Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Új album 2009
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 11, 2010 7:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A németek fórumán írt a Claudia valamiket a megjelenési dátummal kapcsolatban, de nem értem. Valaki esetleg?

Hallo,
die Release Daten im Netz sind nur vorläufige Termine. Ganz sicher ist zum Beispiel, dass die Single und das Album nicht am selben Tag rauskommen! Sobald es verbindliche Veröffentlichungsdaten gibt, wird sich das Moonbase einschalten.
Viele Grüße,
Claudia
Hoppala!
Bestätigungen gibt es auch nur über die offizielle Webseite der Band. Hier fragte jemand, warum das Moonbase noch nichts gesagt hätte. Diese Frage habe ich hier nun inoffiziell beantwortet. Veröffentlichungstermine bestimmt übrigens die Plattenfirma, der Vertrieb bzw. die Distributoren haben damit genau so wenig zu tun wie die Band selbst.

Mit besten Grüßen und in der nimmer-schwindenden Hoffnung, etwas Licht ins Dunkel bringen zu können -
Claudia
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 11, 2010 12:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egyik kollégám elolvasta ezeket a bejegyzéseket és a lényege az, hogy ezek előzetes, még nem hivatalos dátumok - viszont a kislemez és az album biztos, hogy nem egyszere fog megjelenni. a moonbase azért nem reagálhatott ezekre a dátumokra, mert még nem hivatalosak. de mihelyt a lemezcég és a forgalmazó is rábólint a dátumokra, hivatalossá válik és akkor leszünk tájékoztatva....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 15, 2010 7:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú micsoda hétvége volt! Bár úgy látom a magyar fanok nem nagyon indultak be a hírek hallatán. Szóval egy német rádióban tegnap megvolt a új dal premierje, amelyre egyébként még szavazni is lehet, bele is lehet hallgatni:
http://www.antennethueringen.de/at_www/musik/Hit_Tester/index.php
Esetleg hallotta valaki itthon már? (A Dreamroom-on egy magyar (Cat) beírta, hogy hallotta - ide mért nem írja be? Twisted Evil )

A másik, hogy előrendelhető az új CD is, ahogy a .hu híreiben is olvasható. Vajon mi lesz az Delux kiadáson DVD-vel? Tippje valakinek?
vafe, te tudsz valamit?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 16, 2010 6:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudok én sem többet, mint amennyi infó a németek és a skandinávok forumán megjelent. a dalból én is csak a kilinkelt mintát hallottam, nem tudom, a magyar rádiók megkapták, vagy megkapják-e a promo cd-t.
ha vki hallotta már dalt, vagy egyéb infóhoz jut, jó lenne, ha itt megosztaná velünk.

mindenesetre jó lenne itt is már egy kis mozgolódás, bár nem bízom én már ebben sem... Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 16, 2010 10:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki felrakta a youtube-ra a szombati rádió premiert:
http://www.youtube.com/watch?v=wKeu0jwN5I4
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 16, 2010 4:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Valaki felrakta a youtube-ra a szombati rádió premiert:
http://www.youtube.com/watch?v=wKeu0jwN5I4


Ez k.jó!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 16, 2010 9:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem videóklipp is lesz hozzá,mert nagyon jól sikerült a hangszerelés.
Nagy visszatérés lesz ez az album 14 dallal!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 16, 2010 10:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Feri írta:
Remélem videóklipp is lesz hozzá,mert nagyon jól sikerült a hangszerelés.
Nagy visszatérés lesz ez az album 14 dallal!


Nekem továbbra sem a kedvencem. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 17, 2010 1:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
Feri írta:
Remélem videóklipp is lesz hozzá,mert nagyon jól sikerült a hangszerelés.
Nagy visszatérés lesz ez az album 14 dallal!


Nekem továbbra sem a kedvencem. Sad


Nekem sem.
A lemezboritó nem rossz. Végül is az minden lemeznél jó.
DVD Exclamation Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 17, 2010 7:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holnap este hat után lejátszák a dalt egy német webrádión:
http://www.ndr2.de/musik/webradio/index.html
Valaki elcsíphetné!

vafe, téged nem láttalak nyilatkozni. Hogy tetszik az új kislemez?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 17, 2010 8:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:


vafe, téged nem láttalak nyilatkozni. Hogy tetszik az új kislemez?


elég sok emberke nem nyilatkozott még, akiktől épp elvárható lenne Confused

nekem amolyan deja vu érzésem van, mintha a '97-es dolog történne ismét: kihoznak egy jó hangulató, táncolható, remek pop dalt (anno Wishful Thinking) amit aztán hagynak megbukni, mert videója nem lesz... bár az IDFYT korántsem olyan erős dal mint a WT, de megvan benne a lehetőség, hogy sláger legyen és aztán, hogy sokan megvegyék az albumot. kellemes, fülbemászó, két napja én is ezt dúdolgatom. drukkolok a sikerének! Wink

amúgy meg maga az érzés bűvölt el leginkább, miszerint új AV dalt játszanak a (német) rádiókban. remélem a magyaroknak is megtetszik...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 17, 2010 8:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:


amúgy meg maga az érzés bűvölt el leginkább, miszerint új AV dalt játszanak a (német) rádiókban. remélem a magyaroknak is megtetszik...


Értem mire gondolsz! Very Happy Igen, a magyar rádiókban a Flame ment sokat anno, de még 2001-ben is hallottam a BIJ Eiffel 65 remixet játszani. Kéne írni néhány magyar adónak (úgy ahogy most németek csinálják) hogy játszák az új kislemezt. A kérdés persze az, hogy kaptak-e promot? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TÉCSÉ



Csatlakozott: 2006.10.01. Vasárnap 10:27
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 18, 2010 9:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Íme egy újabb szánalmas "országimázs remix" ....

http://www.4shared.com/get/0cbefAiC/Alphaville_-_Big_in_Japan_2010.html

Confused
_________________
SYNTHESIZERS FOREVER !
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 18, 2010 6:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:

nekem amolyan deja vu érzésem van, mintha a '97-es dolog történne ismét: kihoznak egy jó hangulató, táncolható, remek pop dalt (anno Wishful Thinking) amit aztán hagynak megbukni, mert videója nem lesz...


vafe, lesz videója!
Láttátok a .de újdonságait? Very Happy
Na, erre inni kell!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 18, 2010 7:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha hiszitek, ha nem 2 órája itt ülök a gép előtt és a .de híreit lesem, hogy ez tényleg igaz?

és közben adtam egy update-et a .hu-nak, mert a videóforgatás az valóban fontos hír.

amúgy meg a harmadik sörömnél tartok és csak bízom abban, hogy valaha még feltámad a mi virtuális kocsmánk, a Rick's cafe...

és I die for you today Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
4 / 6 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség