Tartalomjegyzék www.alphaville.hu
Hungarian Alphaville forum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Várásolnék Alphaville lemezeket
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adok-veszek-cserélek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
alphaman



Csatlakozott: 2005.10.25. Kedd 13:29
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Györ

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 25, 2005 8:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Feri!
Köszi, h. jelentkeztél.
A minősége milyen?
am
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 01, 2006 8:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Keresem a Forever Young album kazettán megjelent magyar kiadását (Hungaroton-Gong, 1985)

valamint a következő posztert: http://www.alphaville.hu/vafe/av_1.jpg

minden megoldás érdekel Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 08, 2006 10:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello Vafe! Azt hiszem a kazetta meg van. Talán "agyon hallgatva" sincs mert ez már nekem a második széria...
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 16, 2006 6:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisa írta:
Hello Vafe! Azt hiszem a kazetta meg van. Talán "agyon hallgatva" sincs mert ez már nekem a második széria...



Nagyon köszönöm, hogy felajánlod! Van már egy adakozó, de ha az nem jön össze, jelentkezem!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 09, 2006 7:34 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha esetleg lenne elég érdeklődő Forever Young 2006 maxi esetében, megrendelnénk egy nagyobb tételt. Jelezzetek itt, vagy küldjetek emilt.
Addig is itt egy kis ízelítő: http://www.alphaville.hu/vafe/01-forever%20young_hamel%20album%20mix_2006.mp3
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tompus



Csatlakozott: 2005.12.05. Hétfő 15:32
Hozzászólások: 635
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 10, 2006 10:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
Ha esetleg lenne elég érdeklődő Forever Young 2006 maxi esetében, megrendelnénk egy nagyobb tételt. Jelezzetek itt, vagy küldjetek emilt.


Engem erdekel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Julius
Site Admin


Csatlakozott: 2004.10.04. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Szeged & Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 10, 2006 12:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
Ha esetleg lenne elég érdeklődő Forever Young 2006 maxi esetében, megrendelnénk egy nagyobb tételt. Jelezzetek itt, vagy küldjetek emilt.
Addig is itt egy kis ízelítő: http://www.alphaville.hu/vafe/01-forever%20young_hamel%20album%20mix_2006.mp3


Csatlakozom Én is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 12, 2006 7:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2 példányt én is szeretnék megrendelni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
S.M.I.L.E



Csatlakozott: 2005.08.16. Kedd 21:39
Hozzászólások: 158

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 14, 2006 11:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha még nem késő, egyre én is beneveznék!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 14, 2006 5:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is kérnék, ha lehet!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vonGeibinger174;



Csatlakozott: 2006.07.20. Csütörtök 9:25
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 20, 2006 9:37 am    Hozzászólás témája: clippek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!


Szükségem lenne az AV videoklippjeiről egy-egy másolatra.Nem tudnátok segíteni?Néhány éve a honlapjukról lehetett letölteni néhányat de lemaradtam róla.
adok egy bakelit forever young c. bakelit lemezt cserébe.
ha tud valaki segíteni jelezzen. Előre is köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Voyager



Csatlakozott: 2005.11.16. Szerda 0:47
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 20, 2006 5:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Minden nekem sincs meg, de összegyüjtöttük egy DVD-re ami van. Minősége nagyon változó, tervezzük a bővítését. (Julius szuper dolgai is rajta vannak.) Ha érdekel, írj, nem kérek érte semmit. (Unka12@yahoo.com)


Julius, Feri kazettáját igazán visszaküldhetnéd!!! Nagyon hiányzik, a Universal Daddyt én pl. még nem is láttam soha... Nem kell átvenni, csak elküldeni!
Vagy ha bárkinek megvan, szóljon...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vafe



Csatlakozott: 2004.10.07. Csütörtök 8:24
Hozzászólások: 1198
Tartózkodási hely: an Utopia

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 08, 2006 7:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha szeretnéd meghallgatni a Victory és a Nightguard legutóbbi remixeit, csak bátran:
http://www.alphaville.hu/vafe/Alphaville_A%20victory%20of%20love_3Player%20remix.mp3
http://www.alphaville.hu/vafe/Alphaville_Guardian%20angel_Triggertrax%20remix.mp3
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
carol master



Csatlakozott: 2005.02.25. Péntek 23:12
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 23, 2006 12:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vafe írta:
Ha esetleg lenne elég érdeklődő Forever Young 2006 maxi esetében, megrendelnénk egy nagyobb tételt. Jelezzetek itt, vagy küldjetek emilt.
Addig is itt egy kis ízelítő: http://www.alphaville.hu/vafe/01-forever%20young_hamel%20album%20mix_2006.mp3


Ez most akkor meg lett rendelve??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kisa



Csatlakozott: 2005.10.19. Szerda 9:17
Hozzászólások: 359
Tartózkodási hely: Üllö

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 25, 2006 9:42 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nincs valakinek eladó Gold szolója (CD)?
_________________
Kisa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adok-veszek-cserélek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
5 / 10 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség