Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Catching Rays On Giant
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 27, 2010 11:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A facebook-on marketingproblémákat jelöltek meg a csúszás okaként. Simán lehet, hogy valami "fontosabb" megjelenés miatt csúsztatják a lemezt. Ez olyan, mint a filmstúdiók esetében: a komolyabb bevétellel kecsegtető anyag mingig elpnyt élvez....
Ez van Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 28, 2010 8:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
A facebook-on marketingproblémákat jelöltek meg a csúszás okaként. Simán lehet, hogy valami "fontosabb" megjelenés miatt csúsztatják a lemezt. Ez olyan, mint a filmstúdiók esetében: a komolyabb bevétellel kecsegtető anyag mingig elpnyt élvez....
Ez van Sad


kapják be!


A hozzászólás legutóbb vafe által Kedd. Szept. 28, 2010 8:03 am-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 28, 2010 8:03 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toecutter írta:
Bocs,de az eredeti szám nincs meg valakinek teljes verzióban?Tehát nem a rádiós.


a Universal 7 lakat alatt őrzi! most meg ráhúznak még két hetet is a megjelenésre.
én nem tudok senkit, akinek meglenne...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 28, 2010 8:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S.M.I.L.E írta:
A facebook-on marketingproblémákat jelöltek meg a csúszás okaként. Simán lehet, hogy valami "fontosabb" megjelenés miatt csúsztatják a lemezt. Ez olyan, mint a filmstúdiók esetében: a komolyabb bevétellel kecsegtető anyag mingig elpnyt élvez....
Ez van Sad


Tehetnek egy szivességet! Nem tudom mi lehet fontosabb, de ahogy elnéztem a Universal következő megjelenéseit, alig ismerek neveket.
No comment.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Feri



Csatlakozott: 2004.10.08. Péntek 11:43
Hozzászólások: 207
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 28, 2010 11:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne aggódjatok karácsonyig csak megjelenik! Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gyussz



Csatlakozott: 2007.03.31. Szombat 20:02
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 29, 2010 7:55 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Ez a megjelenési dátum tologatás a promó szerves része, hiszen itt ezen az oldalon is ez borzolja a kedélyeket. Valszeg más AV-s linkeken is hasonlóan van. Olyasmi ez mint amikor a koncert 1 órával késöbb kezdődik.
Véleményem szerint ez nem sokkal fogja az eladási daradszámot megnyomni /legalább is felfelé/.
_________________
gyussz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 29, 2010 1:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egészen pontosan: "Due to internal marketing matters the release of the new Alphaville Single "I Die For You Today" as well as the Alphaville Album "Catching Rays On Giant" had to be postponed. The single will be released at October 22, the new album at November 19, 2010.You can preorder the single and the album at Amazon.... blaaaaaa, blaaaaa." (a vége én voltam)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 29, 2010 1:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gyussz írta:
Sziasztok !

Ez a megjelenési dátum tologatás a promó szerves része, hiszen itt ezen az oldalon is ez borzolja a kedélyeket. Valszeg más AV-s linkeken is hasonlóan van. Olyasmi ez mint amikor a koncert 1 órával késöbb kezdődik.
Véleményem szerint ez nem sokkal fogja az eladási daradszámot megnyomni /legalább is felfelé/.



Ez teljesen igaz, de annyi annyi érzékenység lehetne a marketingesekben, hogy ne egy hosszú évek óta várt lemezen/vásárlóközönségen alkalmazzák ezt a trükköt Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Soulman



Csatlakozott: 2006.08.01. Kedd 16:26
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 29, 2010 2:01 pm    Hozzászólás témája: I die 4 u 2day promo CD a web-en? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ezt az üzit már post-oltam egy másik fórumban itt, mert azt gondoltam oda tartozik (Album).

Az alábbi két web-címet találtam a minap, pedig csak a google-n kerestem, van-e valami hír itt kis hazánkban az új kislemezről és az albumról.
http://www.active-beats.hu/index.php/alphaville-i-die-for-you-today-incl-tocadisco-mixes/
és
http://www.soproni-depeche-mode-club.eoldal.hu/cikkek/zene-letoltes/alphaville---i-die-for-you-today-_promo-cdm_-_2010_

Úgy látom el kellett volna olvasnom a topik első oldalát is. Na mindegy.

Mit gondoltok erről? Igaz lehet, hogy kiszivárgott a rádióknak elküldött anyag?
Nekem vegyes érzéseim vannak a mix-ekkel kapcsolatban.

Üdv,
Soulman
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 29, 2010 2:15 pm    Hozzászólás témája: Re: I die 4 u 2day promo CD a web-en? Hozzászólás az előzmény idézésével

Soulman írta:


Mit gondoltok erről? Igaz lehet, hogy kiszivárgott a rádióknak elküldött anyag?
Nekem vegyes érzéseim vannak a mix-ekkel kapcsolatban.

Üdv,
Soulman


tudomásom szerint ez nem a rádióknak készült promo cd, mert olyan nincs. a Universal csak egy linket küldött a német rádióknak, akik letölthetik a dalt és a műsorukra tűzhetik, ha tetszik nekik.

az általad belinkelt remixek sem hivatalosak - állítólag.
(a lemezt még senki sem látta)
és ez szerintem a táncparkettek részére készült.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 29, 2010 5:35 pm    Hozzászólás témája: Re: I die 4 u 2day promo CD a web-en? Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:


az általad belinkelt remixek sem hivatalosak - állítólag.


Pedig annak tűnik. Profi munka, nem egy unatkozó kölyök remixe.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 29, 2010 6:54 pm    Hozzászólás témája: Re: I die 4 u 2day promo CD a web-en? Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:

Pedig annak tűnik. Profi munka, nem egy unatkozó kölyök remixe.


ez így van! a Blank and Jones-ról mindenki tudja pl, hogy remek remix készítők. profik a javából. éppen ezért nem értem én sem, hogy miért nem hivatalos. (egyébként ezt a skandináv fórumon mondta a dal szövegírója, többek között...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 29, 2010 7:43 pm    Hozzászólás témája: Re: I die 4 u 2day promo CD a web-en? Hozzászólás az előzmény idézésével

Soulman írta:


Mit gondoltok erről? Igaz lehet, hogy kiszivárgott a rádióknak elküldött anyag?
Nekem vegyes érzéseim vannak a mix-ekkel kapcsolatban.

Üdv,
Soulman


Egyébként Neked tetszenek ezek a remixek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jacky27



Csatlakozott: 2008.10.02. Csütörtök 9:01
Hozzászólások: 471

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 29, 2010 7:47 pm    Hozzászólás témája: Re: I die 4 u 2day promo CD a web-en? Hozzászólás az előzmény idézésével

tompus írta:
vafe írta:


az általad belinkelt remixek sem hivatalosak - állítólag.


Pedig annak tűnik. Profi munka, nem egy unatkozó kölyök remixe.


Van itt egy rádió interjú Mariannal, amelyben szó esik a B&J remixről is.
Valaki elmondaná az interjú lényegét?

http://www.rtlradio.lu/Aktuelles.43-3.html

(Nem gondoljátok, hogy lehet, hogy csak a hivatalos megjelenés után lesz hivatalos a remix lemez?)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 29, 2010 8:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az első fél perc kellenen a dalból csengőhangnak. valaki le tudja szedni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Rick's Cafe Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 34, 35, 36  Következő
4 / 36 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség