hiszen akik ismerik és szeretik a zenéjét még azt sem tudhatták, hogy itt van. Vagy létezik egy 'Elit Klub' akik lazán befizetnek egy koncertre ha úgy van kedvük? Mi meg keresztülmászunk fél Európán, hogy halljuk őket.
Nem gondoltam volna, hogy kiakadok ha MG-t látom a TV-ben. De most kiakadtam.
Bocs, ha ez most túl erős volt.


Nem volt eros, en is ugyanigy erzek.
Vannak olyan eloadok, ahol a honlapon az osszes fellepes szerepel, megha zartkoru, akkor is. Legalabb lehet tudni, hogy mikor hol vannak.
Ha meg azt akarja, hogy beinduljanak a zenere, akkor csak azzal a kikotessel vallaljon Mo-i fellepest, hogy ha reszt vehet a magyar klub is, mi majd csinalunk hangulatot.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 2:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez volt számomra a dologból a "pozitívum?" :
http://www.alphaville.hu/tmp/marian_rtl.mpg

rövidesen tökéletesen beszél magyarul! Laughing

de természetesen a magyar rajongókat és a "barátait?" nem kell üdvözölni... Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 8:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello,

kösz a linket, így legalább már én is megnézhettem.
szomorú vagyok és dühös. és megértem mindenki hasonló érzéseit.
lehet, hogy sok pénze van annak, aki ezt most kifizette, lehet, hogy nagyobb rajongó bármelyikünknél, de a lényeget nem tudja: "az Alphaville továbbra is barátok zenekara".
csak a barátok most kimaradtak.... Sad
(egyébként maga a riport remek - az RTL-hez képest - nagyon eltalálták)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 9:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Veletek ellentétben én nem vagyok kiakadva sem a magánbuli elvállalásán, sem azon, hogy "nem lettünk értesítve". Gondolom nem egyszerű egy koncertet végigénekelni-zenélni, és nem mindig van az embernek kedve utána még éjszakázni bárkivel is. Családjuk van, lehet, hogy másnap reggel haza is utaztak hajnalban.
Én nagyon-nagyon szeretem a zenéjüket, különben nem hallgatnám már húsz éve! De ettől még ugyanolyan emberek mint más, és ha nem állítom piedesztálra őket, le sem fognak esni Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 9:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:
Veletek ellentétben én nem vagyok kiakadva sem a magánbuli elvállalásán, sem azon, hogy "nem lettünk értesítve". Gondolom nem egyszerű egy koncertet végigénekelni-zenélni, és nem mindig van az embernek kedve utána még éjszakázni bárkivel is. Családjuk van, lehet, hogy másnap reggel haza is utaztak hajnalban.
Én nagyon-nagyon szeretem a zenéjüket, különben nem hallgatnám már húsz éve! De ettől még ugyanolyan emberek mint más, és ha nem állítom piedesztálra őket, le sem fognak esni Wink


na jó, ez mind így van, de ŐK AZ ALPHAVILLE!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 9:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

míg el nem felejtem, ezzel kapcsolatban: Julius megvágta a riportot és kitettük az alphaville.hu/news oldalra...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 9:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing ez még az előző hozzászólásra...

mit vágott meg, a húsz másodpercet?Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 9:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyvalamire azért jó volt ez a fellépés:felkavarta a mi kis állóvízünket, és olyanok is hozzászóltak, akik kb. 3 havonta szoktak:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 9:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:
Egyvalamire azért jó volt ez a fellépés:felkavarta a mi kis állóvízünket, és olyanok is hozzászóltak, akik kb. 3 havonta szoktak:)


Milyen 20 másodperc? Shocked

Kinéztél a News -re? Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 9:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Julius írta:
carol master írta:
Egyvalamire azért jó volt ez a fellépés:felkavarta a mi kis állóvízünket, és olyanok is hozzászóltak, akik kb. 3 havonta szoktak:)


Milyen 20 másodperc? Shocked

Kinéztél a News -re? Wink


Igen, de nem Téged akartalak minősíteni az előbb hanem a Fókuszt, mert szerintem már eleve rövid volt + a más előadók bejátszása sem kellett volna (3-4 előadóból nem lehet bemutatni a 80-as éveket...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 10:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:
Julius írta:
carol master írta:
Egyvalamire azért jó volt ez a fellépés:felkavarta a mi kis állóvízünket, és olyanok is hozzászóltak, akik kb. 3 havonta szoktak:)


Milyen 20 másodperc? Shocked

Kinéztél a News -re? Wink


Igen, de nem Téged akartalak minősíteni az előbb hanem a Fókuszt, mert szerintem már eleve rövid volt + a más előadók bejátszása sem kellett volna (3-4 előadóból nem lehet bemutatni a 80-as éveket...)


OK-OK, de így teljes az anyag... Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 10:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem senki sem éjszakázásra gondolt, max. egy rövid találkozóra. De ha nem kiváncsiak ránk elfogadom. Viszont itthon a .de-vel indul a netem, rendszeresen nézek több külföldi oldalt is (már amit van rá esély hogy megértek) ezek után irtó pocsék érzés volt az RTL-től megtudni, hogy itt jártak. Mégis kik előtt titkolóztak? Alig vagyunk néhányan, ha akartuk volna sem tudtuk volna megrohamozni azt a magánbulit. És rajtunk kívül meg kit érdekel? Az népek azt sem tudják hogy még léteznek.

Vafe, teljesen igazad van, Csaba, nagyon jól tetted, hogy megírtad a véleményedet, remélem nem fogtad vissza magad.
De talán jobb MG-nek ha nem tanul meg magyarul, igy nem tudja elolvasni mennyire fel vagyunk dobva.

Más: erről az egészról egy régi interjú jutott valahogy az eszembe, bánatomban újra elolvastam:
http://www.grenzwellen.com/gw_redaktion/modules/news/article.php?storyid=29

Érdekelne ez rajtam kívül mást is?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 10:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Naná, hogy érdekel!

Az én német tudásom már úgy megkopott, hogy kb. a der-die-das-t értem, csak:)



valamiért nem tudom megnézni a megvágott anyagot, csak csatlakozik egyfolytában valahová...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
2 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség