Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Új album 2009
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 18, 2010 9:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is csak pislogok egy ideje, de kurvára várom már a lemezeket Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 19, 2010 4:43 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na mostmár 3.napja hallgatom végtelenítve az új számot ...
Nekem jobban tetszik mint anno a WT
Viszont ennek alapján a CS rajongok nem sok jóra számíthatnak:-)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 19, 2010 2:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:
Na mostmár 3.napja hallgatom végtelenítve az új számot ...
Nekem jobban tetszik mint anno a WT
Viszont ennek alapján a CS rajongok nem sok jóra számíthatnak:-)
Mint CS rajongó reménykedek,hogy ez még csak egy 'megtévesztő' hadművelet. Kislemezre ráraknak egy elektronikus változatot és így szólna nagyot egy teljesen más változat a nagylemezen...
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Toecutter



Csatlakozott: 2006.12.02. Szombat 10:16
Hozzászólások: 135

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 19, 2010 3:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne feledd,hogy a Cs-t nem a lemeztársaság inspirálta...
Bár változatlanul az a véleményem,hogy abból a 4 lemezből egy bivalyerős 1 lemezt ki lehetett volna hozni...
Tudod mit?
Legyen az első 7 szám elektronikus,aztán tőlem a többi 7 akár mehet hárfán is...Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 19, 2010 8:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagy szint lenne!Igaz kisa?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 23, 2010 12:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felesleges köröket futunk ezzel a hasonlítgatással. Szerintem egyik elöző lemezre sem fog hasonlítani. Elég, ha csak a borítót megnézitek, ilyen sem volt még. Az ID4U2day-nek meg lehet, hogy lesz egy zúzósabb album verziója egy klassz gitárszólóval, oszt' mindenki kedvét lelheti benne Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 23, 2010 12:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a németek azért megcsinálták! ezen a héten új belépő az egyik legnépszerűbb rádió listáján az AV új dala, amely egyből a 20. helyen nyitott: http://www.antennethueringen.de/at_www/musik/Hit_Tester/index.php , amely még önmagában persze nem jelenti azt, hogy sikeres lesz a kislemez...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 23, 2010 3:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
Felesleges köröket futunk ezzel a hasonlítgatással. Szerintem egyik elöző lemezre sem fog hasonlítani. Elég, ha csak a borítót megnézitek, ilyen sem volt még. Az ID4U2day-nek meg lehet, hogy lesz egy zúzósabb album verziója egy klassz gitárszólóval, oszt' mindenki kedvét lelheti benne Wink


Pontosan.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 24, 2010 12:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:
Na mostmár 3.napja hallgatom végtelenítve az új számot ...
Nekem jobban tetszik mint anno a WT
Viszont ennek alapján a CS rajongok nem sok jóra számíthatnak:-)


érdekes, nálam meg pont fordítva van, annyira már nem is tetszik. na jó, tetszik, de nem az igazi, valahogy ... egy napja már nem hallottam és nem is hiányzik annyira. a WT-nél ilyen nem volt. Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 24, 2010 2:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Wishful-nak egyáltalán nem volt promóciója. Se videója. Az új dalnak úgy néz ki, van és lesz. Azért ez nem olyan rossz ennyi év után.

Érdekes a skandináv fórumon a szavazás, miszerint, ki mit tippel, mennyire lesz sikeres az ID4Y2Day? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 27, 2010 7:41 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe, én nem kaptam meg az emilt az ID4U2day radio rip-pel. Állítólag ez egy jó minőségű felvétel az egyik német rádióból. Nem raknád ki ide?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 27, 2010 7:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jacky27 írta:
vafe, én nem kaptam meg az emilt az ID4U2day radio rip-pel. Állítólag ez egy jó minőségű felvétel az egyik német rádióból. Nem raknád ki ide?


nem kaptad meg? már egy hete elküldtem... Shocked

valóban jobb a minősége, mint annak, mint ami a youtube-on fent van. de ennek hiányzik a komplett intrója...
nem rakom ki ide, de ha kell vkinek, szívesen elküldöm.
( vajda.ferenc@eglo.com vagy vajdaf@t-online.hu)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 27, 2010 7:59 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja, és elfelejtettem kirakni ide Claudia levelét a Moonbase-től, aminek az a lényege, hogy nincs promo cd-je az új kislemeznek és nem tudni lesz. a német rádióknak lett elküldve egy link ahonnan letölthetik. (egy pár már játsza is) a kislemez és az album is egyelőre Németországban jelenik meg, az európai kiadásról még nincs szó...

a levele:
"At this point of time the single and album will be released and promoted in Germany, only. Maybe later on promotion and sales will be expanded to other (European) countries, the record company will take decisions like this.
Nowadays, ordinary promotional singles are not being sent, instead of them radio stations do get a link and download the track. This is all being organized by Universal, Alphaville's record company. We have no influence on the distributional range."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 27, 2010 8:31 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
[
nem kaptad meg? már egy hete elküldtem... Shocked



Írtam egy másik címről, oda csak átjön! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 02, 2010 11:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TÉCSÉ írta:
Íme egy újabb szánalmas "országimázs remix" ....

http://www.4shared.com/get/0cbefAiC/Alphaville_-_Big_in_Japan_2010.html

Confused


ez elég gagyi lett...
nem vagyok egy remix rajongó, de itt csak lejátszotta az eredetit felgyorsítva, majd beszúrta a "bikicsunájt" 5.ször. ez aztán a remix Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
5 / 6 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség