Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Catching Rays On Giant
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 15, 2010 11:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:


Kb. ilyesmi ha nem értettem félre.


Lehet, hogy csak én gondoltam, hogy ha már felvették egy évad tervébe, akkor már valami anyag is elkészült. Nem hiszem, hogy ne lenne már kb. teljesen kész az anyag. De persze ez csak spekuláció.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 16, 2010 4:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A németeknél 23. az IDFYT.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 16, 2010 6:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
A németeknél 23. az IDFYT.


Nem mintha engem annyira lázba hozna a slágerlistás helyezés, de igazán elgondolkozhatnának azon, hogyha kiadták volna a remix CD-t, akkor még előrébb juthattak volna.
Mondjuk az Over the rainbow sikerét látva, akár a BIJ újrakiadása is sikeres lehetne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 16, 2010 7:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ilyen lesz a Delux Edition hátsó borítója:



és ilyen az LP-é:

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 16, 2010 7:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:

Voyager nem ment el a pecsa koncertre, mert annyira csalódott az albumban.


Shocked pedig annyira nem rossz az az album...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 17, 2010 8:08 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:

Voyager nem ment el a pecsa koncertre, mert annyira csalódott az albumban.


Hát ezért nem hagytam volna ki. Akkor sokan nem jönnek a tavaszi pesti koncertre? Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 17, 2010 8:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én nem nagyon értem, néhányan miért fanyalogtok....
A magam részéről, annyi mindent kaptam már az AV-től, hogy nem húzom a szám: még ha nem is tetszik valami, mindent megbocsájtok. Mindent!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 17, 2010 9:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
Hát én nem nagyon értem, néhányan miért fanyalogtok....
A magam részéről, annyi mindent kaptam már az AV-től, hogy nem húzom a szám: még ha nem is tetszik valami, mindent megbocsájtok. Mindent!


Én nem.
Különbözőek vagyunk. Az tény, hogy nagyszerű zenéket csináltak, de ez így első benyomásra igencsak gyenge.
Viszont reménykedem, hogy hasonlóan a PSB-hez majd ők is meglepnek valami extra jó dologgal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 17, 2010 11:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
S.M.I.L.E írta:
Hát én nem nagyon értem, néhányan miért fanyalogtok....
A magam részéről, annyi mindent kaptam már az AV-től, hogy nem húzom a szám: még ha nem is tetszik valami, mindent megbocsájtok. Mindent!


Én nem.
Különbözőek vagyunk. Az tény, hogy nagyszerű zenéket csináltak, de ez így első benyomásra igencsak gyenge.
Viszont reménykedem, hogy hasonlóan a PSB-hez majd ők is meglepnek valami extra jó dologgal.


Legyen így! Azért eszembe jutott, hogy a Montego Bay-jel azért vallatni lehetne engem is...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 18, 2010 8:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tegnap beszéltem a Metronóm tulajjal és csak a jövő keddtől várható az új album náluk. tehát inkább a hét második fele lesz abból... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 18, 2010 10:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én most kaptam levelet az Amazontól. Azt írták hogy postára adták a rendelésemet. Tehát kb. ugyanakkorra ér ide.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 18, 2010 8:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
Azért eszembe jutott, hogy a Montego Bay-jel azért vallatni lehetne engem is...


A Recycling-gel engem is. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 18, 2010 8:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voyager írta:
Én most kaptam levelet az Amazontól. Azt írták hogy postára adták a rendelésemet. Tehát kb. ugyanakkorra ér ide.


Első körben nekem jó lesz, ha le tudom tölteni valahonnan. Aztán, ha nem olyan borzalmas, akkor megveszem kint.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 19, 2010 12:34 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most van a berlini buli. A .nu totál kihalt, gondolom az egész banda mulat. Én meg Pesten savanyodok. Crying or Very sad
Nagyon kéne egy rendes koncert valami elérhető helyen. Súlyos koncertelvonási tüneteim vannak, és nagyon messze még a tavasz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 19, 2010 7:26 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

no, csak elérkezett ez a nap is: ma jelenik meg az új album! De szívesen lennék mondjuk Németországban! Very Happy

A hozzászólás legutóbb vafe által Pént. Nov. 19, 2010 7:29 am-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 34, 35, 36  Következő
17 / 36 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség