Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Tv/Rádió
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 10:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:
Naná, hogy érdekel!

Az én német tudásom már úgy megkopott, hogy kb. a der-die-das-t értem, csak:)



valamiért nem tudom megnézni a megvágott anyagot, csak csatlakozik egyfolytában valahová...



Töltsd le és utána nyisd meg. Kb. 40MB
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 10:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Julius írta:
carol master írta:
Naná, hogy érdekel!

Az én német tudásom már úgy megkopott, hogy kb. a der-die-das-t értem, csak:)



valamiért nem tudom megnézni a megvágott anyagot, csak csatlakozik egyfolytában valahová...



Töltsd le és utána nyisd meg. Kb. 40MB


Akkor azért nem nyílt ez meg (40 mega!)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 02, 2006 9:46 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

carol master írta:
Veletek ellentétben én nem vagyok kiakadva sem a magánbuli elvállalásán, sem azon, hogy "nem lettünk értesítve". Gondolom nem egyszerű egy koncertet végigénekelni-zenélni, és nem mindig van az embernek kedve utána még éjszakázni bárkivel is. Családjuk van, lehet, hogy másnap reggel haza is utaztak hajnalban.
Én nagyon-nagyon szeretem a zenéjüket, különben nem hallgatnám már húsz éve! De ettől még ugyanolyan emberek mint más, és ha nem állítom piedesztálra őket, le sem fognak esni Wink


De abba sem haltak volna bele, ha a honlapra kiteszik a budapesti fellepes hiret azzal a megjegyzessel, hogy zartkoru.
Ha jol emlekszem annak az idejen a Fridi fellepesrol is volt hir, az mas kerdes, hogy a show-ra a fellepoktol fuggetlenul honapokra elore meg kellett venni a jegyet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 02, 2006 1:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"FÓKUSZban" a rajongók...
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Taylor
Vendég





HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 02, 2006 11:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Néhány apró gondolat ehez a "magánparty" dologhoz..
Azon szerencsések egyike voltam , akik ott lehettek ezen a koncerten.
Nem magánember hivta meg öket, hanem egy cég 10 éves születésnapjára jöttek.
A koncert ujpesten volt, és kb 1,5 órás lehetett
Úgy hallottam, hogy a magyarországi rajongók közül néhány(3-4) embert, meghivtak a szervezök.
Azt viszont nem tudom, hogy ez végül megtörtént-e

Taylor
Vissza az elejére
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 03, 2006 11:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Taylor írta:
Sziasztok

Néhány apró gondolat ehez a "magánparty" dologhoz..
Azon szerencsések egyike voltam , akik ott lehettek ezen a koncerten.
Nem magánember hivta meg öket, hanem egy cég 10 éves születésnapjára jöttek.
A koncert ujpesten volt, és kb 1,5 órás lehetett
Úgy hallottam, hogy a magyarországi rajongók közül néhány(3-4) embert, meghivtak a szervezök.
Azt viszont nem tudom, hogy ez végül megtörtént-e

Taylor


szia Taylor!

Örülünk, hogy "bejelentkeztél"! Smile

küld el légyszives az email címedet Nekem: julius@alphaville.hu

Üdv:

Julius
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
Taylor
Vendég





HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 04, 2006 9:43 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Julius írta:


küld el légyszives az email címedet Nekem: julius@alphaville.hu

Üdv:

Julius


átment.. Smile

Taylor
Vissza az elejére
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 05, 2006 6:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Melyik cég termékeit ne vegyük meg ezentúl???
Ki szervezte? Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Taylor
Vendég





HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 05, 2006 10:16 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy épitöipari cég: Market Rt


üdv
Taylor
Vissza az elejére
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 05, 2006 1:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Taylor!

Köszönjük a híreket. Kaphatnánk egy részletesebb élménybeszámolót? Tényleg nem volt hangulat? Kb. hányan voltatok?
És miért éppen az AV-t válaszottáK?


Mercurygirl: Lehet, hogy ronda vagyok de én sajnos nem a cégre haragszom. Ők üzletemberek, nyilván tettek egy korrekt ajánlatot.
Csak innen kezdve ez már tiszta üzlet, és ez az ami bánt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 05, 2006 1:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor sem veszek tőlük téglát! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 05, 2006 2:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt nem is adnak, mert nekik is kell. De ha pl. töltőállomást akarsz építeni, akkor vigyázz nehogy őket bízd meg! Very Happy
Itt vannak: http://www.market.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Taylor
Vendég





HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 06, 2006 12:25 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na akkor egy kicsit bövebben akit érdekel

kb 700 fös rendezvény volt, de mi nem szórakozni mentünk, hanem dolgozni.
A rendezvénybiztositás volt a feladatunk. Sajnos annyira zárt volt a buli, hogy még a feleségemet sem tudtam bevinni, pedig nagyon szerette volna... na mindegy
Szóval, a zenekar 5 órakor már ott volt, próbáltak, de annyira nem ismertem meg MG-ot, hogy simán elmentem mellette a szinte üres teremben Sad (fiatalabbra emlékeztem Smile ) Akkor még azt gondoltam, hogy az elözenekar próbálgat.
Ha jol emlékszem 21.30 kor kezdödött az igazi buli, de a közönség valóban egy kalap kaki volt. Nem voltam még AV koncerten, de az ismerös dallamok után elöjöttek a fiatalkori érzések.
Kerestem magamnak egy csókos helyet, és végignéztem az egészet.
Hát mitmondjak, tényleg klassz volt. Akkor tudatosult bennem hogy élöben látom EZT a zenekart.
Próbáltam késziteni fotókat, de sajnos csak egy PDA volt nálam, és az elkészült 2 kép elég gyatra lett. Nem is csináltam többet.
Ugyanigy jártam a hangfelvétellel is, ráadásul a feleségemet a FY alatt fel kellett hivnom. (parancsba adta)
A koncert után volt a torta, ezután eltüntek egy idöre. Kb 23.30 kor hagyták el a helyet, persze addigra már a kisbuszuknál voltam. Sajnos rajtam kivülálló okok miatt nem tudtam MG tól autogramot kérni.

És a képek.:




Üdv mindenkinek
Taylor
Vissza az elejére
mercurygirl



Csatlakozott: 2004.11.10. Szerda 17:43
Hozzászólások: 282
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 06, 2006 6:17 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Taylor!
Köszi szépen az élménybeszámolót!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Csaba



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 12:12
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 06, 2006 10:08 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Taylor, köszi az infókat.

Én már kicsit lehiggadtam Surprised de azért kicsit csalódott vagyok még mindig.
Jött válasz Stefanie-tól a, Moonoffice-tól:
Dear Csaba,

i´m sorry but the concert was not a public event otherwise you would have
become the info. Please understand this circumstances and feel not
depressed. I have arranged two places on the guestlist for you in Dortmund,
and you can say hello to Marian very soon.

Thank you for your understanding
Best wishes
Stefanie


és ezt sírtam neki múlt héten (bocs, ha nem hibátlan, nem vagyok perfekt angol):
Dear Stefanie,

We are very disappointed, becasue we do not know anything about the secret Budapest gig last Saturday. We are very sad, because we can't meet with Marian, because we dont know the fact of the gig. It was a big secret? Our members are very depressed, and I can't undersand, why was this gig a secret thing for us, for the oldest fans.... We know it only for a short spot form the TV.
Please, let me know, what is your view.

Best regards

Csaba Heltai
Hungarian FC
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
3 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség