Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Új album 2009
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 27, 2009 9:16 pm    Hozzászólás témája: Új album 2009 Hozzászólás az előzmény idézésével

azt hiszem itt az ideje egy topic az új albumnak.

ma végre frissítették a hivatalos honlapot.
utolsó simításokat végzik az új lemezen.
a részleteket kicsit később lefordítom....

CROG Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 4:37 pm    Hozzászólás témája: Re: Új album 2009 Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
azt hiszem itt az ideje egy topic az új albumnak.

ma végre frissítették a hivatalos honlapot.
utolsó simításokat végzik az új lemezen.
a részleteket kicsit később lefordítom....

CROG Wink


Már 1-2 éve ezt az infót kapjuk.
A lényeg:

- nincs új lemez
- az opera felejtős
- a musical is
- a könyv meg még inkább

Rolling Eyes Confused Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 9:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szóval, egy Jan nevezetű fickó kérdezett rá a minap az új lemezre, melyre Marian a következőket mondta:

"Igen, tulajdonképpen jól állunk és kezd végre minden összeállni. Úgy gondolom, hogy ez egy igazán remek produkció lesz. Volt még egy csomó dolog, amit meg kellett csinálnunk, és ezeknek a javaslatoknak a nagy része bele is került a dalokba, őrületes színeket adva a zenének. Amíg az utolsó albumunk, a Crazyshow nyers ötletek óriási gyűjteménye volt, egyfajta filmforgatás a zenész agyában, addig a Giant egy teljesen egységes és befejezett produkció, ahogy mondani szokták, ha nem tetszik hagyd ott dolog. És igen, az album címe még mindig az, amit már minkdenki jól ismer, bár ki tudja...
Úgy számolom, hogy hamarosan lesz néhány zenei részlet hallható belőle a honlapunkon. Hogy mennyit fog ez nektek elárulni az új lemezről, azt nem tudom, de remélem arra elég lesz, hogy felélénkítse a kíváncsiságotokat. Mindamellett remélem, hogy az album nagy részét titokban tudjuk tartani a megjelenéséig, habár mindannyian tudjuk, hogy mostanában ez mennyire nehéz dolog. Márciusban még Londonban leszek, ahol is Martin stúdiójában még egyszer átnézzük a billentyűs hangszereléseket, a hangszeres szólókat és a háttér énekeket. Az éneket illetően lesz egy csomó "fekete hang" (gondolom háttérének - vafe) a lemezen és a Giant messzemenőleg a legteljesebb lesz a vokálokat illetően, mint a legutóbbi néhány albumon."


A hozzászólás legutóbb vafe által Szer. Márc. 25, 2009 7:31 am-kor lett szerkesztve, összesen 3 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 02, 2009 10:32 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
ha nem tetszik hagyd ott


Ez meg mit akar jelenteni?


vafe írta:
Hogy mennyit fog ez nektek elárulni az új lemezről, azt nem tudom, de remélem arra elég lesz, hogy felélénkítse a kíváncsiságotokat.


Ennél jobban már hogyan lehet felélénkíteni???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 02, 2009 6:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiváncsi a hóhér a részletekre már.Én a teljes produktumra vagyok kiváncsi.Mondjuk azt örömmel hallom,hogy nem olyan lesz mint a CS.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 03, 2009 8:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:
Kiváncsi a hóhér a részletekre már.Én a teljes produktumra vagyok kiváncsi.Mondjuk azt örömmel hallom,hogy nem olyan lesz mint a CS.


Én viszont örömmel vennék egy limited fan edition 4CD-s változatot.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 10, 2009 8:59 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

El is felejtettem mondani, hogy Marian milyen jól néz ki a hírhez kapcsolódó képen. Le van fogyva, rödid séró, szakáll - szóval a korához képest Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 25, 2009 7:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elkerülte a figyelmem és ki is egészítettem Gold kommentjét fenntebb.
("There will be lots of bv's this time and..." -re gondoltam) tehát lesz egy rakás fekete háttérénekes (blackvoices's) a dalokban, ami azért roppannt érdekesen hangzik.
engem az Afternoons-nál kifejezetten zavart először, aztán a Romeos-nál már kevésbé. ha jól emlékszem a New Horizons-nál volt utoljára bv vokál. az sem jött be igazán.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 25, 2009 7:58 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
lesz egy rakás fekete háttérénekes (blackvoices's) a dalokban.


jajj ne...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 25, 2009 9:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
elkerülte a figyelmem és ki is egészítettem Gold kommentjét fenntebb.
("There will be lots of bv's this time and..." -re gondoltam) tehát lesz egy rakás fekete háttérénekes (blackvoices's) a dalokban, ami azért roppannt érdekesen hangzik.
engem az Afternoons-nál kifejezetten zavart először, aztán a Romeos-nál már kevésbé. ha jól emlékszem a New Horizons-nál volt utoljára bv vokál. az sem jött be igazán.


Nincs ezzel baj. AIU-án kifejezetten jó.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 19, 2009 6:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

no, szerintem készül valami, mert a jövő pénteken csetelni lehet majd az Alphaville-lel a hivatalos honlap szerint. mellékeltek egy fotót melyen a CROG NEWS felirat van. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 19, 2009 7:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
no, szerintem készül valami, mert a jövő pénteken csetelni lehet majd az Alphaville-lel a hivatalos honlap szerint. mellékeltek egy fotót melyen a CROG NEWS felirat van. Very Happy


Na végre! Remélem a megjelenés dátumát is megtudjuk már! Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 19, 2009 7:42 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a június 26. előremutató dátum. annyi mindent történt már ezen a napon az évek folyamán... uhh
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 23, 2009 7:15 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
a június 26. előremutató dátum. annyi mindent történt már ezen a napon az évek folyamán... uhh


Most arra gondolsz, hogy bejelentenek valamit új kislemez vagy album ügyben? Jó lenne. (A dátum tényleg: And I wonder, Stark Naked, Virrat - woow!)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 28, 2009 9:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
a június 26. előremutató dátum. annyi mindent történt már ezen a napon az évek folyamán... uhh


Hát ez most nem jött be... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
1 / 6 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség